Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A GLS holnapra szállítja a feladott csomagot? fórum

A GLS holnapra szállítja a feladott csomagot? (tudásbázis kérdés)


1 2
2020. aug. 3. 09:33
Ma mar szallitanak, qrva gyors ez a GLS. Szerdanal hamarabb nem szamitottam a csomagomra.
2020. aug. 2. 00:23
Már az elosztóban van Alsónémediben. Lengyelországból jött. Szerdáig csak ideér.
41. Guruljka (válaszként erre: 37. - Bless the child)
2020. aug. 1. 17:50
Nálunk is így működik.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Garabonciás)
2020. aug. 1. 17:46
Biztos
2020. júl. 30. 18:26
Ha penteken megrendelek vmit, aztan azt meg aznap leadjak a GLS-nek az jovohet szerdaig ideér szerintetek? Milyen gyors ez a futarceg most igy 2020-ban, tudja vki?
38. Lávli (válaszként erre: 37. - Bless the child)
2019. dec. 15. 16:07
Engem már a kapuból hívnak, ezért mondjuk ki vagyok akadva. De jeleztem az ügyfélszolgálat felé, hátha lesz foganatja. :)
37. Bless the child (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. dec. 15. 16:05
És fel is hívnak pár perccel a kezbesítés előtt. Nálunk legalábbis így van
36. Lávli (válaszként erre: 34. - Bless the child)
2019. dec. 15. 15:54

Szerintem is tök korrekt a GLS.

Emailben is és sms-ben is értesítenek, és megadnak felár nélkül egy 3 órás szállítási idő intervallumot az adott napon.

2019. dec. 15. 15:45

Főbb csomagot rendeltem. De mindegyik zavaros, szerintem nem képesek a karácsonyi dömpinget kezelni

Ez azert elég negatívum függetlenül attól hogy feladták e a csomagot.

Most a n Pista is mi az hogy x-y idő között hozza? Rendben de melyik nap?

2019. dec. 15. 14:13

Akkor még fel se adták? Miért a GLS-t hibáztatod?

Penteken rendeltem egy pénztárcát, szombaton átadták a GLS-nek, jött az email, hogy holnap hozzák. A GLS korrekt, arról nem ő tehet, hogy a webshop bacik feladni, amit rendeltél

33. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 15. 13:43
Akkor mi a baj? A fórumot miért a GLS-re kihegyezve nyitottad?
2019. dec. 15. 13:35

Nálunk nincs csomagpont, nekem meg nincs autóm.

Ha csomag jön, házhoz hozatom. Ritka kivétel a PostaPont, mert elég hülye a posta nyitva tartása, és persze az se mindegy, mekkora a csomag.

Persze általában itthon vagyok. Ha mégsem, megbeszélem a szomszéddal.

31. af86a99684 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 15. 12:53
Az enyémet csütörtökön hozzák. Állítólag. Én szeretem őket, eddig nem volt gondom velük. 🙂
2019. dec. 15. 12:46

Másik csomagot a posta hozza. Ma jött a mail szállítás 8-16 ora között, de hogy melyik nap az rejtély. A nyomkovetesen se jelzi.

Érdekesek ezek a szállító cégek de legalább ha holnap hozzák itthon lesz valaki

29. andi6020 (válaszként erre: 18. - Globus)
2019. dec. 15. 08:58

Ha GLS től jön csomagom, mindig módosítom a szállítást neten, és lerakatom a cuccot csomagponton.


Én a kutyakaját foxposttal vitetem a vevőimnek. Ha dėlig berakom måsnap autómatában van, két nap múlva meg háznál. Nincs differencia kis és nagy csomag között.

28. af86a99684 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 19:09
December van...
2019. dec. 14. 19:08

Na de akkor is röhej hogy hétfőn rendeltem és nem voltak képesek feladni a futárnak péntekig!

A GLS tudom hamar kiviszi nem is velük van a baj.

26. gabbbicica (válaszként erre: 16. - Globus)
2019. dec. 14. 19:03

En mar rengetegszer kaptam; ha 14 ora elott rendeled es atadja a webshop a futarnak, akkor masnap ott van.


Rendszeresen rendelek igy kutyatapot, de kaptam mar naturkozmetikumot es jatekot us igy.

25. Guruljka (válaszként erre: 18. - Globus)
2019. dec. 14. 17:10
Még arra is meg lehet kérni, adja le a szomszédban. Igyekeznek megoldani a kézbesítést.
24. Guruljka (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2019. dec. 14. 17:10

Igen... de az egyik bolt délben adja át a futárnak, a másik a napi zárás után. Azért ez sem mindegy.

A GLS-nél az értesítéssel megadják a futár telefonszámát, és ha reggel felhívod, tudod egyeztetni, kb. mikor ér oda. Nem kell egész nap tűkön ülve figyelni.

23. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 16:51
Az volt,teljes mértékben.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2019. dec. 14. 16:41

Igen

Tegnap jött mail hogy ha aznap frladja a felado következő munkanapon kezbesitik. Hát ezek szerint nem adta fel az a cég mert hétfőn érkezik

21. Amaunet (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 16:40

A te csomagodra vonatkozóan?

Telefonszám nem volt az oldalon?

2019. dec. 14. 16:34

A GLS oldalán ott volt tegnap kiszallitas várható ideje a mai dátum ma meg már 12.16.

Hát ez van kérem.

19. Amaunet (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2019. dec. 14. 16:22
Tegyük hozzá, hogy a feladó nem fog kétóránként a csomagokkal rohangálni. Általában van egy bizonyos óra, amíg az igényléseket befogadják és azt másnapi feldolgozással harmadnap megkapja a megrendelő.
18. globus (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2019. dec. 14. 15:55

Nem vagyok ennyire gyakorlott, talán tízszer rendeltem online. Egyéni balszerencse, hogy sok cég nem szállít pickpack pontra, csak lakcímre. Aztán küld sms-t, hogy mai napon 8-17 óra között a kézbesítést megkíséreljük... munkahelyem sem olyan, hogy valaki foglalkozni tudna vele. Legutóbb férjem szabin volt, de én már többet biztosan nem szánok rá, inkább nem is kell.

Bizonyára sokaknak kényelmes, sőt olcsóbb így, nem vonom kétségbe, nyugdíjasan ki fogom használni. Remélem, élek még...😁

17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Globus)
2019. dec. 14. 15:44

Hát képzeld el, van.

Több olyan bolt van, ahol még aznap csomagolják, egy-két nap a futárnak átadás, és harmadnap itt van.

Sőt egy állatbolt tudja úgy küldeni, hogy másnap itt van. Még aznap átadják a futárnak, az meg akkor már be tudja sorolni másnapra, pláne hogy rendszerint kicsik a csomagok.

Nagydarab csomagoknak kell hosszabb idő.

Meg az én állatkajásomnak, de ő meg lusta. Nem igaz, hogy napi 2-3 csomag olyan sok, hogy egy hét kell neki!

Hogy annyi, azt a rendelésszámból látom. Több mint egy hónap elteltével 75-tel volt nagyobb a rendelésem száma, mint az előző.

16. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 15:23
Én még sosem kaptam online rendelt akármit 5 napnál hamarabb... régen azt hittem, futár szó gyorsabbat jelent a postai csomagnál. Igaz, ma már elsőbbségi sem biztos másnapra, postás azt szokta mondani: talán.
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 15:18
Ha egyéltalán nem kaptál a GLS-től értesítést, akkor valami nem stimmel a feladással. Ma esetleg a feladó is dolgozik, próbálj meg telefonon érdeklődni. (Max. nem éred el, de holnap meg ezüstvasárnap, szinte minden nyitva.)
2019. dec. 14. 15:16

Én megkaptam a mai csomagot.

A feladó két csomagba bontva küldte, az első felét tegnap hozta a futár, a másikat ma. Erről a másodikról nem is volt külön értesítés.

A feladó meg csodálkozott. Őt is még kicsit nevelni kell, mert sehol nincs az értesítése arról, hogy két csomag jön.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook