Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem múlik el az árpám, mit tegyek? fórum

Nem múlik el az árpám, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 14. 10:03
T
2012. dec. 14. 10:03
ipp: immunrendszer erősités
2012. dec. 14. 10:02

Ha csak hétfőn gyulladt be, még bőven a normál időben vagy!!


Nekem legutóbb kb. 3 napig éreztem, hogy "valami lesz" a szememen. Aztán kijött az árpa, meg a gyulladás, másnap kifakadt magától, aztán megint 3-4 napig éreztem, hogy mintha lenne ott valami, aztán ahogy jött, el is múlt.

Nem kenegettem, nem borogattam semmivel, de arcot is csak sima vízzel mostam (a lemosókkal kerültem azt a szemem környékét)...

Kamillát javasoltak, de utálom az illatát, ezért nem használtam...

2012. dec. 14. 09:46
Nekem hetek alatt múlt el-kentem,borogattam stb..-szóval pár nap után ne várj csodát! :(
2012. dec. 14. 09:46

Marad az orvos... Most a hidegben még veszélyesebb.

Nekem több kiújulás után antibiotikumot írt fel, és már több évtizede nem jött vossza.

2012. dec. 14. 09:44
Szia! Nekem a Septosyl segitett, ugy hogy agyig be kellett kenjem a szemembe, alig láttam tőle, de pár nap alatt visszahúzódott az árpa, mindig azt használom, ha már kicsi érzem, akkor bekenem és képsz (vény nélkül kapható). Igaz az van ráirva, hogy hamar megérleli és kifakad, majd elmúlik, de nekem még sosem fakadt ki... csak simán elmúlt... lehet időben kaptam el!
2012. dec. 14. 09:41
Ezt egy ilyen kozmetikus blogban találtam.De ha jól emlékszem nekem is volt és azt a kozmetikus szintén tűvel kiszúrta és kinyomta.
2012. dec. 14. 09:38
Nem tudom..Én összecsippentettem,és egy fertőtlenített varrótűvel kiszúrtam...Aztán összenyomtam,mint egy pattanást,nem fogok hazudni,kissé majdnem összepisiltem magam,de kb. egy hét múlva,az sem látszott,hogy valaha ott volt...
2012. dec. 14. 09:35
"Az árpát nyomogatni nem szabad. Kamillateás borogatások, éjszakai párakötés, esetleg infralámpás besugárzás, tehát az árpa meleggel való érlelésének hatására 2-3 nap alatt a genny kifakad, s ezután gyors gyógyulás következik"
2012. dec. 14. 09:29
*borogatás
2012. dec. 14. 09:28

Hétfőre begyulladt az egész szemem, árpa miatt, mostanra a nagy gyulladás lelohadt, de az árpa még mindig bazi nagy, piros.

A doki írt fel szemkrémet azt használom, illetve vörogatás kamillával...

Van vkinek vmilyen praktikája, hogy előbb elmúljon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook