Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akart elveszíteni, mégis végleg elveszített. Évek óta... fórum

Nem akart elveszíteni, mégis végleg elveszített. Évek óta... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 29. 09:53
egyszeruen csak baratnak latott teged.lepj tovabb es ne gyotord magadat emiatt,nem erdemes hidd el,talalsz te meg rendes sracot!
14. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 13:11
Van ilyen típus, aki szeret több vasat tartani a tűzben. Ha összejöttél volna vele, folyamatosan csalna. Hidd el, jobb nélküle. Találsz olyant,aki tenyerén hordoz.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Myra)
2023. jún. 25. 15:35
Csak én egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudta legalább megpróbálni velem? Csak annyit akartam, hogy próbáljuk meg együtt. Nem tudott volna róla senki, csak mi ketten, ha nem működött volna a dolog, akkor mindenki ment volna dolgára. Egyrészt egyszerűbb lett volna nekem is elengedni őt, hogy tudom, hogy nem megy a dolog.
12. Myra
2023. jún. 25. 13:28
Hát olyan szekér után futni ami nem vesz fel, felesleges. Már rég meg kellett volna tenned és nyitni más irányban. Azóta már lehet boldog párkapcsolatban élnél.Így esélyed sincs.
11. temmp (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 09:38

Döntsd el végre, hogy ki irányítja az életedet, te vagy ő.

Mi az, hogy meg akarsz szüntetni vele minden kapcsolatot, de ő nem engedi?

Neked nem kell ehhez az ő engedélye!!


Azért bánik így veled, mert hagyod, mert nincs tartásod, hogy elküldd a pi..ba. Vedd már észre, hogy csa kegy egó-növelő nő vagy te is neki, nem kellesz, de másé se legyél. Csak a birtokát növeli veled.


Kérdezd már meg magadtól, hogy erre a gyökérre akarod elpazarolni az életed?


Növessz már gerincet, ne legyél lábtörlő, és küldd már el a pi..ba.


Nem, kapcsolatot soha nem fog akarni, az csak a szar duma, hogy megfektessen aztán, azt mondja, hogy jajj megpróbáltuk, de sajnos nem működik.


Hány éves vagy?

10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 09:30
Örülj neki hogy nem lett belőle kapcsolat. Lelki terrorban és kihasználva lettél volna rendesen. Ez nem normális amiket mondott, ugye tudod? Simán lehet hogy bántalmazott volna, mert “ezt érdemled” címszóval…. Szóval örülj neki, hogy nem keveredték bele. Így is nehezen lépsz tovább, kilépni egy ilyen bántalmazó kapcsolatból nem is tudtál volna.
9. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 08:56
🙄
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2023. jún. 25. 08:49

Nem kellett nekem semmi papír. Ő nem akart kötöttségeket, de elveszíteni se akart. Amikor ismerkedtem másokkal bűntudatot keltett bennem, de fordítva nem volt baj, ha ő nőzött.

Egyik héten velem találkozott, másik héten már más nővel, aztán megint velem majd megint vele. Ő nem mondta, mástól tudtam meg végül. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy néha csúnyán viselkedtem és ezt érdemeltem cserébe. Meg akartam szűntetni mindent, de ő minden áron beszélő viszonyban akarta, hogy maradjunk.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Globus)
2023. jún. 25. 07:01
Erről tényleg lemaradtam, színtiszta szerelem.
6. globus (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2023. jún. 25. 06:44
Lemaradtál a sagáról 🙂 Srác először kuffantani akart, utána kapcsolatot. FI fordítva.
2023. jún. 25. 06:35

Mi hiányzott? Azt írtad minden csodás volt. A papír?

Ha anélkül nem tudtál boldog lenni, akkor jó döntést hoztál a szemszögedből.

Viszont lehet lesz papírod, de nem lesz kémia..éltek egymás mellett, egyedüki boldogság a kapcsolatodban a papírod lesz.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. jún. 25. 06:24
Most tényleg elengedtem… mindenhonnan letiltottuk egymást… többé nem fogunk szóba se állni egymással…
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 05:53
Dehogy adtad fel. Hónapok óta ezt fújod, már mind tudjuk. Engedd el.
2023. jún. 25. 05:36
Van amit el kell engedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook