Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nemi betegségek tapasztalatai.... fórum

Nemi betegségek tapasztalatai.... (beszélgetős fórum)


2008. okt. 21. 19:13
sziasztok:)hát elég baj h ilyenek vannak de talán az a legnagyobb baj h vannak olyanok akik ebböl viccet csinálnak!!!sajnos én már futottam bele 1 ilyen jellegü dologba neve:ureraplasma(férfiak hordozzák mint általában mindent sajnos rajtuk no jelenkezik mindig minden igyhát sokxor no is tudnak rola!!!!)no igazán a klasszikus nemibetegséghez sorol6tó de az.makacsfolyással jár és általában párosul hozzá más betegség is legtöbxör tripper(szerencse nálam csak szoloban volt:))csak sexuális uton terjed és orálisan is ez a baci v micsoda.nagyon fontos ha errös makacs fólyás van v gyulladt nemi szerv v seb a folyás büdös,v barna ,v sárga 1böl dr-z kell menni!no a nögyógyihoz és urologushoz 1böl a börgyógyászatra ott vannak olyan preciz vizsgálo dolgok amiböl1böl kiderül mivan.még1valamire felhivnám a figyelmet:a nemiherpesz napjainkban nagyon terjed sajna itt a fórumokon is ismerek olyanokat és napjaimbol is akik ezzel élnek1üt borzalom!!a szájherpesz is terjed az alsó nemiszervünkre még akkor as ha az egyik"1"másil"2"hallgat.ez az 1etlen olyan nemibetegség amit gumival sem lehet kivédeni ezt no árt ha tudjátok!!!remélem vmit segitettem:_))
2. 68f3da251d (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2008. okt. 19. 18:50
Persze, lehet szoláriumban elkapni, csak kényelmetlen ott szexelni.
2008. máj. 26. 18:01
Sziasztok, azért nyitottam azt a topikot, mert kíváncsi lennék ti milyen beteségekkel álltatok már szemben, vagy hogy milyen helyekről lehet elkapni...stb. Pl. szoláriumból ellehet? Köszi a válaszaitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook