Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom mit tegyek igy jártam. fórum

Nem tudom mit tegyek igy jártam. (beszélgetős fórum)

2010. júl. 21. 15:31
köszönöm anyira sokat jelent ez a pár szo .köszönjük .
2010. júl. 21. 15:28
Így is kell...jobbulást a párodnak,és kitartást mindannyiótoknak:)
2010. júl. 21. 15:27
jo majd teszek csak legyen kész az a kis rész és majd lefényképezük .a páromnak van most egy kis munkája de tiszta genyes a sebbe ugy jár dolgozni most nem vérzik de már a csontja fáj de mindent megprobálunk megteni hogy haladjunk.
2010. júl. 21. 15:22

Naaa látod h milyen ügyesek vagytok.....tegyél fel képet,had csodáljuk munkátokat:)

Én köszönöm jól vagyok!

2010. júl. 21. 15:20
sziasztok mármajdnem kész a konyha mert igyekszünk .ti hogy vagytok?
2010. júl. 3. 20:19
sziasztok jo éjszakát ,és majd irok még.meg képeket is rakok fel.hogy haladunk.
2010. júl. 3. 19:38
tündér vagy és hid el énis tudnám kiknek adnék,és elsöbb a családod hisz a mai világba nagyon nehéz mindenkinek .de majd csak jobb lesz és egyszer énis tudok segiteni egy pár embernek.és köszönöm hogy ilyen aranyos vagy puszilom a családot.
2010. júl. 3. 19:34

nem bántottál meg kedves Marika én sajnálom hogy nem azt tudtam mondani hogy bármibe segítek akár anyagiakba akár másba:( ha nyerek a lottón tudom kiknek fogok adni:) csak pénzt sajnálok kiadni a szelvényre:D

jó munkát nektek és jó egészséget mert ez a legfontosabb

2010. júl. 3. 19:19
bocsánat még egyszer mindenkitöl,és nem tünök el ma már a konyhát kivakoltuk meg félig a szobákat meg gleteltünk.csak ne haragudjatok hogy nem irok majd sürün de augusztus 1 -én leszek gép közelébe ujra de ha meg engedik 2 hetente majd benézek.és mindenkinek sok-sok ölelést és szép napokat kivánok.klárika bocsánat puszi nektek ,hegyek lánya töled is bocsánat ha megbántotalak és köszönöm az ösztökélést mindenkinek .igaz nem egyik naprol a másikra leszünk kész de lassan is jo csak kész legyünk.
2010. júl. 3. 14:18
Ez a hozzáállás már nekem is tetszik.
2010. júl. 3. 14:10

Szia!

Naaa ez is má valami!

Ügyesek legyetek.....ha elakadnátok,itt szívesen segít bár ki,tanáccsal....legalább is,én biztos segítek!:)

Aztán ne tűnj el.....számolj be arról h h haladtok!

2010. júl. 3. 13:54
köszönöm mindenkinek aki bármilyen tanácsot adot,és bocsánatot kérek mindenkitöl akit megsértetem.nagyon elvoltam keseredve.föleg klárikátol szégyelem magam hisz neki nem könyü.vetünk vakolo anyagott igaz nem sokat de sikerült ,és valamenyit haladunk.és mindenkinek igaza van.mégegyszer köszönöm.
2010. júl. 2. 19:46
hát igen de csak ennyíre tellet a kis pénzünk böl de lega fedél van a fejünk felett nem panaszkodok ez a mi otthonunk
2010. júl. 2. 15:17
ja és 27 éves vigyorgós fitalaszony füvet nyír akármekkora mezőn!:)))
216. bd37ba754f (válaszként erre: 215. - Csorocsaj)
2010. júl. 2. 15:16
Láttam a fürdőtöket ha annak nevezed már elnézést:) tudod addig örülök míg fizetni tudjuk az albérlet te mert hozzád képest ez kacsalábon forgó vár kuvva drágán:) igaz még drágább lenne ha nem nyirnánk nyáron a 4x4 lakásos társasház kertjét,nem takarítanánk a kukát télen nem lapátolnánk a havat,egész nyáron a garázst s a lépcsőházat:) Ezt csak azért írom le hogy hogy lássátok munka van csak be kell koszolni a kezet:)
215. csorocsaj (válaszként erre: 212. - Csorocsaj)
2010. júl. 2. 15:07
Tündi nem tudom láttad e a fürdönket nincs rendbe de nem panaszkodok majd rendbe leszz mewg van az anyag csak idö nincs hozzá
214. csorocsaj (válaszként erre: 213. - Bd37ba754f)
2010. júl. 2. 15:05
ez is igaz mondjuk nekem csak egy van akit el kell tartani de sokszor ho végén én is gondolkozok mit együnk föleg ha honap közbe beüt egy fizetös gyogyxer
2010. júl. 2. 14:59

Klárika nézz bele a naplómba ha egyszer ráérsz:) mindenhol van baj nálunk is másni is,de meg kell oldanunk.:)


Jut eszembe valamit nem értek meg az emberekbe.Minek szülnek 5-6-7 gyereket ha már 4 -nél nehézségek vannak? Nem a nagy családot ítélem el mi is 5-en vagyunk testvérek ha lenne egy saját házunk,biztos hogy én is szülnék még 3-at-4-et de albérletbe,bizonytalan életbe a kettő is bőven elég.Tudom hogy ez nem segít azon aki már bevállalta a nagycsaládot,csak el kellene gondolkozni hogy mennyit bír nevelni tisztességesen egy ember ha esetleg nem olyan az anyagi háttere hogy tudja hogy hó végén is van mit enni akkor védekezzen és ne felelőtlenül szeretkezzen.

212. csorocsaj (válaszként erre: 211. - Bd37ba754f)
2010. júl. 2. 14:52
jol hát persze azé nállunk is van baj
2010. júl. 2. 14:52
Drága Klári óvatosan ebbe a melegbe:) jól vagytok?
210. csorocsaj (válaszként erre: 207. - Csorocsaj)
2010. júl. 2. 14:50
a Klárira meg addig vigyáz a szomszéd nekem is muszály menni ha másra nem de sepregetni jo leszek sántán is
209. csorocsaj (válaszként erre: 208. - Bd37ba754f)
2010. júl. 2. 14:49
Tündi én is megyek hétfötöl lomtalanitani eggyík ismimmel 3 ezer ft de menni kell
2010. júl. 2. 14:46

Marika megkaptam az üzeneteidet vettem az adást de sajnos nem áll módomba segíteni.Egy véleményen vagyok a többiekkel.Meg kell próbálnotok önálóan kimászni a szarból.Tudom hogy nehéz pici gyerekkel de nem laktok annyira messze pesttől hogy egy 4-6 órásmunkát nem lehetne bevállalni.egy konyhai mosogató is megkeres napi 5 ezer forintot és ha valaki ügyes,becsületes azt jó esetben a munkahelye is megbecsüli és támogatja.Mi is albérletbe élünk és közel se annyit fizetünk mint ti hanem majdnem 5 szörösét.Dolgoztam én is 8 hónaposan kétszer is,napi 12 órát és szülések után is.És elértem hogy a gyed-emel és a cs pótlékkal ki tudjuk fizetni az albérletet,mert volt folyamatos munkaviszonyom.Hidd el senki nem fog oda menni hozzátok hogy heló a hoxáról vagyok emeljétek fel a feneketeket mert kirittyentem a kecót.Ez csak a mesébe van.Most is alkalmi munkákat fogok ki hétfőn voltam Dabasra Érdről dolgozni,jövő héten megyek sittet lapátolni,udvart rendbe tenni,emelni,cipelni.Mert hivatalosan csak jövő évbe mehetek munkába.De most se hagyok ki egyetlen lehetőséget sem ami utamba kerül ha kell viszem a gyerekeket magammal.Megjegyzem nem pénzért vállaltam el a jövő hetit se a hölgy élelmiszert és tisztálkodószert ígért nem nagy összegbe de azt szokták mondani aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem kapja.

Ha az önkormányzat elutasította a segítséget akkor csak magatokra számíthattok.

Sok sikert nektek

207. csorocsaj (válaszként erre: 203. - 10ee523fed)
2010. júl. 2. 14:38
IMÁD ÉLNI NAGYKANÁLLAL ESZI AZ ÉLETET A MAGA VILÁGÁBA
2010. júl. 2. 14:36
TÜNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNDI
2010. júl. 2. 14:35
:) megint belétek csöppentem:)
2010. júl. 2. 14:29
Istenem de ostoba vagy....csorocsaj végig téged védet(bár nem értettem h mért)....most meg őt akarod b@szogatni.....én úgy tudom szervezett neked valami gyűjtést,pedig ő is küzd a szegénységgel....egy hálátlan dög vagy.....
203. 10ee523fed (válaszként erre: 202. - Csorocsaj)
2010. júl. 2. 14:25
Gondolom,nem egyszerű az életed, de a szeretet a legfontosabb, és azért látni a kislányon, hogy a nagy betegsége ellenére kiegyensúlyozott. Hát sok erőt,egészséget kívánok, még száz évig, példát kéne rólad venni a sok senkiházinak!
202. csorocsaj (válaszként erre: 201. - 10ee523fed)
2010. júl. 2. 14:16
köszi de ha olvasod a naplomat sajna nem gyogyul meg egyy állapotba van vizfejjel született meg jártul a hadak utját
201. 10ee523fed (válaszként erre: 200. - Csorocsaj)
2010. júl. 2. 12:46
Megnéztem az adatlapod, Neked csak annyit mondok, minden elismerésem a tiéd. Amit a fórumon írtál, hát fejet kell hajtanom. Kívánok Neked sok erőt és egészséget, és kitartást. Klárikának pedig azt kívánom, hogy gyógyuljon meg, mert mindketten megérdemelnétek egy boldog, gondtalan életet. Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook