Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem is tudom elképzelni, hogy egy férfi takarít, mosogat.... fórum

Nem is tudom elképzelni, hogy egy férfi takarít, mosogat.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Syria)
2022. okt. 27. 10:01
Az enyém!!! Profi! Alapos!
13. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 09:48
Mert még nem láttál olyat, aki némely nőnél alaposabban takarít, mosogat.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 09:36

A közös munkának evidensnek kellene lenni. Ha ez nem így van, egy rabszolgát tart az én felfogásom szerint.

Persze, kehet nem takarít, de fát vág, bevásárol, gyerekkel elmegy a játszóra az más, de amennyiben minden rád hárul, az már kihasználás.

Ha segítene, akkor több minőségi időt tudnátok együtt tölteni, ami erősíthetné a kapcsolatotokat.

De, ha ezt hoztad, ezt fogadod el, az meg a te dolgod nyilván, senkinek semmi köze hozzá.

11. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 09:20
Ezzel szoktattad meg..
2022. okt. 27. 09:05

"Nem is tudom elképzelni, hogy egy férfi takarít, mosogat.... "


Én sem tudom elképzelni.

kell rá tartani valakit aki mindezt megcsinálja körülöttem.

A mosogatás, takarítás nem egy pasi munkája.

De ez nálam van így, másnál meg másként van.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - ,zumba)
2022. okt. 27. 08:55
Kedvelem a hozzászólásaidat, olyan lazának tűnsz :)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. okt. 27. 08:54
Ügyes vagy! Szakácsnak mégis elhoználak.
2022. okt. 27. 08:53
Én nem csak elképzelem,hogy ezen munkákat elvégzi, hanem látom is. Ha mindketten dolgozunk, akkor az otthoni teendők is lehetnek közösek. De kint is(kapálás, locsolás, fűnyírás.).Majd ha nem lesz miből innia, elmossa.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 08:51

Kérdés. Mi jobb mint egy pasi?


Válasz. Kettő.

Főzni pedig imádok, 9 éves koromban kezdtem.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2022. okt. 27. 08:48
Nem is akarlak " elvenni", már van egy pasim. :D
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 08:46

Takarítok, mosogatok, vasalok, vásárolok, stb...stb...csak a nevemmel van kis probléma.

Józsika helyett Rózsikának kellene lennem.

De, nem nősülök.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2022. okt. 27. 08:46
Ez szuper lehet. Apám sem csinált házimunkát sosem. Nem is várom el páromtól mert ő mostanában többet dolgozik mint én, de mikor fordítva volt, akkor sem tette. Nem panasz ez, csak belegondoltam milyen jó is ha valaki besegít a házimunkába.
2022. okt. 27. 08:41
Hatalmas segítség. Az én férjem mindent megcsinál otthon és imád főzni, többet főz mint én és csomószor finomabbat is, még kenyeret is tud sütni :-) Takarítani ritkán engedem mert jobban szeretem én magam csinálni de rengetegszer arra érek haza, hogy már elmosogatott vagy felporszívózott. Tudom milyen az is ha semmiben sem segít a férfi, volt benne részem előző kapcsolatban, ég és föld.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook