Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nehezen barátkozók, zárkózottak! Gyertek barátkozzunk! fórum

Nehezen barátkozók, zárkózottak! Gyertek barátkozzunk! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 4. 17:24
Én ha megválogatnám sem tudnék rögtön szóba elegyedni az emberekkel, mert egy ismeretlennel sem tudok beszélgetni, csak ha kérdeznek tőlem és válaszolok, vagy ha ott van velem a legjobb barátnőm, olyankor bárkivel tudok beszélni, pedig ő meg sem szólal, csak akko mégis más, hogy nem vagyok egyedül egy idegen emberrel. Egyébként ha a barátaimmal vagyok be sem áll a szám.
7. 7bc6304eec (válaszként erre: 6. - 57f012f84b)
2013. ápr. 2. 15:51
Nekem mindig volt 2-3 nagyon jó barátnőm. Utána férjhez mentünk, máshova költöztünk. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot, mindent megbeszéltünk. De évi 2 alkalommal tudtunk találkozni, és így lassan megfakultak a barátságok.
6. 57f012f84b (válaszként erre: 5. - Boldogliz)
2013. ápr. 2. 15:00
Nekem is kevés barátom van, vagyis igaz barátom talán nincs is, csak ismerősök, haverok.
2013. ápr. 2. 14:54
Én is nagyon csendes vagyok, magamba zárkozó....ezért sokszor azt vettem észre,h nem kedvelnek az emberek.
4. 57f012f84b (válaszként erre: 3. - 04ff23dd29)
2013. ápr. 2. 14:02
Igen, de azt vettem észre, hogy általában a nagyszújú, behízelgő modorú emberek érvényesülnek az életben, akik kevesebbet beszélnek azokat sokszor levegőnek nézik, vagy kiközösítik, vagy egyszerűen antiszociálisnak titulálják.
2013. ápr. 2. 14:00

Szerintem nincs Veled semmi baj!

Én sem "tudok" bárkivel, bármirôl csevegni, sôt ha lehet kerülöm a locsi-fecsi embereket, mert idegesítenek...

Emiatt én is megkaptam már párszor a "beképzelt" jelzôt, de ez általában az idô múlásával megszûnt.

Azért azt sem mondom, hogy az a tökéletes amit mi képviselünk, volt már néhány szitu, amit a nagyszájú emberek mentettek meg...

2013. ápr. 2. 13:52
között
2013. ápr. 2. 13:51
Én kicsit nehezen barátkozom, nehezen nyílok meg, illetve nem szeretek akárkinek megnyílni. A környezetemben mindenki olyan közvetlen, a legtöbb ember elbeszélget akárkivel sokféléről, én pedig megválogatom, hogy kivel állok szóba és, hogy miről szeretnék beszélni. Nem beképzeltségből, hanem mert úgy érzem nem muszáj nekünk mindenkivel jóban lenni, vagy mindenkivel jópofizni, akivel egyébként semmi kedvünk. Viszont, ha olyan ember, emberek köztöt vagyok, akiket kedvelek, akkor tudok nyitott, és jófej is lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook