Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem nagyon szaladgálok orvoshoz hátfájással, izomfájdalmakka... fórum

Nem nagyon szaladgálok orvoshoz hátfájással, izomfájdalmakka... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. máj. 3. 15:52
én is így voltam,vérvétel,után a gyógyszer,mondtam nem használ,írt másikat,evés után kell bevenni,oké,de a kajára rá sem tudtam nézni.egy hónap alatt 10 kilót fogytam.hagyjuk a fenébe,egyszer úgy is meg kell halni.
11. Regin_a (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. máj. 3. 15:42

legalább ebben nem különbözik a kettő."

Néhány esettöl eltekintve az orvos másodállásban rendel magánban. Gondolom nem egy kipihent még pénzért sem

Nem kevés pénzt költöttem magánban, többek közt koponya MRI

Korábban ezajlott TIA

Kérdezgettek mit mikor éreztem vagy nem stb

Ja, motorral középső sáv, elsötétült minden, fék és csoda hogy nem tapostak el amikor levágtam a parkolóba

Nagyon kedves rendes körzeti dokinőnek panaszkodtam. Á, ez csak pánikroham volt

Mentem a szintén jó ismerős kardiológushoz, EKG rendben, csak a pánik

Nagyon régen volt azóta semmi/kopp-kopp/

Ugyanakkor rengeteget rohantam akár SBO-ra is mert nem kicsit vagyok hipohonder/is/


Most hajtok egy beutalót egy spec. érszűkület vitsgálatra, de szakorvosi beutaló kell.

Nem adok, mert javul a lába. Nagyon kedves ez a dokinő is, de erősen összevitatkoztunk, hogy az én lábamról van szó és nem a kórház pénzéről.

Egy érszűkület sose javul mweg, max stagnál.

És ugye ha más helyen végzik a vizsgálatot, a másik kórház kapja érte a pénzt

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 3. 14:59
Azt hiszem itt tévedsz, mert ha olyan az alapbetegséged, hogy okozhat ilyen tüneteket, akkor nem küldenek sehová. Ugyanúgy ráfogják mint a kedves fi.
9. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. máj. 3. 11:29
én sem.mivel nem tudnának belőlem fiatalabbat csinálni,így fájdalomcsillapítót szedek.
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 3. 11:16
Hát én sem🙄
7. timycat (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 3. 09:41

Már megint a beteg a h.lye... mindenhol ezt kapom, nem tudnak velem mit kezdeni, tehát h.lye vagyom. Nekem van egy még mindig nem (2 éve nem) diagnosztizált akármim, mert még odáig sem jutottak el. Ha jön újabb tünet és merem mondani akkor alap hogy h.lye vagyok és a válasz, hogy ez vagy véletlen és más, vagy az alapbetegség okozza, vagy a kapott gyógyszer mellékhatása. Szóval ha akarok ír rá gyógyszert (újabbat) ha nem nem ja és jobbulást!

Ezért már én is úgy érzem igazán kár orvoshoz menni.

Ugyanezt a hozzáállást kapom államiban és fizetősön is, legalább ebben nem különbözik a kettő.

6. zena01 (válaszként erre: 4. - Aszparagusz)
2023. máj. 3. 09:29
Sajnos ez van. Hónapokig tart egy kivizsgálás. Mostanában engem sem látott orvos, megoldom magam.
2023. máj. 3. 09:29

Ha elmész az orvoshoz, akkor ráfogják valamire a betegséged, kapsz gyógyszereket, ha nem jó menj vissza. Majd újabb gyógyszerek.. Volt olyan doki, aki az ikreimen akart kísérletezni, melyik gyógyszer a hatásosabb egyforma betegségre két különböző gyógyszer. Ott fogadtam meg, hogy addig nem nyugszom meg, míg olyan orvost nem találok, akit érdekel, hogy meggyógyuljanak a betegek.

Nem sok orvos van, aki elhivatott.Nehezen találtam jót,magamnak meg egyet sem. Rákényszerítik az embereket, hogy magán úton oldják meg. Ez az undorító.

4. aszparagusz (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 3. 08:24
Mire eljutsz egy szakorvoshoz (ha államiban szeretnéd, vagy csak arra van módod), vagy elmúlik a tüneted, vagy, ha olyan súlyos már lehet, hogy nem is élsz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 3. 08:00

Igen, ezért is írtam, hogy remélem, nem szívom meg.

De egyszerűen ilyen vagyok.

Talán ez jobb, mint minden aprósággal zaklatni az orvost. M3g azt nem is nagyon szeretem.

2. Myra
2023. máj. 3. 07:16
Pont ez a baj, a betegek szeretnek minden tünetet az alapbetegségükre fogni, pedig egy kivizsgálással esetleg kiderülne mi okozza és lehetne kezelni, eltűnne az adott tünet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook