Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar inni a 8 hónapos kislányom. Mit tegyek? fórum

Nem akar inni a 8 hónapos kislányom. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


11. Életkezdés (válaszként erre: 1. - Ezti)
2012. júl. 5. 21:37
ha nem iszok mást akkor szoptasd gyakrabban tökéletes szomjoltó az elején jövő higabb tejcsi
10. homern (válaszként erre: 8. - Missygirl.e)
2012. júl. 5. 21:15

nem,nem elég enni folyadékból :( ha nem eszik,nem olyan nagy gond,de inni jó lenne ha inna :(


a mi csodafegyverünk :


[link]


mióta megvan,inkább le kell állítani az ivásról,nem rábeszélni :)


(remélem nem számít reklámnak,semmi közöm az oldalhoz,máshogy nem tudom megmutatni)

9. wanita77 (válaszként erre: 8. - Missygirl.e)
2012. júl. 5. 20:50

Hát, ebben a melegben elég kevésnek tűnik. Szopizik?

Az én lányom 5 hónapos, neki sem kell nagyon a víz, de ő még csak szopizik, úgyhogy az biztos elég neki.

2012. júl. 5. 11:35
Az én lányom 17 hónapos és még mindig alig iszik. Napi 2 dl, az nem valami sok. Pedig már tud pohárból is inni, szívószállal is, már vettünk neki vidám állatos poharat is,van cumisüveg, csőrös pohár, füles pohár, állandóan kínálom, de nem kell neki. Már próbáltam teát, vizet, gyümi levet, üdítőt,szörpöt, szinte mindent, de mégsem iszik. Valóban elég lenne neki az a két dl egész nap???
7. Ezti
2012. jún. 25. 12:04
Köszi, hát bem a hasa meg, hanem pont szorulása van mindig, a kevé folyadéktól. Amúgy szépen eszik, szopizik, csak kínlódik a kakival:(
2012. jún. 23. 07:57
Nekem a hugom nyaron szuletett, es az iszonyu kanikulaban, Balatonon, ujszulottkent (!) napi negyszer evett csak es tok jol hizott meg minden. Valoszinuleg tul meleg volt neki enni is. Amugy az en fiam is jo sokaig nem ivott, nekem ami bejott pl. hogy nagy poharbol ittam elotte, es ugyanabbol kinaltam, na az azert erdekelte! :-) Sztem ha nincs semmi baja, nem beteg, nem megy a hasa, akkor azert egy gyerek iszik ha szomjas - en legalabbis sose eroltettem. Es amit Gloria2010 ir, az is jo otlet, en is mindenhez kevertem neki meg vizet, ha ugy ereztem nem eleg. De ha nagyon izgulsz akkor meg tenyleg menj el a dokidhoz vagy beszelj a vedonovel, az fontos, hogy megnyugodj! :-)
2012. jún. 22. 01:13
Ha teheted, ma sétálj el a gyermek orvoshoz, vagy a védőnőhöz, hogy megnézze nincs-e folyadékhiánya a picinek.
2012. jún. 21. 23:44
Amúgy eszik mást is a kislány? Mert pl én még pótlom a folyadékot, hogy sokkal hígabban csinálom a tejpépet, sokkal több gyümölcsöt adok neki..
2012. jún. 21. 23:37
Szoptasd meg minél többször. Akár óránként. A tej eleje híg, szomjoltó, elég az neki.
2. Ezti
2012. jún. 21. 23:31
Cumisüveg, csőrös itató, pohár, kanalazás, mind próbáltam. Cicin kívül mondjuk sosem ivott másból, de aggódom mostmár. Ti hogy csinálnátok?
1. Ezti
2012. jún. 21. 23:29
Nem akar inni 8 hós kislányom. Napi 4x cicizik ugyan, de ez nem elég kànikulában. Minden módszert próbáltam, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook