Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem is tudom elképzelni, hogy egy férfi takarít, mosogat.... fórum

Nem is tudom elképzelni, hogy egy férfi takarít, mosogat.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
44. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 27. 16:34

Micsoda könnyelmű kijelentés, lehet csak főzök, de nem tudok. :)

De köszönöm a megelőlegezett feltételezést.

43. vigyefene (válaszként erre: 42. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 16:34
Értem, köszönöm.
42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Vigyefene)
2022. okt. 27. 16:31

Dehogynem, csak utálok ott állni a tűzhely mellett, hogy szépen, finomra dinsztelődjön.

Nincs itt még olyan úgy gondolom, amit MÉG ne lehetne kapni.

41. globus (válaszként erre: 38. - Vigyefene)
2022. okt. 27. 16:31
De lehet, csak a sütögetés procedúrája miatt jobb ezt egyben letudni. Mondjuk egy 8 literes lábassal.
40. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 16:25

Próbáltad kérni a díszpintyet?


Persze van a helyzet amikor ,így van leosztva és működik mert pl. belefér az időbe de ez a ritkább.

39. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 34. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 16:19
de Te tudsz főzni, én meg nem.
38. vigyefene (válaszként erre: 35. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 16:17
Télen nem lehet friss káposztát kapni?
37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 36. - Globus)
2022. okt. 27. 16:14

Finom, egyszer készítettem volna savanyúságot, de nekem nem lett ress, ropogós. Maradtam a csarnoknál. Nagyon finomak a savanyúságaik.

Viszont a befőttek, lekvárok finomak, azt szoktam eltenni, meg lecsót és paradicsomlét.

36. globus (válaszként erre: 35. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 16:11

Mától szinte mindenütt akciós a káposzta.

Én vörössel vegyesen vágott savanyúságot készítek.

35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Globus)
2022. okt. 27. 16:08
Pont ma gondolkodtam, hogy kellene dinsztelni káposztát, hogy legyen a fagyasztóban. Amennyire utáltam a káposztás tésztát, most annyira kedvelem, de pont a dinsztelés miatt, marad az évi 4 x, ha készítek.
34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 27. 16:05

Ami nagyon fontos még, az egészség.

Mondjuk jobb annak a betegnek, akit nem egy otthonban pelenkáznak, hanem otthon, de ilyen szempontból megette már a fene, akár itt, akár ott.

Megtehetem én is, hogy rendeljek ételt, de 1 hónap után, vagy még annyi sem, én vágyok a saját kedvenc ízemre.

33. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 28. - Globus)
2022. okt. 27. 15:53

Dehogy vettem támadásnak, ne butáskodj.-))


Enissa jól írta:Pénzt keresni úgy nem lehet, hogy főzéssel, takarítással pepecseljen valaki, mert az idő is pénz.

Mi reggel keltünk,mentünk dolgozni, este értünk haza a munkából, természetes, hogy addigra minden kész volt.

De ez a mi munkakörünk kérdése is.

Minden gépemet tudnám én is kezelni itt a házban, de ha megtehetem, akkor így szerveztem az életemet.

Ebédemet is naponta rendelem az étteremből,kihozzák, és azt ehetek amit aznap megkívántam.

Az egész élet csak pénzkérdés.

Ki erre költ, ki meg arra.

32. globus (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 15:51
Én sem panaszkodhatok, mióta párom itthon van, elsertepertél önállóan. Ma meghámozott 6 tököt, mehetek gyalulni. Káposztasalátát megcsinálja, mert azt szereti 🙂
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Globus)
2022. okt. 27. 15:46
Nem savanyú a szőlő, de én nem is vágyom rá. meg külföldön is azok veszik igénybe, akik az ottani átlagnál tehetősebben élnek.
30. globus (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 27. 15:35
Hát aki gazdagnegyedben lakik, sokat lát 😁 Itt falun kinek nincs kutyája, maga ugat este.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Globus)
2022. okt. 27. 15:32

Ó, dehogynem. Nálunk 13 lakás van, abból hatban laknak velem együtt, egyedül nekem nem bejárónő takarít.Mellettem lévő házakba is látom, ha netán itthon vagyok, hogy megy a bejárónő.

Igaz a mondás, aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni, illetve, egy jó vállalkozó, nem engedheti meg magának, hogy főzéssel, takarítással pepecseljen, mert az idő is pénz.

28. globus (válaszként erre: 27. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 27. 15:31

Én sem furcsát találok benne, ne vedd támadásnak.

Valamire van kínálat, arra kereslet is. Különösen ha jól fizet 🙂 Pozitív hozadéka, amíg másutt takarít az ember, addig otthon nem 🤣

27. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 26. - Globus)
2022. okt. 27. 15:13

természetesen, ha elméleti síkon nem telne rá, akkor magad uram, ha szolgád nincsen...

tehát magamnak csinálnám a rendet.

nem vagyok én egyedüli eset, Wifee-nek is van bejárónője, Ő is megfizeti a munkáját.

Ő is egyedül él mint én.

Mindenki addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér.

Van nekem Magyarországon élő baráti házaspár, nekik még kertészük is van, nem csak bejárónőjük.

Én ebben semmi furcsát nem találok.

Ők megkeresik a rávalót, másnak meg munkát adnak.

26. globus (válaszként erre: 21. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 27. 15:03

Engem az érdekelne, mi lenne, ha (elméleti síkon) nem csinálná meg valaki más. Tudom, hogy mindig volt, de mégis. Mi lenne, ha nem?

Mi országunkban nem annyira általános bejárónő alkalmazása.

25. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
2022. okt. 27. 15:02

Az ember a boltban is csak azt veszi meg amit meg tud fizetni.

Az egész élet pénzkérdés.

24. globus (válaszként erre: 15. - Soufflet)
2022. okt. 27. 14:58

Bizonyos típusnak felesleges dirigálni, mert egyik fülén be, másikon ki. Élnek, mint a vadak.

Sőt, ha sokat szövegelsz, még megtámad, hogy "neked semmi nem jó, folyton morogsz".

23. globus (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
2022. okt. 27. 14:56

Világos, azért vagyunk.

Itt a szomszéd házban lakik egy pasi. Évekig egyedülálló volt, cigizett álló nap az erkélyen, muszáj volt észrevenni :) Aztán becsajozott! Pár hétig turbékoltak kint, csaj haja szépen melírozva, fodrászolva, rövid szoknya. Múltkor kinézek, hát itt a nő. Melegítőben mossa fel az erkélyt, a piros fenekű majom meg cigizik tovább.

22. tumbo2 (válaszként erre: 21. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 27. 14:53
mert meg tudod fizetni,ha nem tudnád,ott ülnél egy kupi tetején?bár az apám is azt mondta,hogy azért vagytok.mosogassatok,takarítsatok,főzzetek.
21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Shanalyl)
2022. okt. 27. 14:26

Az egyedül élő hapsik meg ülnek egy koszos edény, büdös rongy kupacokból képződött labirintus közepén vagy hogy kell ezt elképzelni?


Én egy egyedül élő pasi vagyok.

Tehát csak a magam nevében beszélek.

Sok éve van már házvezető nőm, aki tökéletes rendet tart körülöttem.

Cserébe én megfizetem a munkáját.

Nagyobb rend van nálam mint sok nőnél.

De a házasságunk alatt is volt nálunk mindig olyan személy, akinek ez volt a dolga, a munkája.

Ez volt az állása fizetésért..

Fogadd el, hogy ilyen is létezik.

20. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Soufflet)
2022. okt. 27. 14:14
Én is akkor szoktam délutánosból hazaérni. Mindent megcsinált mire hazaértem. Néha főz is, ha van kedve. De felmosni és szemetet levinni nem szeret/szokott. Minden mást igen. Vasal is. Mondjuk csak a könnyebbeket. Konyharuhát, törölközőt. Inget, pólókat össze-vissza forgatja, megunja és félre dobja…😀
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Syria)
2022. okt. 27. 13:51
Tényleg nem láttam még olyat.
2022. okt. 27. 13:12

Az egyedül élő hapsik meg ülnek egy koszos edény, büdös rongy kupacokból képződött labirintus közepén vagy hogy kell ezt elképzelni?


Anyósom szét is csapkodná a férjemet, ha megtudná, h nem veszi ki a részét a házimunkából. Mondjuk én meg a ház körüli dolgokat is megcsinálom, füvet nyírok, fát aprítok a kazánba és begyújtok, megszerelem, amit kell stb, amitől állítólag meg a női személyeknek lesz olyan nyavalyája, amit a férfiak kapnak a háztartási teendőktől.XD Az 5 éves fiunk tudja, hogy kell kezelni a mosógépet és a szárítót, mosogatógépet, mert megmutattuk.


Midig jól szórakozom, mikor pasik előadják, h ők nem nyúlnak a mosógéphez, mosogatógéphez, mert jaj, bonyolult. Baszki, annyira büszkék rá, h ők a nagy mechanikusok, autószerelők stb de egy 3 gombos géppel nem bírnak el? Na hagyjuk már.

2022. okt. 27. 10:47

Hááát, nem tudom nálunk apum mindent is megcsinált, tesóm szintúgy. A volt férjem volt olyan akit anyuci annyira elkényeztetett, hogy még egy rántottát sem tudott megcsinálni. Túl sok, hogy minden az asszonyra marad, még akkor is, ha azt morgás nélkül végzi. A mai világban, sztem alap. hogy legalább azt elmossa amiből eszik.

Jó érzés arra hazamenni, hogy pl megy a mosógép, vagy rend van a konyhában.

16. ,zumba (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 10:40
Köszönöm.
15. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 10:36

En meg elkepzelni nem tudom, hogy lehet egy kupis pasival osszeallni csicskanak.

Regebben dirigaltam, de mar eleg volt.

Az elozo hetem huzos volt, es mivel senkit nem zavarok vele, mindent csak otthagytam. Felnakartsm kelni, hogy elpucoljak, de ejjel nem tudtam aludni. A pasim is azt mondta volna, hogy inkabb pihen meg par orat.


Ideert delutan, en ejjel 11-kor jottem haza. Elmosogatott, fozott, pedig csak valami laza viszonyban vagyunk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook