Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Negyvenöt év után rám talált a volt vőlegényem a Facebookon... fórum

Negyvenöt év után rám talált a volt vőlegényem a Facebookon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Myra
2023. júl. 11. 18:52
45 év hosszú idö. Az ember csak a szépre emlékezik és örül egy régi barátnak, ismerősnek.
9. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 12:44
Mondd meg neki, hogy nyugodtan csevegjen az exbarátnőivel.
2023. júl. 11. 09:00
Erről nem tehetsz. Nem te kerested, ő talált rád. De egy biztos.. Ha ennyi év után is eszébe jutottál,valami mély nyomot ott hagytál benne annak idején.
2023. júl. 11. 08:51
Ne.
2023. júl. 11. 07:54

Ilyenkor mindig arra kellene gondolni, hogy nekünk, hogy esne?


Ha eddig, nem volt téma egyik ex sem, vagy nem jelentkeztek, akkor simán érthető a duzzogás szerintem.


Azt, hogy mit mondunk el, mindig mérlegelni kell, és nem utólag gondolkodni.


Nem vagyunk féltékeny típusok, de biztos minket is zavarna, ha ilyen történne...

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 07:09
Egy kamasznál még érteném, hogy duzzog, de egy 60-70 éves férfinél szerintem inkább vicces, mint aggasztó...
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 11. 06:52
Értem, hogy rosszul esik neki - az enyém pont így reagálna. Elmondanám neki, hogy azért vagyok vele, mert őt szeretem. És azért mondtam el, mert nem akarok titkokat, félreértést, és tudtam, hogy lehetek vele őszinte. :)
2023. júl. 11. 05:38
Kérdés mit érzel most, a férjed iránt és a régi barát iránt? Gondold végig!
2023. júl. 10. 23:35
Ne! Csak öleld át.Mond neki, hogy nem véletlen, hogy ő a férjed, ő van melletted. Az ex csak a múlt, ami jó, hogy véget ért, mert akkor nem az lennél , aki most vagy, és nem lennél olyan boldog, mint ma. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook