Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem találom 7 hónapos kisfiam adószámát. Holnapra kellene. Meg tudom nézni valahol? fórum

Nem találom 7 hónapos kisfiam adószámát. Holnapra kellene. Meg tudom nézni valahol? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 24. 15:21
MEGVAN!!! :)
7. Kisfiamlesz (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2011. jan. 24. 13:43
Akkor így töltöm ki. Csak Apa fog kiakadni, hogy milyen rendetlen asszonykája van :)
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Kisfiamlesz)
2011. jan. 24. 13:41
3 éves, van adószáma de sehol nem találom. Így az adatait írtam, be, elfogadták.
5. Kisfiamlesz (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2011. jan. 24. 13:37

Igen, ahhoz kell. De van adókártyája. Mert a papírra az van írva, hogy adószám hiányában jó a születési idő stb.

Vagy Nektek is van adószáma ,már? Elfogadták így is?

2011. jan. 24. 13:35
Nem tudom, hogy Apa munkahelyén megvan-e a száma. Köszi a válaszod azért. Nincs mit tennem, fel kell forgatnom a lakást. :(
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Kisfiamlesz)
2011. jan. 24. 13:35

Ha a családi adókedvezményes papírhoz keresed, oda adószám hiányában megfelelnek a gyerek adatai is (név, születési hely, idő, anyja neve).

Mi is így jártunk :)

2. gatto4 (válaszként erre: 1. - Kisfiamlesz)
2011. jan. 24. 13:31

Szia!

Azt hiszem neten vagy ilyen helyen nem tudod megnézni, de ha az APEHet felhívod, ők sem mondhatják be telefonon sajnos, ezzel én is megjártam már :(

Esetleg be tudsz menni az illetékes regionális irodába, ahol kiállítanak az adóazonosítóról egy igazolást.

(bár ha már megkaptátok a kártyát nemtom akkor is adnak-e ilyen igazolást)

Nem tudod valahonnan visszakeresni a számot? Pl Férjemnek kellett a papírozáshoz, mikor megszületett a kislányunk, nem tudod valahonnan visszaolvastatni?

2011. jan. 24. 13:25
Sziasztok! Van egy 7 hónapos kisfiam, akinek születése után hamarosan megküldték az adókártyáját. Most kéne a száma, de nem találom, biztos hogy itthon van, igényelni nem szeretnék másikat, de holnapra kéne a szám. Meg tudom valahol nézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook