Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem érkezett meg a befizetett összeg a Neptun számlámra. Járt már valaki így? fórum

Nem érkezett meg a befizetett összeg a Neptun számlámra. Járt már valaki így? (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 25. 15:18
Végre sikerült felhívni a gazdasági osztályt és azt mondják, hogy ott a pénz csak még Ők sem látják. Valami rendszer hiba vagy franc se tudja. De minden okés.
2012. okt. 25. 08:43
Van valami változás? Nekem még mindig semmi. Kicsit furcsállom ezt az egészet.
2012. okt. 24. 12:40
Köszönöm szépen. Picit megnyugodtam mostmár:)
2012. okt. 24. 12:39

Szia!


Banktól függően pár napig eltart amíg odaér. Így ha elutaltad akkor az ünnepek miatt péntekig kell odaérni.

2012. okt. 24. 12:15

SZIE


akkor gondolom ha el is kavarodott, akkor ha megvan a bizonyíték az utalásról, akkor baj nem lehet.

Nekem is megvannak ezek.

10. reload (válaszként erre: 9. - Zebra25)
2012. okt. 24. 12:10

Én is nézegetem mindennap, az elején még idegeskedtem, de a bankszámlámról egyértelműen kiderül hogy mikor és hova utaltam, így nem aggódom, mert én elküldtem :) SMS is megjött, hogy elindult a pénz. Ha a héten nem írják jóvá, akkor hétfőn betelefonálok én is, de szerintem, nincs baj :)

Volt Corvinus Egyetem (most NKE) Te?

2012. okt. 24. 12:06

Ne hari, hogy ezt mondom, de picit megkönnyebbültem. Akkor lehet csak tényleg az ünnepek zavartak be. jaj de rossz ez:( Tiszta ideg voltam egész hétvégén, hogy vajon oda ér e vagy sem:( És nem.

Megkérdezhetem, hogy melyik suliról van szó?

2012. okt. 24. 12:01
Nálunk is egy MÁK számlára kell utalni, 15-én indítottam és még nincs ott.. Gondoltam ezt a hetet még kivárom, remélem az ünnep miatt csúszik a lekönyvelés..
2012. okt. 24. 11:56
köszi a tippet
2012. okt. 24. 11:55

pffff, király akkor

mondjuk Nekünk a tantárgyakat már fel kellett venni rég, csak vizsgára nem jelentkezhetek addig amíg nincs befizetve

5. bowie (válaszként erre: 4. - Zebra25)
2012. okt. 24. 11:51
Akkor valószínű, hogy ott lesz valami kavarodás. Elveszni nem vész el, annak a nőnek is meglett, csak vagy 2-3 hetet kavargott a pénz, a nő meg addig telefonált, telefonált és telefonált...
2012. okt. 24. 11:49
Én fizettem be a pénzt és Én is egy új számlára mert írták, hogy október 15.től az új számlára kell utalni pénzt. Én 16.án utaltam. Remélem azért nem vész el.
2012. okt. 24. 11:46
Hát egy ismerősöm járt így a tandíjával. Merthogy neki a cég fizette a fősulit, és ők el is utalták még jó idejében, viszont kiderült, hogy ha cég fizeti, akkor teljesen máshová kell utalni..persze erről nem szólt senki, szóval csak a tanárokon múlt, hogy föl tudta venni a tárgyakat.
2012. okt. 24. 11:44

sziasztok, múlthát kedden utaltam a neptun számlámra a tandíjat és még mindig nem érkezett meg. Hívom a gazdasági osztályt de most még nem sikerült senkivel sem beszélni. Létezik, hogy az ünnepek miatt ennyit késne a pénz?

Azt tudom, hogy oda minden félévben nagyon sokára érkezik meg a pénz, akár 4-5 nap.

2012. okt. 24. 11:43
Nem érkezett meg a befizetett összeg a neptun számlámra. Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook