Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom mit tegyek igy jártam. fórum

Nem tudom mit tegyek igy jártam. (beszélgetős fórum)

2010. júl. 2. 12:16
szerintem akéréssel is baj van nyítottam egy forumot helyette én kaptam krumplit
199. csorocsaj (válaszként erre: 198. - 10ee523fed)
2010. júl. 2. 12:14
nekem irja hogy a KLÁRIVAL TAKAROZOK ÉN NEM KÉRTEM NEKI SEMMIT
198. 10ee523fed (válaszként erre: 197. - 0f9ef73f9f)
2010. júl. 2. 11:17
Ja, a munka után annyira nem kapkodnak, pedig még felajánlást is kapott ingyen szállásról...És még van pofája. Azt hiszik ezek, hogy mi lopjuk a pénzt? Mindenkinek elég a saját családját fenntartani, nem még mások gondjait a nyakába venni. És nem veszi magát észre... Azért akármilyen műveletlen, a kéregetést jól kitanulta!
2010. júl. 2. 10:47

Szerintem kár ragozni már ezt a témát. Ugy gondota, ír ide pár szívszaggató szót és az emberkék nekiállnak itt neki gyüjteni, esetleg helyette felújítani a lakást.

Tévedett. Nagyot tévedett, de nem ő az első, aki így bepróbálkozott itt és pofára esett.

2010. júl. 1. 20:58
pesten van munka irtam már neked adok helyet
2010. júl. 1. 20:57
ugyan Marika én takarozok a kislánnyal ? sose kértem semmit a te gyerekeidnek is adtam volna helyet ha akart volna dolgozni
2010. júl. 1. 20:29
Annyira sajnállak, össze-vissza írsz mindent!!! Én is gyesen vagyok, mégis találtam magamnak itthoni munkát, még a gyerek mellett is tudom csinálni, ötünkre főzök, mosok, takarítok, a párom rendesen dolgozik, mégis nehéz, de megkapaszkodunk az utolsó szalmaszálba is. Nyomorúságra meg miért kellett ennyi gyerek? A szegénység nem egyik napról a másikra alakul ki! És ez nem tiszteletlenség , csak egy hozzászólás, nem tudom mit képzeltél, itt kuncsorogsz, megsajnálnak és dől a pénz? Szerintem máshol kéne...
2010. júl. 1. 20:21
képzeld tudom mert nálunk is elég károkat okozot a viz .amugy képzeni is fogom magam de már nem érdekel senki véleménye csak azoké akik tisztelik az embereket,és irtam hogy ketö elhelyezkedet de a 13 évest és a két évest hova küldjem napszámba . meg ugye van egy aki mehetne ha nem vitt volna mindent el a viz.meg a jég.
2010. júl. 1. 20:12
Itt a nyár, van napszám bőven, a felnőtt gyerekeidet is tessék dolgozni küldeni. Itt senki nem milliomos, mindenki a saját kezével keresi a kenyerét, és az ország nagy része bajban van, mégsem kunyerál. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Aki akar, az tud. Ha nem ülnél ennyit a net előtt, talán szépítgethetnéd a lakást... Ja, és tanulj meg helyesen írni, mert ez borzalom! Ha már nem dolgozol, akkor képezd magad!!!
2010. júl. 1. 20:06
akinek a sörvan a kezében ö nem lakik velünk csak néha hazajön most probál segiteni ,mert ö meg még egy nagyobbik lány eltudot helyezkedni.amugy aki kiváncsi a csekre jöjön el megmutatjuk.én most szeptemberbe megyek egy 3 müszakos helyre dolgozni most nem kezdhetem mert leállásuk van.amugy 1 éve vetük a fürdökádat a mosdot meg cseréltünk vizvezetéket .de mivel életveszélyesnek minösiteték ezért verték igy szét a vilany miat meg nemfolyt a viz mert olyan volt a vizcsö.mi is apránként akartuk megcsinálni ahogy tudjuk.és nem egyszere de hát ehez tanult embernek kell lenni hogy megértse valaki.és miota az eszemet tudom és leragtam az iskolát mindig dolgoztam csak most 2 éve nem és nekünk a szüleink meghaltak nincs se nagymama ,se nagypapa ahova a gyereket lepaszoljam na csak enyit.és kivánom mindenkinek legyen szép békés élete amilyet szeretne.
2010. júl. 1. 20:00
Te mivel takarózol? A gyerekekkel, akik nyugodtan elmehetnének dolgozni, a betegségeddel, a férjed betegségével. Ne siránkozz, menjetek el dolgozni és tegyétek rendbe az életeteket. Annyi idő alatt, amennyit a gép előtt töltesz, már legalább 5 talicskányi sittet kihordhattál volna.
2010. júl. 1. 19:56
tudjátok én nem kérem hogy megértsétek hisz mindenki kerülhet bajba de a jo isten látja ki hogy él sziasztok te klárika mindig a kislányal takarozol és egyszer igy beszélsz egyszer ugy hisz leakartunk menni most hogy beszéljünk veled hogy mi legyen de igy van értelme.
2010. júl. 1. 17:56
mARIKA ÉN RAKOK FEL KÉPET HOGY NÉZETT KI A LAKÁS AMIBE MOST LAKUNK A TIED AZ MELLERTT PALOTA MÉG ÍS LAKHATOVÁ TETTÜK DE DOLGOZTUNK RAJTA 2 HONAPIG RENGETEG PÉNZÜNK BE VAN JA HA GONDOLOD LE FÉNYKÉPEZEM A FÜRDÖT AZ MÉG NINCS KÉSZ JA VAGY NEM KÉRDEZTÉTEK JA ÉS HONAP VÉGÉN ZSÍROS KENYERET ESZÜNK CSAK A kLÁRINAK FÖZÖK
2010. júl. 1. 17:52
igen érdekes én is önkormányzati lakásba lAKOM ÉS CSAK 12 EZRET FIZETEK LAKBÉRT JA ÉS NINCS PÁROM VAN GYEREKEM AKI TANUL MELLETE DOLGOZIK 2 HELYEN
2010. júl. 1. 17:51
Marika nem a szivbeteg férjednek kéne munkát válalni szerintem hány nagykoru gyereked van? ajánlottam küld petre dolgozni öket adok szállást
185. caffi (válaszként erre: 183. - 0f9ef73f9f)
2010. júl. 1. 17:12
:DDD
184. caffi (válaszként erre: 182. - Golfáramlat)
2010. júl. 1. 17:12

Ak a gyerköcök nem stimmelnek:)...én azt hittem h lemaradok valamiről...pedig nem:D...a lányom 20 éves a fiam 18....

Jaj te a gyereknek kell adni egy sört azt jól van....nem is kell neki más:D...azt feltenni a képet,h aki eddig nem ítélt el,az is megtehesse:DDD

Hol dolgozol h ennyit melózol?

2010. júl. 1. 17:06

32 évesen, egy 5 éves gyerekkel keltem utra, költöztem el otthonról 300 km-re, albérletbe mert dolgozni akartam és eltartani a gyerekemet. Nem kalandvágyból, hanem mert élni akartam. Az első havi albérleti dijra kölcsönt vettem fel, amit 1 évig fizettem vissza. Mégis megtettem és nem siránkoztam, jajongtam, hanem cselekedtem és dolgoztam.

Javaslom ezt a siránkozó Marikának is.

182. golfáramlat (válaszként erre: 181. - Caffi)
2010. júl. 1. 16:42

Juujjjj!

Mi is 4-en vagyunk a családban. A kisebb lányom 2 éves volt a napokban, a nagyobb 11.

Én már februárban visszamentem dolgozni, mert kell a pénz.

Azóta gyakorlatilag szanaszét a családom, a gyerekekeket lökdössük a Mamihoz.... Most pl. 3 napig nem is láttam őket, mert minden nap bent voltam reggeltől estig.

DE!: A hitelt muszáj fizetni, a gyerekeket el kell tartani, a rezsit rendezni kell, stb.

Ja és még autónk is van, aminek holnap lejár a műszakija.

181. caffi (válaszként erre: 180. - Golfáramlat)
2010. júl. 1. 16:22
Számomra megtisztelő h a paraméterek miatt rád hasonlítok,és nem a Marikára....má rég főbe lőttem volna ha így kéne éljek:S
180. golfáramlat (válaszként erre: 179. - Caffi)
2010. júl. 1. 16:18

Hali!!!!

"Egyidősek" vagyunk, egyszerre jár le a hitelünk, egyformán gondolkodunk a témáról..... :DDDDD

Talán rokonok vagyunk? :DDDD

2010. júl. 1. 15:56

40 éves leszek....2025-ben jár le a hitelünk...

Ami kicsit több mint amit te fizetsz az önkormányzatnak...

Olyan nagyon lement az ingatlanunk ára h most nem tudjuk/akarjuk eladni....

Azért kicsit könnyebb helyzetben vagy....össze pakolod a családot,és elmentek egy másik városba,ahol van munka....ott is sírtok egy sort a gyerekek miatt....osz kaptok lakást....és amilyen mákod van,még tataroznotok se kell csak beteszitek a feneketeket a tutiba:S

2010. júl. 1. 15:19
Itt már natyon kevered a dolgokat. Eddig azt írtad, hogy mások verték szét a lakást, most meg már azt hogy ti. Vissza kellene emlékezni arra, hogy miket is irogattál.
2010. júl. 1. 14:48
a lakás tanácsi bérlakás a bérleti dija 28283ft és ezekre jön a villany ,viz,szemét dij,meg a téli honapban a szén meg a fa.ja meg a csatorna dij.akor ez nem igyen van vagy igen igaz lehet öt év mulva meglehet veni.jo lenne mert lenne egy biztos pont az életemben.
2010. júl. 1. 13:39
tudjátok edig albérletböl albérletbe jártunk és mit mondjak a kádat a mosdot,a viz vezetéket itt mi vetük bele 11 év után kaptunk mi is .és egy konténer 14 ezer ft be kerül kérdem akik hozá szoltak vanak szüleitek,mert nekünk senkink nincs .utána kell járni hogy it mijenek a munka viszonyok.és nem önszántunkbol lettünk munka nélküliek.mert 8 honapos terhesen dolgoztam de megszünt a munkahelyem .a férjem ahoz képest milyen beteg ha van bármilyen munka megy és csinálja nem félünk a munkátol.de meg lehet kérdezni bárkit gyöngyösön hogy ismernek minket utána lehet rágalmazni.
2010. júl. 1. 04:14

A helyetekben mindenki örülne, ha kapna önkormányzati lakást!

Nem kellene minden fiatal párnak a nulláról kezdenie és azon gondolkodnia, hogy a hitelt vállalja be vagy az albérletet.. Mind a kettő esélytelen szinte a mai világban.

Nekünk se segít senki.

Erre te felraksz olyan képeket, ahol még a sitt sincs kihordva.. Netezés helyett nem takarítani kellene?

174. diófejkapitány (válaszként erre: 171. - 0f9ef73f9f)
2010. jún. 30. 11:47
Ííígy van :D
2010. jún. 29. 14:57

Mert megnéztük....és amit láttunk az többünket bosszant!

Látok egy új kádat,egy új wc-t nem h örülnétek h eddig is megcsinálta valaki...itt siránkozol!Már csak befejezni kellene....de nem akarásnak nyögés a vége:S


Képzeld az én párom is dolgozik....és hétvégén pihenésképp több m3-er földet hordtak el....pedig biztos henyélt volna szívesebben mint mások:S

2010. jún. 29. 14:42

Már ne haragudj, akármilyen az a lakás, kaptátok ingyen, csak rendbe kell rakni. Az emberek többsége nem kap ingyen egy lakást! Semmilyent! Dolgozik, mint az őrült, hogy fedél legyen a feje fölött.


Ha nem tetszik, ami van, lehet azt tenni, amit a lakosság 90 százaléka. Dolgozik, hitelt vesz fel, lakást vásárol. Ha nem bírja, albérletben él...

2010. jún. 29. 14:20
Szerintem a kezetek összetehetnétek, hogy egyáltalán van fedél a fejetek fölött. Most meg huzzatok el dolgozni és lassanként helyrerakni mindent. Nem itt kell siránkozni és kunyerálni, hanem dolgozni kell magatokért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook