Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom mit tegyek igy jártam. fórum

Nem tudom mit tegyek igy jártam. (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20. oláhné dénes mária andrea (válaszként erre: 18. - Gne2)
2010. máj. 23. 19:25
sajnos nem tanultak tovább de most jelentkezet az egyik üzletvezetönek mert ajánloták neki várjuk hogy felveszik e-a másik épen csak elvégezte a sulit a tanulási problémáji miat igy esélye sincs és pályakezdöitt megszünteték és igy semit nem kapnak.
2010. máj. 23. 19:23
hát most családok ezrei vannak sz.rban az árvíz miatt
18. gne2 (válaszként erre: 14. - Oláhné dénes mária andrea)
2010. máj. 23. 19:19

De aki már nem jár iskolába, az dolgozik, nem? Vagy munkahely hiányában tanul? Mert akkor talán esélye lenne, hogy később jobb munkát kap, nem kell nélkülöznie, egy kis előrelátással biztos munkája lehetne majd.

Ezek apró dolgok, de gondolnod kellene a jövőre, a gyerekeid jövőjére is. Az állami gondoskodás arra elég, hogy ne haljon éhen az ember, ezt mindenki tudja. Nem lehet mindig másokra számítani, magunknak is tenni kell érte.

2010. máj. 23. 19:17
neked ez a kedvenc szorakozásod hogy másokat megtapos bánt nemelégé kivan hát a joisten igy bánjon veled gyere nézd meg miröl beszélek utána kövez örülj neki hogy nem igy élsz.
2010. máj. 23. 19:15
na...lyányok, fiúk...ezeket bogozzátok ki-DDDDDD
2010. máj. 23. 19:13
én csak ezt a forumot kezdtem és csak kérdeztem.
14. oláhné dénes mária andrea (válaszként erre: 10. - Gne2)
2010. máj. 23. 19:12
tudod 5 három nem jár már iskolába.az egyik már a barátjához költözöt mert kicsi a lakás.a két kicsire kapok.családit gyest és még van szociális segélyünk ami 28500,a családi 26000,a gyes ha jol tudom 25795ft ad ösze oszt el 6 tal és még a rezsi nincs kivonva.
2010. máj. 23. 19:10
már ne haragudj, de nehogy már a többi nyomorult segítsen, mert te nem voltál előrelátó, és hagytad magad megvezetni
12. Rony33
2010. máj. 23. 19:08
Na,pont így vagyok én is:( Csak ma három ilyen segítségkérős fórum indult és már nem tudom ki-kivel van,mert mindenhol megjelenik mindenki:(
2010. máj. 23. 19:07
most már a médiához fordultunk 5 gyerek mellet nem tudunk mit csinálni igazán.
10. gne2
2010. máj. 23. 19:07
Most akkor 4 vagy 5 gyereketek van? Maga a családi pótlék 80E az öt gyerekre, és kaptok biztosan gyermekvédelmi támogatást, lakásfenntartási támogatást, szociális segélyt is.
2010. máj. 23. 19:06
Én most ezt nemértem,a másik fórum téma is ugyan ez...?vagy csak hasonló...?mert most mind a ketőtt olvasom és az egyiket sem értem?
2010. máj. 23. 19:05
énsem vártam csak ugy adták ide azt a lakást hogy nem tudtuk életveszélyes mondjuk a vilanyvezeték nincs lefolyo a fürdökárd alat mert zárt volt olyan a vizvezeték hálozat hogy nem folyik a viz mondjam meg és naivan elfogadtuk.
7. Martian (válaszként erre: 6. - Krozika)
2010. máj. 23. 19:03
ebben igazad van, de ha egy önkormányzati lakásban laknak, és ha az lakhatatlan, akkor azt az önkormányzatnak kell megoldani
2010. máj. 23. 18:59
Nem szabad bedőlni mindenféle ígéretnek A problémáinkat magunknak kell megoldani. A hiszékeny embereket kihasználják és még nagyobb bajba kerülnek mint amibe eddig voltak. Ebben a fene nagy kapitalizmusban ne várjuk már, hogy mindent az önkormányzat és az állam oldjon meg helyettünk!
2010. máj. 23. 18:57
akkor menjél vissza, hogy a lakás lakhatatlan, a nyakukra kell járni azért vannak, hogy segítsenek
2010. máj. 23. 18:52
a gyülekezet és voltam az önkoremányzatnál kaptunk egy olyan lakást hogy kint esik az esö akor bent is már bojlerunk sincs és a fürdökárd téglákon ál 16 literes vödörel hordom a szenyvizet az elsö emeletröl és azt mondták ne legyen rosz szájize az üdvhadseregnek.mert az önkormányzat javasolt minket dee az üdhadsereg tolt ki velünk.5 gyermekel.
2010. máj. 23. 18:48
sőt az egész sztorival el kell menni az önkormányzathoz, és biztos, hogy segítenek abban amiben tudnak
2010. máj. 23. 18:47

ez nekem egy kicsit zavaros, most akkor ki verette szét a lakást a szervezet, vagy az önkormányzat


a tanácsi bérlakást a tanács ill. az önkormányzat minősítette annak ami, és verette szét, nem?


akkor meg hozzájuk fordulhatsz egy másik lakásért, igaz sok lakás nincs, de egy beadvánnyal beljebb vagy

2010. máj. 23. 18:21
minket sajnos becsapot egy szervezet mivel ,életveszélyesnek minösiteték a tanácsi bérlakásunkat és szétverték.és mi 81 ezerböl élünk 6 an,és ők egy hivö gyülekezet és ugy bene hagytak minket a rozba hogy mindenki hárit és mig be nem tudjuk fejezni a lakást kaptunk egy olyant amibe ha esik az esö ugyan ugy esik a házban meg tönkrement a vezetékekminösége miat a bojlerünk.meg vödrözük a mosogato vizet,aki akarja személyesen is megnézheti most 4 gyerekel ilyen helyen kel élnünk mert mindenki hárit és nem foglalkozik vele mi van.aki akarja szivesen fogadjuk hogy lása miröl beszélünk ,sajnos segitség nélkül nem tudjuk mi lesz kérem aki tud segiteni bármiben ezen a telefonszámokon elér minket 06702711706,vagy a 06706217176,vagy ezen a cimen gyöngyös fö tér 5 1 emelet 4 mert sajnos internethez 2-3 hetente jutok.oláhné dénes mária andrea bármilyen segitséget elfogadunk élelmiszert anyagot vagy csak kétkezi munkát azt is
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook