Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Holnapra van oltás időpontom, de nem találom a TB kártyám. Elég bemondani a számot vagy kérik a kártyát? Érvényes amúgy. fórum

Holnapra van oltás időpontom, de nem találom a TB kártyám. Elég bemondani a számot vagy kérik a kártyát? Érvényes amúgy. (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 1. 16:25
Ez egy jel!
2021. szept. 1. 13:18

Köszi a tippeket. Végül írtam egy lemondó levelet, mert a macskát ellátni fontosabbnak találtam.


Szóval, ha kitörlik a foglalásom majd foglalok újat. Addig bemegyek kártyát is intézni.

12. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 07:34
Mehetsz kártya nélkül, csak tudd a számot. Később azért pótold a kártyát, ha nem kerül elő.
11. globus (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. szept. 1. 07:31
Oltásrögzítéskor elvileg be lehetne írni a telefonszámot, de csak odahányják olvashatatlanul, egy számjeggyel hosszabb, vagy rövidebb. Már nem foglalkozom ilyesmivel, biztosan nem értek rá 🙂
2021. szept. 1. 07:10

Nem kérték a TAJ kártyát. A TAJ számot rá kell írni a nyilatkozatra és onnan olvassák le.


Szépen írj!

Az enyémet elkérték, mert én csúnyán írok és a 7 helyett 3-ast olvastak. Azóta is azon gondolkodok, hogy ez, hogyan sikerült nekik? A hetes három vonal, a hármas meg gömbölyű...:DDDD

A férjemét nem kérték, mert azt sikerül jól elolvasniuk...

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 00:21
Sezgény macs. Most már nyugodjatok meg, már minden rendben. Jó éjt!
2021. szept. 1. 00:18

Én április közepén tudtam le, de már csak rászántam magam.

Bár most estére maradt más bonyodalom is, mert az egyik családtag felelőtlenül rakott ki egérragasztót és belementem a macskám. Bár úgy tűnik az olaj + fürdetés bevált, de ez az este kicsit sok volt kezdve a tb-s papírral.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 00:11

Jól van, nem lesz semmi gond. Nyugodtan menj.

Én még csak várok, még odébb van a 4 hónap vége. Makd október elején kérhetem a harmadikat.

2021. szept. 1. 00:07
Rendben. Akkor viszem azt. Szerencsére a többi igazolványom megvan. Bár tb-sből muszáj lesz újat kérni mert egy majd 30 éves papírfecni az egész.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 00:03

Azt a papír oltásit vidd, amibe beírták a két elsőt.

Azt kérték a másodiknál is. A zöld kártyára nem kíváncsiak.

2021. aug. 31. 23:54

Harmadik lenne. Csak már fogalmam sincs az első kettőnél kérték-e.

De akkor bepróbálom így is.

2021. aug. 31. 23:21

Egyábkánt maga a kártya nem kell általában sehol, elég a szám, úgyis egyeztetik a neveddel a számítógépen.


Sőt, most külön megnéztem, az oltási papíron rajta van a TAJ-számod is.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 23:18

Tőlem nem kértek TB kártyát, elég volt az előző oltás papírja.

Hányadik oltásod lesz?

2021. aug. 31. 23:07
A fórum címére szeretnék választ kapni mielőtt reggel eldől lemondom-e vagy odamegyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook