Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz napok!!!! Te hogy oldod meg? fórum

Nehéz napok!!!! Te hogy oldod meg? (beszélgetős fórum)


21. d0b7178f40 (válaszként erre: 13. - Pahet a vadász)
2011. szept. 17. 20:04
megvettem, és működik nem kényelmetlen. frankó. nem bántam meg......
2011. szept. 17. 18:51
Én is 1000mg-os c vitamint szedek,nem 7-8 napig ömlik az "áldás" csak 4-5 és jóval kevesebb is!!Sportoló nők is így használják,nekik jó akkor nekünk is.Tinike lányomnál 500 mg-os adagot alkalmazunk most áll tesztelés alatt.....
19. töprengő (válaszként erre: 18. - Hidewatch)
2011. ápr. 29. 22:10

Nagyon régen a tejsavat írta fel a nődokim.

Ismerős ez a lactacyd, intim mosakodó is van ebből, azt hiszem.

18. hidewatch (válaszként erre: 10. - Töprengő)
2011. ápr. 29. 22:04
Én gyógyszertárban vettem, az enyém Lactacyd márkájú, recept nélküli. Azt sajnos nem tudom, hogy drogériákban lehet-e ilyet kapni, de ha tippelnem kellene, akkor arra tippelnék, hogy lehet :)
2011. ápr. 29. 16:48
Én még úgy könnyítem meg ezeket a napokat,hogy reggel-este C-vitamint szedek(1000 mg):csökkenti a vérzés mennyiségét,lerövidül a mensi ideje és még az ilyenkor kissé meggyengült immunrendszerünket is megtámogatja.
2011. ápr. 29. 10:30

Találtam is egyet.

Érdemes hüvely tölcsért venni? Tapasztalatok?

a gyak.kérd...

15. d0b7178f40 (válaszként erre: 13. - Pahet a vadász)
2011. ápr. 29. 10:26

a neten én is utána olvastam, és jókat hallottam róla. mivel nem érintkezik a levegőve, hanem lezárja a méhszájat kicsi az esélye a fertőzésnek.. és 8-12 órát is fennt lehet annálkül, hogy megalvadna benne a vér.így nem büdösödik. igen kivételkor lehet olyan amit lentebb írtak, hogy kiborul. De gyakorlat kell. a tampont sem tudtuk mindjárt jól a helyére tenni. És nehezen fogadták azt is el. És ma több millió nő használlja.

ga a tampon árát számíto akkor 1 év alatt megtérül. mert kb 9-10 e ft-ot költ el az ember 1 év alatt tamponra. Ez a szerkentyü meg 6-10 e ft között van.

de sok évog használlható. pontosan nem tudom.


van egy másik oldal ahopl egy fórumos hölgy ezt is árulja többek között. És állítása szerint jó. Ő is használlja.


ezért érdekelne több tapasztalat.

2011. ápr. 29. 10:23

Strandnál maradva, fertőzés esetleges elkerülésére én inkább a " cane... tampont próbáltam ".

Lehet semmit se használ, de ártani se ártott.

13. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - D0b7178f40)
2011. ápr. 29. 10:14

Van ilyen oldal is

intimtolcser.hu ha minden igaz

én is regisztráltam, mert érdekelt

csak jókat olvastam róla...és nem csak a nehéz napokra ajánlották, hanem ha strandra tóhoz mész, akkor is jól jöhet mert így elkerülhető a betegségek összeszedése is..

12. töprengő (válaszként erre: 11. - Seven of Nine)
2011. ápr. 29. 10:06
Köszii
11. Seven of Nine (válaszként erre: 9. - Töprengő)
2011. ápr. 29. 10:05
nem vagy oreg semmilyen teren, hanem olyan gyorsan valtozik a vilag es szinte minden oraban feltalalnak egy uj dolgot es annyi az uj informacio, hogy neha lehetetlen lepest tartani
10. töprengő (válaszként erre: 8. - Hidewatch)
2011. ápr. 29. 10:04

Szerintem is a csapvíz megfelelő hőmérsékletűen, az is elég.

Nagyon régi fajta irrigálom volt.

Egyébként D..., Ro... kapható? Vagy a nődoki felírja mint gyógyászati segédeszköz??

annó úgy írták ki...

9. töprengő (válaszként erre: 6. - Seven of Nine)
2011. ápr. 29. 09:59
Hiába vagyok " öreg ", itt a net rengeteg infó, erről a tölcsérről nem hallottam. Amire való csak sejtettem.. ;)
8. hidewatch (válaszként erre: 7. - Hidewatch)
2011. ápr. 29. 09:53
Ja, azt nem írtam, hogy én tiszta vízzel szoktam irrigálni.
7. hidewatch (válaszként erre: 3. - F5debab390)
2011. ápr. 29. 09:52

Amikor először hallottam erről, pont ez jutott eszembe, szerintem maximum otthon használható, ha egyáltalán...Vajon kényelmes egy ilyen műanyag/gumi?


Egyébként nekem az vált be, hogy az elején, amikor nagyon megvan, amikor csak tehetem irrigálok, és utána azonnal tampont használok, amit elég sűrűn cserélek. Emellett egy vékony betétet is szoktam használni, ha bármi történne. Amikor meg már alig van meg, akkor meg tampon nélkül ugyanez. Így szinte mindig tisztának érzem magam, nekem ez bevált.

6. Seven of Nine (válaszként erre: 5. - Töprengő)
2011. ápr. 29. 09:51

az irrigalot a huvely ph-janak beallitasara hasznaljak, vagy ha vmi gond van, a huvelytolcsert meg a mensihez


hu en meg regebben olvastam rola, de ahogy elolvastam el is ment tole a kedvem..

2011. ápr. 29. 09:47
Nem jobb az irrigáló készülék? Kizárólag otthon persze.
2011. ápr. 29. 09:43
Ez nem nagyon baciveszélyes? Mert nem hinném hogy mindenhol le lehet fertőtleníteni.
2011. ápr. 29. 09:43

A tölcséren én is gondolkodtam, de ha az ember a munkahelyén van, szerintem kivitelezhetetlen, mert be a mosdóba, nadrág/szoknya le, kiveszed... és ekkor jön az, h ki kellene mosni. Akkor letolt cuccal ki a vécéből a mosdókagylóig, aztán vissza?


Kíváncsi lennék, h vki próbálta már, h ezt hogyan is kell kivitelezni...

2011. ápr. 29. 09:41
ilyenről még nem is halottam....de most utánaolvasok:)
2011. ápr. 29. 09:36

Arra gondoltam, hogy kikérem a véleményeket. nem éppen olyan téma amit szemérmeseknek ajánlok, de kellene vélemény és elsősorban tapasztalat. Nézegettem több helyen olyan eszközt a nehéz napokra, hogy hüvelytölcsér.


Sok jót olvastam róla.

Van aki ellenzi, mert gusztustalan.

Ha van valakinek tapsztalata ezzel a kis kütyüvel kapcsolatban kérem írjon. Írhat privit is, ha kicsit cikisnek érzi a dolgot , de megosztaná a tapasztalatait.


előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook