Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudtok valami hatásos módszert a hajnövekedés serkentésére? fórum

Nem tudtok valami hatásos módszert a hajnövekedés serkentésére? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 1. 10:07

Sziasztok!!!!

> Én éveken keresztül feketére festettem a hajam, aztán meguntam, és otthon

> szőkítővel próbáltam leszedni,hogy vörösre festhessem!!

> Ez jó pár éve volt!! elkezdett hullani a hajam,aztán lassan nőni!!! Kb egy

> éve,ismét hullott a hajam. próbáltam már a ricinus olajtól, sokféle

> sampont, vitamint szedni, hogy a hajhullás el álljon,és ismét nőjön a

> hajam. A hajhullás úgy mondva elállt!! De viszont, olyan mintha nem nőne a

> hajam!!!!! Ebben szeretném kérni a segítségeteket!! hogy mit ajánlanátok,vagy

> esetleg mit tegyek, hogy ismét normálisan nőjön a hajam???

2008. dec. 27. 12:14

Szia!

Galvanic spa.Hatékonysásgát már tőbb helyen (fejen) bizonyitotta.

28. 6532c775dd (válaszként erre: 27. - 1a50c86bb0)
2008. szept. 2. 07:17
Hát sajnos nem. Kár hogy alegjobb dolgokat szüntetik meg. :( Én most a ginseng ampullákat dörzsölöm be. Azt vettem észre hogy a kombucha ivás ism meghozta eredményét, mert vágattam 10 centit mert volt még 1 lenövésem és azóta becs szó vissznötte. Ez kb 2 hónapja volt. Én is meglepődtem.
2008. máj. 10. 18:27
Regen volt egy Sanara nevu hajspray, az nagyon jo hatassal volt a hajnovekedesre is, de mar nem kaphato sehol.
2008. máj. 10. 18:25
Idiótaság az egész!!!!!!!
2008. máj. 3. 20:50

Nekem a Forcapil neű kapszula vált be. Csökkenti a hajhullást és sok kis új haj nőtt tőle. Szoptatás alatt is lehet szedni.


Sőt,az anatejen keresztül a lányomnak is nagyon nő(tt) tőle a haja.:))

2008. máj. 3. 20:41
"nanogen" keress rá!
2008. ápr. 26. 17:09
Én a Biovanne-t szedem napi 2-szer, nagyon jó készítmény, csak dícsérni tudom és tényleg bevált!!! :-)
2008. ápr. 26. 13:52

Tulasi hajhullás elleni krém.

Vitaminokat juttat a fejbőrbe ezáltal csökkenti a problémát.

21. bobke
2008. ápr. 25. 23:28
A és D vitamin segit.
2008. febr. 24. 22:33
Wow miket tud meg az ember azt én is szedem, de én a szemem épségének meőrzéséért és a böröm nagyon fehér ezért nyáron mindig. Nekem ilyen vita-capszos van, a splendor gyártya tatabányán. Az is jó szted?
2008. febr. 24. 17:02
Béta karotin+E vitamin. A DM-ben és a Rossmann-ban lehet kapni kb. 600-700.-Ft egy kétheti adag. Nekem bejött. (Kis dobozban van, egyben a 2 vitamin, azt hiszem román eredetű.) Kis kapszulák. Most is szedem.
2008. febr. 24. 13:49

Na találtál valamit a sanaráról???

Hát ezt a sunlife kovaföld kapszula nagyon ó volt addig amigy vége nem lett. Onnantol ugyan ugy törik akörmöm picit... Ez a nem száritózom meg a hajam pedig, hát nem látok örült nagy különbségat. Lehet hogy ez hosszutávon hatásos. Amugy a ginseg kura nagyon bejött 1 honap alatt kb 3 centit nött a hajam!!!!!!!!!! de csak akkor kezd el hatni mikor vége a kurának! Ezt olvastam asszem az NCL caféban is de már bizoton állithatom hogy igy van.

2008. febr. 10. 09:52
De kár :((( De azért utánajárok, és ha találok valamit leírom! ;) Revalidot még lehet kapni? :O Vagy aztaaa Dermipsor kapszulát? És ha igen akkor gondolom azt is patikákban, mint bármilyen más gyógyszert.. :)
2008. jan. 30. 00:58

hmm én néztem a sanarát!!! De állitólag már nem is gyártyák :( Semmi nyomát nem láttam csak egy 2000-es beirást sz osztrák ebayen... Pedig nagyon kipróbálnám :(:(:( Én ma voltam ilyen hajvizsgálaton a blahánál. Nem is rossz a helyzet. De nőhetne gyorsabban! Elvileg egy hajtüszőből 3 hajszálnak kéne kinőnie de nekem sajna a fejtetömön nem minenhol nö ennyi van ahol csak 1-2. Szal most jobba n rágyúrok a témára. Elahtároztam hogy nem fogok hajszárítót használni, hagyom magától megszáradni. Már egy hónapja szedek kovaföld tablettát. És pár hete kipróbáltam a panthenol kúrát ami kb csodát tett a száraz hajammal :O eddig a bánfi hajszeszt próbáltam meg a bes ginsenget, de csodát nem tett. Ja amugy nem hullik a hajam meg nem korpás csak bazi lassan nőőő!!! :( Na szal most a dr immun hajszesz jön és majd beszámolok az eredményről!

Dia :)

2008. jan. 20. 19:42

Revalid.

Kezdd napi 2 szemmel, reggel1 este 1.

3 hét után csökkentes napi 1 re.

kb mire a végére érsz ennek az adagnak,akkor kezd majd beindulni a növekedés mert kb 1 hónap mig a vitaminok hatni kezdenek.

Én minden télen szedem 3 hónapig és kb 6-10 cm-t szokott nőni ezzel a módszerrel!!!!!

2008. jan. 20. 16:07
Dermipsor kapszula. Havi 2 centit nőtt a hajam, a szokásos 1 centi helyett. A Revalid a haj minőségének javítására nagyon jó (én is használom), de nőni nagyon nem fog tőle.
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Csigusz 79)
2007. dec. 25. 20:27
Attol aztan nott a haj rendesen. Kar, hogy az igazan jo dolgokat gyorsan kivonjak a forgalombol. :((
12. ibi75
2007. dec. 25. 15:13
A Revalidot sokan dícsérik ...
11. Csigusz 79 (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2007. dec. 25. 15:08
Huu a Sanara az nagyon jo volt,gyönyörü volt a hajam töle,picit drága volt de csodát tett a hajammal,évek ota vadászok rá de nem találok.
2007. dec. 25. 10:24

Én teljesen véletlen akadtam rá a megoldásra.

Elég rossz minőségű, kevés és ritka hajam volt. Más okokból elkezdtem enni a kölest (legkülönbözőbb formákban: köretként, salátába, pudinga keverve, stb). a fodrászom azt mondta, hogy ilyen változást csak a daganatos betegek kezelése során elhullott, majd újra kinőtt hajaknál tapasztalt. A fejbőröm tele volt dupla annyi, apó kis hajszálakkal, és egy-másfél hónap alatt, dupljára nőtt a hajam sűrűsége.Ja, a körmöm is megerősödött. (biztos jó a Revalid is, de az adalékanyagokat is megeszed vele - én finnyás vagyok ezekre). Próbáljátok ki a kölest!

2007. okt. 2. 14:40

2 hónapig szedtem a Revalidot, még hátra van egy hónap, de már érezhetõ az eredmény. A hajam sem hull annyira és végre megnövelhetem a körmömet, mert nem törik le könnyen. Én olyan kiszerelésben vettem, hogy egy doboz 10 napig elég, de van nagyobb adagos is. Napi 3 tabletta, mindig étkezés elõtt, vagy közben.

Amúgy a csalán sampon is megállítja a hajhullást, egészségesebbé teszi a hajat. Én a kettõt párhuzamosan használom.

2007. máj. 11. 14:16
Revalid Haj és körömregeneráló szedése 1 dobozzal, tuti
2007. ápr. 27. 06:37
Revalid bogyótól nekem nőtt, mintha húznák
2007. ápr. 27. 03:20
Regen lehetett kapni Sanara folyekony "hajat", attol ugy nott a haj, mintha megveszett volna, es a hajvegeknek is jot tett. Tudtok valami hasonlorol?
2007. ápr. 12. 07:36
Létezik sampon és szérum ilyen célra!
2007. ápr. 11. 07:18
köszi :-)
2007. ápr. 11. 05:58

Lásd a "Mi hatásos hajhullás ellen?" c. topikot...


Lehet, keresgélni kellett volna a topik megnyitása előtt... ;)


Szép napot:

Zs.

2007. ápr. 10. 22:52

Sajnos nem nagyon.

Esetleg B-vitamin komplex,vagy sörélesztő...

2007. ápr. 10. 18:16
Nem tudtok valami hatásos módszert a hajnövekedés serkentésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook