Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2216. ac61cb5e5f (válaszként erre: 2215. - Pannika1)
2011. nov. 10. 09:15

Én meg egyszerűen csak tudni szeretném az IGAZAT. Onnantól kezdve el tudnám dönteni, hogy képes vagyok-e tolerálni ezt a helyzetet, vagy nem.

De ne kényszerítsen ebbe bele, mert ettől nincs megalázóbb.

2215. Pannika1
2011. nov. 9. 22:49
Szóval dilemmázom azon, hogyha nem lesz normális szex itthon, nehogy impo legyen, mert akkor később erre foghat mindent. És ha impo lenne, nem haragudnék rá, mert arról nem tehet. Csak a lustasága miatt vagyok veszett.
2214. Pannika1
2011. nov. 9. 22:48

Látom humoros kedvetekben vagytok! :))


Én ezerszer megfogadtam magamban, hogy nem fogom tapizni se sehol, nehogy azt higgye, hogy akarok valamit. :)

Egyébként ő engem szokott! Fenék fogdosás, csöcsörészés :)) és hasonló simán vannak.


Múlt héten kezdeményeztem, és furcsa, de nem nagyon akart felállni neki. (csak később és nehezen) Ilyen még szerintem soha nem volt, így gyanús, hogy valamikor előtte intézhette el magának. :) Mindenesetre biztos megfogadott valamit abból, amit siránkoztam neki egy korábbi nagy beszélgetésünk alatt, mert valamiért úgy döntött, hogy orálisan kényeztet. Hát én meg nem utasítottam el.

2213. Wicked.
2011. nov. 7. 23:49
Már az is valami, ha legalább jókedvetek van:)))
2212. ac61cb5e5f (válaszként erre: 2211. - Annybaby)
2011. nov. 7. 12:59
Nem baj. az is valami..:)
2211. Annybaby (válaszként erre: 2209. - Ac61cb5e5f)
2011. nov. 7. 12:48
Az enyém csak 60...
2210. a1a5b8f69a (válaszként erre: 2205. - E32d76b828)
2011. nov. 7. 12:45
piri néne kár hogy nem vagy bátyó...biztosan sokan cserélnénk rád :)
2209. ac61cb5e5f (válaszként erre: 2208. - Annybaby)
2011. nov. 7. 12:43
Nem bánom. 110 kiló hulladékért csak adnak valamit...
2208. Annybaby (válaszként erre: 2207. - Ac61cb5e5f)
2011. nov. 7. 12:26

:-))))))))))))))))))))))))))))

Vigyük őket a MÉH-be?

2011. nov. 7. 12:23

Piri néne, hol cserélik be a selejtet? :) És adnak helyette használhatót?

Már elhatároztam, hogy bepasizok, úgysincs itthon soha. De még mindig nem tettem meg...

2206. júliusi (válaszként erre: 2203. - Annybaby)
2011. nov. 6. 21:11
:)) ...70 évesen is piszkálta a papa:)))
2011. nov. 6. 21:03
azonnali csere
2204. Annybaby
2011. nov. 6. 19:39

Három feleség (1. aki nem rég ment férjhez, 2. aki pár éve már házas, valamint 3. aki már 20 éve házasságban él) elhatározzák, hogy feldobják valamivel az otthoni szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazo módszert alkalmaznak majd az élmény után beszámolnak az eredményről.

Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt:

A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:

Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőrkabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.

Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:

Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóba várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.

A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:

Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél. Parfümös, olaj fürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott:

"Hé Batman, mi van vacsorára?"


A baj csak az,hogy nálunk már pár év utánn is az utolsó verzió van:-))))))/:-(((((((

2203. Annybaby (válaszként erre: 2201. - Ac61cb5e5f)
2011. nov. 6. 10:42
Csaknem 46 évesen szüli meg valaki,hogy a fiúkat szereti...Amúgy meg eleinte semmi gond nem volt az első pár évben le se bírtam vakarni(igaz nem is akartam)folyton dugni akart.Ok,hogy idővel csökken a lelkesedés,de,hogy gyakolatilag szinte nullára azért az közel sem normális szerintem.Vannak akik még 15-20 év elteltével is heti redszerességű szexuális életet élnek!A Nagyim is mondja,hogy őt még 70 évesen is "pszikálta" a Papa.(Igaz a Nagyi akkor még csak 47 volt mert volt közöttük 23 év,de már vagy 25 éve voltak házasok...)
2011. nov. 6. 09:10
Képzeljétek, legutóbb MEGJÁTSZOTTA, hogy "elmegy"...:))) Majdnem felröhögtem:)) Ja, és mindezt 6 hónapi no szex után.
2011. nov. 6. 09:08
Nem b.zi a férjed? Bocs, de én már erre is gondoltam a saját esetemben.
2011. nov. 6. 09:06
Annybaby, egy cipőben járunk. Mi van ezekkel a pasikkal???? Megnéztem a képed, tök helyes csaj vagy!! Ne hidd, hogy azért néznek az utcán, mert rád van írva, hogy....:)) Nem. Azért, mert ők szívesen megtennék azt, amit a puhapöcs férjed nem tesz meg.
2199. Annybaby
2011. nov. 5. 11:22
kötve(a vége lemaradt a mondatnak bocs)
2198. 4d201760e3 (válaszként erre: 2193. - Annybaby)
2011. nov. 5. 11:21

Ez azért durva!! Szeret Ő téged???

Pedig helyes vagy,nagyon!! :)

2197. 4d201760e3 (válaszként erre: 2195. - Annybaby)
2011. nov. 5. 11:19
Jajjj Te!!! Nincs az rád írva,nyugi!! Azt is gondolhatja de jó lenne vele egy órácska!! :)
2196. Annybaby (válaszként erre: 2191. - Pannika1)
2011. nov. 5. 11:18
Ja ezt már én is megkaptam,hogy ne zsaroljak,meg fenyegetőzzek,ha nem tetszik valami akkor váljak el nincs a lábam az asztalhoz...
2195. Annybaby (válaszként erre: 2191. - Pannika1)
2011. nov. 5. 11:16
Hát nálunk kb 2.5 éve van ez,de nagyon olyan másfél éve "durvult el" a helyzet.Megértelek én is unom,és nekem is elegem van.Quasimodónak érzem magam kb női kiadásban.Ha valaki netán meg is néz az utcán az jut rögtön az eszembe,hogy biztos "rá van írva" a képemre,hogy na ezt se b@ssz@ meg senki és jót röhög rajtam:-(
2194. féknyom (válaszként erre: 2193. - Annybaby)
2011. nov. 5. 10:23

Jézusom, hova nem nyúlkálsz, nem szabad!

Szakember kellene, fejben vannak a gondok szerintem. Sajnos nem értek ehhez, de drukkolok neked.

Vállalsz maszírozást?:)

Na nem hülyülök, bocs.

2193. Annybaby
2011. nov. 5. 10:15
Na nálunk történés volt.Előszedtem a témát.Persze megint nem jutottunk semmire.Közölte velem,hogy én csak beképzelem,hogy ő csak le akarja tudni.Mondtam neki,hogy semmi jelét nem adja az ellenkezőjének.Erre nem kaptam választ,csak annyit,hogy ez nem igaz,csak én folyton ezzel piszkállom és nem hagyom őt kibontakozni(az eszem megáll..!).Mondtam persze,hogy piszkállom,mert,neki magától csak húsvét meg akrácsony másnap jutna eszébe-na erre megsértődött.Ja és kifelytette,hogy neki már libabőrös a háta,ha a farkát fogdosom,mert akkor úgyí érzi,hogy kötelező...A multkor(kb egy hete) elkövettem azt a hibát,hogy megkérte,hogy maszírozzam meg és úristen(!) bepróbálkoztam ott is.Erre most megkaptam,ha arra kér meg,hogy a vállát maszírozzam meg akkor ne a farkát rángassam!Na erről ennyit.Aztán feltette a szokásos fáradt vagyok,blablabla lemezt,és amikor mondtam,hogy ő nem ért meg engem akkor felállt,hogy neki elege van ebből a témából,otthagyott és kivonult a folyosóra cigizni,majd közölte,ha megint rákezdek akkor inkább a fürdőkádban fog aludni.Na ez volt a tegnap este nálunk.
2192. Pannika1 (válaszként erre: 2184. - Wicked.)
2011. nov. 4. 14:49

Én írtam egy szexuálpszichológusnak, és a válasz még rosszabb volt, mintha nem is írtam volna.


Leírtam hosszan a szimptómákat, mire azt kerekítette ki belőle, hogy engem most nem kíván a férjem, de ez csak rám vonatkozik, mert onanizálni van kedve. Ergo más nőt biztos kívánna. Úgyhogy vagy belenyugszom, vagy baj lesz, mert én ezen változtatni nem tudok.

2191. Pannika1 (válaszként erre: 2189. - Annybaby)
2011. nov. 4. 14:47

Nem tudom mióta csinálod ezt, de én 3 év alatt meguntam. Ebben a 3 évben folyamatosan csak én kezdeményeztem, szenvedés volt az egész, már előtte hetekben is folyton ezen járt az eszem, ostoroztam magam, hogy miért pont én, stb.stb. Idén már csak akkor kezdeményezek, ha teljesen 0-ra esik az önértékelésem, de nem mondom, hogy a szex amit így kapok, bármit is segítene rajta.

Ha nem kezdeményezek, akkor nyugdíjas korunkig eszébe se jut, hogy a pöcsverésen kívül másképp is lehet magömlést okozni.

2190. Pannika1
2011. nov. 4. 14:43

Ma egy ismerősöm elmesélte, hogy ugyanilyen tehetetlen volt a férje, ő megelégelte és elhagyja, már van is neki szeretője pár hónapja. Itthon a férjem megkérdezte, hogy mi újság XY-nal, én meg elmeséltem. Hát mit ne mondjak. Először megkérdezte, hogy ezt most kitalálom-e. Aztán megkérdezte, hogy nem véletlenül én meséltem ezt a nőnek? Mondom: "nem égetném magam ilyen sztorival".

Utána látszott rajta, hogy még egyszer ne meséljek neki ilyet, mert ez zsarolásnak tűnik, hogy mások történetével "fenyegetőzöm".

Már csak azért is felismerem ezt az arckifejezését, mert egyszer bunkó módon valakit "nőstehetetlennek" tituláltam. Miután nem tudta, hogy ez a kifejezés mit jelent, elmeséltem neki, hogy a római jogban és később is a nőstehetetlenség volt az egyetlen ok, ami miatt a nő elválhatott a férjétől. Erre aztán eldurrant az agya és mondta, hogy "ne zsarolj, hanem válj el!".

Nem mondom, hogy mikor rákérdezett és elkezdtem magyarázni, valamennyi %-ban nem játszott be a bunkóság nálam, de ő meg teljesen magára vette. Igaz hallgatással is ugyanazt érte volna el, de ez úttal nem tudta tartani magát.

Ezzel aztán azt fejezte ki, hogy bármit tehetek, senki és semmi nem számít, ő aztán nem fog változtatni a léha szokásain.

2189. Annybaby
2011. nov. 2. 19:49
És a legszebb az,hogy ahogy itt olvasom mindenkinél még a pasi vádaskodik,hogy te vagy a hülye,meg a perverz szexőrült,mert "folyton" ezen jár az eszed,biztos azért van mert nem vagy elég fáradt/öreg/beteg stb.Ha ennyi energiád van,menjél többet dolgozni/legyél annyi idős mit én,majd örülni fogsz,hogy lyuk van a seggeden....elképesztő!Bár volt olyan barátnőm is aki kifelytette,hogy szüljek gyorsan két gyereket és majd én fogok hálát adni az égnek,hogy nem kell dugni.Szerintem nem épp ez a legjobb indok a családalapításra...
2188. Annybaby (válaszként erre: 2187. - Pannika1)
2011. nov. 2. 19:39
Na igen mondasz valamit.Én egyszer kipróbáltam,amit sokan javasolnak,hogy ne szóljak ne piszkáljam,stb.Majdnem 3 hónap utánn jutott eszébe magától...De akkor is csak úgy,hogy megjegyezte,hogy kéne már valamikor csinálni mert tényleg elég rég volt(szóval nem úgy,hogy letépte rólam a bugyit vagy valami hasonló izgalom).Nálunk is csak azért van meg a havi 1-2,mert én kierőszakolom.Ha nem piszkálnám magától kb évente ennyiszer jutna eszébe szerintem:-(
2187. Pannika1
2011. nov. 1. 13:24

Az igényekhez szólnék még. Nekünk van igényünk, a férjünknek meg NINCS. Még hogy havi egy?? Dehogyis van havi egyre igénye. Ezt a havi egyet (nem furcsa a periodicitás?) valahogy kierőszakoljuk, és akkor lehet elmondani, hogy neki havi egy az igénye. Nálam mondjuk még ennyi se. Gyakorlatilag SOHA nem kezdeményez. Mondhatok bármit, érezheti magát akár sarokba szorítva is (pl. észreveszi, hogy rám indult egy haverom), nem, nem,nem és soha nem kezdeményez már. Nekem meg elment a kedvem attól, hogy folyamatosan kellessem magam.


Hiába szeretem nagyon, tudom, hogy ezt nem fogom tudni ép ésszel sokáig csinálni. A kérdés, hogy mikor borul el úgy az agyam, hogy már semmi nem fog érdekelni. Sem ő, sem a két közös gyerek, sem a közös jövőre von. terveink. És akkor lelépek (persze gyerekekkel együtt)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook