Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2066. csgybzs (válaszként erre: 2065. - Angeleyez)
2011. jún. 28. 15:20

Nos, a hangsúly azon van, hogy a Tiéd elmúlt... akkor miért maradnál? Boldogtalanok vagytok mindketten. Csak ne menekülj a másikhoz. Nehogy cseberből vederbe kerülj....

Sok sikert!!

2065. Angeleyez
2011. jún. 28. 15:04
Ezen már én is sokat gondolkoztam... Vele maradnék, de már nem lennék boldog, mert nem tudok már hinni az érzései őszinteségében és az én érzéseim is elmúltak már. Amúgy is, ha eddig nem akart engem, most hirtelen miért akarna megint? Csak erőlködés lenne, biztos nem tartana sokáig. Szeretnék már továbblépni, csak annyira gyáva vagyok. :(
2064. csgybzs (válaszként erre: 2063. - Csgybzs)
2011. jún. 28. 14:48
szóval ha nem lenne más pasi.. nem már....
2063. csgybzs (válaszként erre: 2062. - Angeleyez)
2011. jún. 28. 14:48
Sajnos ez igaz. Nőknél tényleg kevésbé megbocsájtható ez, de én nem ítéllek el, nincs is jogom hozzá. Szerintem az a kérdés, hogy hajlandó vagy-e elválni, függetlenül attól, hogy van-e valakid. Talán jó ötlet lehetne írni egy mérleget, mindkettőről. Kiben mit találtál meg, kit miért szeretsz-szerettél. Ha a másik férfit megszeretted azért, amilyen ember, őt úgy, ahogy van, nem csak a törődést, a szeretet, a szexet, akkor továbbléptél, meg kell lépned teljesen. Utolsó kérdésedre pedig. Ha nem lenne már, és a férjed továbbra sem kívánna Téged, boldogan tudnál vele maradni?
2062. Angeleyez (válaszként erre: 2061. - Csgybzs)
2011. jún. 28. 14:27
Tökéletesen igazad van,nincs jogom megcsalni őt.Többek között ezért is érzem már tarthatatlannak ezt a helyzetet, mert senki sem érdemli meg, hogy így becsapják. Viszont ha színt vallok , én leszek a világ legnagyobb k...ja, azt meg én nem érdemlem meg szerintem. Az is igaz, hogy mostanában figyelmesebb, a gyerekkel is többet foglalkozik, de miért csak most, amikor már késő? Én már nem szeretem...Arra lennék kíváncsi, akkor is így éreznék, ha nem lenne más?
2061. csgybzs (válaszként erre: 2060. - Angeleyez)
2011. jún. 28. 13:22

Szerintem részéről ez a dolog elmúlt, csak azért kérleli az esélyeket, mert nagyon kényelmes így neki.

Lépj tovább. Ne azért maradj a férjeddel, mert a másik talán nem lesz jobb. Attól, hogy ő nem szexszel veled, Neked nincs jogod megcsalni és becsapni őt szerintem. Ha nem jó válj el, tökmindegy van-e pasi vagy nincs...

A saját érzéseit szerint dönts. Ami Neked a legjobb!

2060. Angeleyez
2011. jún. 28. 13:16
Ja, ahogy itt olvasom a többiek írásait, azt elfelejtettem írni, hogy 160 cm vagyok, 56-57 kg. A szülés után nem maradt rajtam egy dkg sem, nem nyúlt meg a hasam, nincs narancsbőröm, a mellem egy kicsit megereszkedett, de nem gáz. szűk farmerban járok, szűk felsőben, magas sarkú cipőben, nem vagyok slampos, elhanyagolt, stb. Akkor mégis mi a gond?
2059. Angeleyez
2011. jún. 28. 13:02
Innentől kezdve megint menetrendszerűen ment a havi 1 szex (15 perc előjátékkal együtt). Az önbecsülésem a padlóra került, mindent bevetettem, könnyeket, könyörgést, beszélgetést, fenyegetést, semmi sem hatott. Tavaly februárban azt mondtam, elhagyom,nem tudok így vele tovább élni. Kért egy utolsó lehetőséget, megkapta. Egy hónap telt el, nem történt semmi. EGy este, amikor a számítógép előtt ült, ezt mondtam neki: ahhoz képest, hogy az utolsó esélyeddel játszol, nagyon nyugodt vagy. EGy szót sem szólt, csak visszafordult a géphez és játszott tovább. Ezután történt, hogy összejöttem egy kollégámmal. Kedves, aranyos, figyelmes, szóval mindent megkapok tőle, amit a férjemtől nem. Tavaly nyáron közöltem a férjemmel, hgoy elköltözöm tőle, erre azt mondta: tönkreteszem mindhármunk életét, beszéljük meg. Megígérte, hogy megváltozik minden, de arra nem tudott magyarázatot adni, miért volt eddig ilyen közömbös. Azt mondja, nem volt senkije. Nem tudok hinni neki, mert akkor mi volt az oka? Olyan nincs, hogy nem tudja az okát! Vele maradtam, nem akarom elszakítani tőle a gyereket, de nekem egyre nehezebb. Megvan a szeretőm is, sőt, talán már sokkal több is, mint szerető. Ha szabad lennék,már vele élhetnénk, a fiammal együtt. A férjem megkapta tőlem a sok utolsó esélyt, szex is volt, de részemről már vége. Mit tegyek? Folyton ezen rágódom, mi lenne a helyes? Tudom, nem lesz már sosem olyan ez a kapcsolat, mint régen (mondjuk régen sem volt az igazi). De mi garancia van rá,hogy az új kapcsolat igazi? Vajon nem csak a titkos kapcsolat generálja az érzelmeket? Annyira nehéz... mondjatok valamit!
2058. Angeleyez
2011. jún. 28. 12:53
Sziasztok! Nem volt türelmem végigolvasni minden hozzászólást, de örültem, hogy rátaláltam erre a fórumra. Nyolc éve vagyunk együtt a férjemmel, öt éve vagyunk házasok. Van egy négy éves kisfiúnk, akit imádunk, a férjem nagyon jó apa és jó ember. Van lakásunk, autónk, nem vagyunk gazdagok, de tényleg megvan mindenünk. Csak egy a gond: a szex. Már a kapcsolatunk kezdetén észrevettem,hogy a férjem nem egy szex őrült, de azt hittem, a kedvezőtlen körülmények (szülők lakása, stb.) teszik ezt, kellemetlen neki a helyzet. Amikor megvettük a lakásunkat, azt hittem, na végre, most! Hát nem, sajnos továbbra is csak két-három hetente egyszer szeretkeztünk, akkor is szinte mindig én voltam a kezdeményező. Azt tudni kell, hogy imád számítógépezni, de mégis... Mindegy, a lényeg, hogy én folyamatosan kezdeményeztem, aztán ő nagy nehezen ráállt a dologra, amikor már nem talált kifogást. Ilyenkor kb. két hétig bírta, aztán megint kérdezgetni kezdtem, mikor lesz már valami... Ilyenkor természetesen rögtön igent mondott, de aztán addig húzta az időt a gép előtt, míg elaludtam vagy hasonló. Továbbra is reménykedtem, hogy egyszer valami csoda folytán csak megjavul a helyzet, de nem. Összeházasodtunk, a nászúton 2x megerőszakoltam :D, de rögtön terhes is lettem szerencséjére. Nagyon boldog voltam, ő is és bár még csak a 3. hónapban jártam, közölte velem, hogy őt zavarja a baba és nem tud velem lenni így. Ok, ezt még el is fogadtam, bár nem igazán hittem el. Miután megszületett a gyerek, fél éves koráig nem voltunk együtt, szóba sem jött a szex és nekem kellett kicirkuszolni az első együttlétet. Folyt. Köv.
2057. babu222
2011. jún. 27. 22:00
Nos beszéltünk róla.Azt mondta,hogy az tény,hogy nem kényeztet el ilyen téren.Én mondtam,hogy érzelmileg is feltöltene ez engem.Azt mondja,hogy akkor nem is házasodunk össze,mondom ha ez sem javul 2 év múlva elválnánk.Erre rágott most be.grrrrrr
2056. fb546889fa (válaszként erre: 2055. - Babu222)
2011. jún. 27. 17:44

Nézd ezt szerintem próbáld meg más vizekre terelni. Ne azt kérdezd, hogy miért nincs szex hanem azt, hogy mi a baj kicsim?

Egy kapcsolatban olyan nincs hogy csak az egyik fél a hibás. Próbáljátok megbeszélni. Sajnos előbb vagy utóbb megkel tudnotok beszélni vagy így nemigazán életképes ez az egész. A lényeg hogy maradj higgadt és ne kiabálj vele akármilyen hangsúlyban beszél veled. Gondold végig az ő szemszögéből azt, hogy vajon te mit ronthatsz el ilyenkor. Sajnos ettől többet nem tudok neked javasolni. Ha mást nem is legalább a te mindent megtettél gondolat vigasztal. A többi meg rajta áll hogy fogadja a gesztusod avagy sem.

2055. babu222
2011. jún. 27. 17:31

Lehet :) :(

Nem tudom,hogyan kellene megbeszélnünk.Mindig morgás a vége ahányszor belekezdek,hogy miért nincs? Annyira zavarhatja a szülés után rám maradt 6 kiló ami már csak 4.?!

2054. fb546889fa (válaszként erre: 2053. - Babu222)
2011. jún. 27. 16:12
Lehet hogy annyira jó vagy hogy ez nála már felért egy orgazmussal! XD
2053. babu222
2011. jún. 27. 16:10
Van amikor alám nyúl de annyi is nála.Mondtam is neki,hogy volt rá 4 teljes napod!Ment vissza aznap reggel!
2052. fb546889fa (válaszként erre: 2051. - Babu222)
2011. jún. 27. 15:32

Én pasiból lennék, de ezt még én sem értem.

Fura pasid van szó mi szó.

2051. babu222
2011. jún. 27. 15:29
24 éves vagyok egy 6 hónapos kisfiam van.Szülés után nem jött vissza a darázs derekam.Sokáig nem értettem miért nem akarja majd egyszer rámförmedt mert az idegeire mentem az este.Hogy vastag a combod nagy lett a feneked. Majd mégsem így gondolta...stb.mikor már békített volna meg.Nos ő külföldön dolgozik.Szerintem nem csal meg csak netszexelhet -gondolom.Szóval a lényeg fél éve ez van,hogy nincs szex.Most is hazajött két és fél hét után de semmi jelét nem adta,hogy akar valamit is.Amikor panaszkodom neki azt mondja menjél akkor másik emberhez! Sokszor úgy érzem ,hogy 24 éves létemre megkeseredett vagyok mert a jó szex nagyban hozzájárul,hogy kiegyensúlyozottnak érezzem magam.Nem tudom mit tehetnék.
2050. b41b507d96 (válaszként erre: 2048. - Annybaby)
2011. jún. 24. 19:27

Hát, ne említsd, hogy szeretnél vele szeretkezni, egyszerűen csak kezd el magadat előtte simogatni, adj hangot az élvezetednek. :)

Most olvasom a kiegészítőket, segédeszközöket, mert éppen vettünk volna pár dolgot, és látom, hogy van akinél teljesen feldobta otthon a már ritkuló szexet, és reggel, este csinálták az első héten, sokszor vibri nélkül is.

Úgyhogy vegyél magadnak vibrit, és csináld előtte. Ha arra sem indul be, akkor azonnal dokihoz küldeni.

2049. Vastigris (válaszként erre: 2048. - Annybaby)
2011. jún. 24. 09:59
Átérzem a helyzetedet... Hogyha belegondolok abba, hogy nálunk lenne hasonló szitu, egészen biztos, hogy én sem vágynék más férfira a páromon kívül... Ez így nagyon nehéz, tudom. Nem is tudja a férjed, hogy milyen szerencsés veled... Most jó sok kitartásra van szükséged, hogy a tervednek legyen esélye... Nagyon szurkolok neked!
2048. Annybaby
2011. jún. 23. 16:39
Hogyne nálunk eleinte nagyon jó és sok szex volt meg hatalmas szerelem.Én a völegényemet hagytam akkor ott emiatt.(Pedig alapvetően egy nagyon rendes pasi volt,jól megvoltunk a szex sem volt rossz csak nem volt az a NAAAGY szerelem,azóta is barátok vagyunk,bár az új kapcsolata neki is kezd tönkremenni elmondása szerint.)Egyébként úgy valóban sokkal könnyeb kilépni egy kapcsolatból,ha már van harmadik.A baj csak az,hogy én még mindíg a férjembe vagyok szerelmes,és nem érdekelnek más pasik.Ez így nagyon szar.Úgy érzem magam mint egy idétlen kamasz csak én filmszinész helyett a férjemről ábrándozom.Kész röhely,lehet tényleg a diliházba kéne zárni engem.Nevetségesnek érzem sokszor magam:-(Nem is merem ezt elmondani senkinek,tuti kiröhögnének,csak itt a fórumon,anonim módon.
2047. Vastigris
2011. jún. 23. 10:27
Azért mondom, hogy valahogy a párodnál azt kéne elérni, hogy ő akarja a változást... azért is jó, ha most egy ideig nem szólogatsz be neki... és akkor te már tényleg "feddhatetlen" vagy, tényleg rajta múlik, és ha megérzi, h tényleg elveszít, lehet, hogy változtat. Vágülis nektek valaha jó volt a szex és elég is... nem hiszem, hogy ne lenne egy belső vágya arra, hogy újra működjön, csak most a homokba dugja a fejét, mert valószínű belül cikinek érzi, hogy ez van vele...
2046. Vastigris (válaszként erre: 2045. - Annybaby)
2011. jún. 23. 10:25
Igen, jól emlékszel. Tényleg az exem volt ilyen. Azzal a különbséggel, hogy nekünk sosem volt olyan időszakunk, amikor működött volna, még a kapcs. elején sem. A "beszéljük meg" nem használt, igaz, utólag látom én is, hogy hol rontottam el. Annyira erősen nyomattam neki a témát (nem csak ezt, ez csak a "csomag" része volt), hogy ő a "csakazértsem" megoldást választotta. Én is hallgattam olyat, h ő "nyomás" alatt van, én elnyomom őt, meg ilyenek, pedig aztán nem vagyok egy kifejezetten domináns típus... Persze mindig, amikor úgy érezte, hogy ez most tényleg komoly, akkor valamennyire összekapta magát, aztán minden ment a régiben. Én totál belefáradtam, és igazság szerint közben kezdődött el a jelenlegi párommal a kapcsolatom, de akkor ugye még egyikőnk sem volt "szabad". Aztán szakítottam is... Egyébként a végleges szakítás, már a harmadik szakítsunk volt, én már korábban 2-szer megpróbáltam, na, akkor minidg volt valami kis "fejlődés", de egyébként utána minidg visszaesett a régi szintre a dolog. És minőségileg sem volt jó. Nálatok azért más a szitu, mert nektek van hova "visszanyúlnotok", volt olyan időszak, amikor jól működött a szex... Az exszel nekem ilyen sosem volt. Én is mondtam neki, hogy a fejében van a probléma, nem hitte el, utólag persze rájött... de akkor már nem voltunk együtt, és én már boldog párkapcsolatban voltam a párommal, eszembe nem jutott visszamenni hozzá :) Mindenesetre azt azért jó volt érzékelni, hogy végülis igazat adott nekem, belátta, hogy ő volt a hülye. Persze nekem azt kellett volna akkoriban levágnom, hogy változás csak akkor lehetséges, ha ez belőle indul ki és nem belőlem... de ugye nem így volt... én meg halálosan belefáradtam... de jobb ez így, tényeg.. életem legjobb döntése volt...
2045. Annybaby (válaszként erre: 2044. - Vastigris)
2011. jún. 23. 09:04
Ha jól emlékszem(bocs,ha összekeverlek valakivel),neked az előző kapcsolatodban volt hasonló gond.Mi volt az a pont miután kiléptél belőle?Nálatok se használt a "beszéljükmeg"?
2044. Vastigris (válaszként erre: 2042. - Annybaby)
2011. jún. 22. 08:39
Tudod, vannak olyan pasik, akik csak akkor szánják rá magukat valami változásra, hogyha Demoklész kardja lebeg a fejük felett. Lehet, hogy a párod még sosem érezte meg, hogy úgy isten igazából elveszíthed téged... Valószínű, ha látja, hogy nem szólsz, szólogatsz be neki, hanem egyszercsak x idő után, miután letelt a magadnak adott határidő odalépsz elé halál komolyan, és elmondod ami benned van, lehet, hogy az majd sokkolni fogja, és elkezd tenni az ügyért. Persze az is benne van a pakliban, hogy erősebb a félelme ettől... és hát persze ki tudja, hogy addigra Te milyen állapotba kerülsz... Szurkolok neked, hogy jóra forduljanak a dolgok!
2043. 252690845f (válaszként erre: 2040. - Annybaby)
2011. jún. 22. 08:35
Ha van kötődés, vonzalom, akkor megvan minden, ami kell. Voltak nagyon stresszes időszakaim, de "az" legyőzött mindent. Furcsállom, ha egy férfi nem kívánja a párját. Előrebocsájtom, ez csak az én véleményem. Valami baj van. Ha két ember egy húron pendül, mindig megvan az összhang. Lehet, hogy csak összebújnak, mert akkor az elég. De ezt az adott pillanatban mindkét fél tudja. Lélekből működünk. Ha az nincs, akkor semmi nincs. Az idő véges. A döntéseink hatásai végtelenek. Össze kéne hozni valahogy... :o))
2042. Annybaby
2011. jún. 22. 08:29
Egyébként az is igaz,hogy ez így egyikünknek se jó.Nyilván,nekem se tetszene,ha folton piszkálna valamivel amit én nem akarok.Ha neki(most mindegy mi miatt) nincs igénye a szexre már,(csak max félévente),lehet,jobban járna egy hasonló igényű nővel.Állítólag sok csaj van aki örül,ha békén hagyják.Hiszen rengeteg pasi panaszkodik erről,hogy az asszony nem akarja soha.
2041. Annybaby
2011. jún. 22. 08:24
Bár az is lehet addigra el jutok abba az állapotba ami a fórum eredeti címe:-(
2040. Annybaby (válaszként erre: 2039. - Vastigris)
2011. jún. 22. 08:20
Szia!Ez lesz!Megfogadtam,hogy szeptemberig nem szólok,és nem teszek semmi megjegyzést.És ahogy mondod,akkor nem lehet azzal jönni,hogy piszkálom.Nem tudom,hogy fogom kibírni,mert már most tiszta idegbeteg vagyok:-/.Lehet ronda dolog,de feszkólevezetésnek néha jól esett beszólni valami bukóságot(nehogymár ő olyan jól érezze magát,tudom,gyerekes,de ez van).De sebaj,ha egyedül vagyok dühönghetek/sírhatok kedvemre.Amúgy ha addig nem közeledik és nem történik semmi,és ha a határidő lejárta utánn,ha újra szóvá teszem akkor sem,szerintem én lépek majd.Én így nem fogom leélni az éltetmet,mert tönkremegyek.Majd csak elfelejtem valahogy:-(((((((
2039. Vastigris (válaszként erre: 2038. - Annybaby)
2011. jún. 21. 14:01
Köszi :) Sajnálom, hogy nem javul a szitu. Mi lenne, ha adnál magadnak egy határidőt, hogy most megállod, hogy x ideig nem szólsz emaitt. Legyen mondjuk max. 2 hónap, vagy nem tudom, amennyit Te érzel... de mindenesetre ne mondhassa azt, hogy már megint te cseszegetted... és akkor kíváncsian várjuk, hogy közeledik-e magától... és ha akkor sem, akkor szerintem ahelyett, hogy beszólnál neki, csak ülj le vele nyugodtan, higgadtan, ámde nagyon komolyan beszélgetni, és vesd fel neki, hogy vagy doki, vagy ha nem változik, akkor sajna a kapcsolat fogja kárát látni. Nem fenyegetés szinten, ne is azzal gyere neki, hogy Te hagyod el őt, hanem azt, hogy ez a szitu így hosszútávon rossz hatással lesz mindkettőtökre. Persze lehet, h naív vagyok, én csak azt gondolom, h ezáltal levéded magad, hiszen többet nem panaszkodhat a viselkedésdre, arra, h beszólogatsz neki, és előbb-utóbb lénytelen lesz szembenézni a problémával. Most a legkönnyebb utat választotta, azt, hogy rád hárítja a felelősséget, kvázi, azért nem teljesít, mert "nyomás" alatt van általad... Egyébként mikor volt ez a beszélgetés köztetek?
2038. Annybaby
2011. jún. 20. 09:50
Hát nálunk nem sok változás.Egy hónapja nem volt semmi.Bár most annyira engem se izgat most,mert vizsgaidőszak van.Múlt héten volt egy újabb beszéljükmeg.Ebben kifelytette,hogy őt zavarja,hogy folyton ezzel piszkálom és emiatt úgy érzi teljesítenie kell.Megigértem,hogy jó,akkor békén hagyom.De azóta se jött,hogy akarna valamit...Vastigris,neked jobbulást!
2037. Vastigris
2011. jún. 15. 15:56
Sziasztok! Én ki voltam vonódva a forgalomból, mert végre megműtötték a lábam, és hetekig otthon "lábadoztam" :) Nálunk is elmúlt a kemény stresszes időszak, párom újra régi, hihetetlen, hogy mennyit számít, hogy az embert mennyi stressz éri, mennyire erős hatást gyakorol az ember hangulatára, és mennyivel oldodtabbak vagyunk mindketten, hogy túl vagyunk egy ilyen kemény, munkás, és betegséges időszakon... Na, nekem a lábam még nem lesz százas egy ideig, de dolgozom rajta keményen, a nehezén meg már én is túlvagyok... szóval azt mondhatom, hogy minden oké :) Tényleg úgy eltűnt mindenki! Mi van Veletek? Kamara? Babe? Hogy vagytok? Annybaby, nálatok mi a szitu? Van valami fejlődés, vagy még ugyanaz a helyzet? Puszi mindenkinek!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook