Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negyvenes babatervezők... és kismamák fórum

Negyvenes babatervezők... és kismamák (beszélgetős fórum)


24. c9f0a26710 (válaszként erre: 23. - Honey22)
2021. márc. 31. 12:46

Szia Honey22!!


Ez bennem is felvetődött. hogy MI VAN HA NEM LEHET GYEREKEM??

Persze ez nem is derülhet ki, amíg meg nem próbálja az ember???!

Nekem még OTT az igazi, Nagy probléma, hogy nem találtam meg a nagy Ő-T.

Így még nehezebb dönteni, elég bonyolult kapcsolataim voltak eddig.TALÁN NINCSENEK IS IGAZI FELELŐSSÉGTELJES FÉRFIAK??

Még reménykedem azért. Bár ebben a korban már vagy NŐS , vagy elvált az illető!!

Nekem az sem lenne baj, ha már vannak gyerekei és látnám milyen apa valójában??!Csak jönne velem szembe!!!

2021. márc. 23. 09:04

Johanna! Szerintem sokat segítene, ha magadban tennéd rendbe a dolgot. Mik a félelmeid, amik gátolják, hogy belevágj? Sokan nem is tudják, hogy tudat alatt mennyi dolgot tárolunk magunkban. Évekig úgy voltam vele, hogy ráérek még, majd, majd.... Míg nem egy alkalommal beszélgettem erről egy ismerőssel, és feltett egy kérdést: - Mit szólnék ahhoz, ha kiderülne, hogy soha nem lehet gyerekem? Hát, azt a mélyről jövő fájdalmat nem tudom elmondani. Ott jöttem rá, hogy igen, bármi is lesz, ezt nem bírnám elviselni. Az akadályokat meg leküzdjük, fel kell nőni a feladathoz. Egy jó társsal ez kivitelezhető. Azóta eltelt 6 év, sajnos sok minden történt velem. Mostanra (2 éve) lett ismét olyan párom,azóta férjem, akivel ez működhet. Most leszek 39... Viszont meddőségibe járunk, mert velem vannak gondok. Hát, látod, ilyen is van. De bízom benne, hogy lassan révbe érünk. Biztos lesznek nehéz napok (évek), de hiszem, hogy megéri, mert szeretném, hogy boldog, teljes életet élhessen majd a gyermekünk, s jó szülei lehessünk még ebben a bolond világban is. 😏

Ha vannak benned kételyek, s egyedül nem tudod "összerakni a képet" kérj segítséget, akár pszichológustól, bárkitől, aki jól tud kérdezni, s előcsalogatja belőled a félelmeid okát. 🙂

22. c9f0a26710 (válaszként erre: 20. - NomNom)
2021. márc. 13. 12:43

hello NomNom!!!


Igen van benne valami, amit mondasz, tényleg hezitálok és ez nem jó jel.De , ha most nem akkor kifutok az időből??!!

És később meg fogom bánni , azt hiszem.

21. fildus (válaszként erre: 20. - NomNom)
2021. márc. 11. 15:52
teljesen egyet értek veled NomNom
20. NomNom (válaszként erre: 19. - C9f0a26710)
2021. márc. 11. 14:43

Talán furcsállják amiket írtál...

Egy gyerek nem "na jó belevágok különben elhagyhat a párom..." Életed végéig gondoskodnod kell róla...

Ne haragudj meg, de ha ennyi idősen így vélekedsz talán ez nem neked való.

2021. márc. 11. 13:41

hello


Hol van mindenki???

Sajnos tévedtem , ma reggel megjött. Még jó, hogy nem is éltem bele magam.Bár kicsit csalódtam.DE megpróbálok türelmes lenni

2021. márc. 10. 13:39

látom sehol senki.

Pedig nagy hírem van:2 napot késett menzi. Elég furán érzem magam LEHET MÁRIS SIKERÜLT????.

TESZTET nem merek venni még

2021. márc. 4. 13:00

hello


Gyertek beszélgetni.

Mégis meggondolom még, talán belevágok.

L-..i nagyon akarja, én meg nem akarom, hogy elhagyjon.

A hallottak alapján, azóta sok mindent olvasgattam, meg láttam egy filmet is, ami a "LEENDŐ ANYUKÁRÓL SZÓL : AKI NAGYON ÉLVEZI A BABAVÁRÁST"

16. fildus (válaszként erre: 14. - C9f0a26710)
2021. márc. 2. 11:53

Szeptember 4.


8 órában dolgozom a 3 csemetém mellett.

A kutya sétáltatás reggel és este az "én időm".

Nem panaszkodom, mindig is nagy családra vágytam :)

2021. márc. 2. 11:51

Sziasztok!


Nekem 3 gyermekem van már, most vagyok 38 éves, lehet lesz majd 4 is ez még a jövő titka én 42-ig adtam magamnak időt.

Lány 10 Fiú 9 Fiú 8

14. c9f0a26710 (válaszként erre: 11. - Fildus)
2021. márc. 2. 11:28

Szia Fildus!!


Neked is csak gratulálni tudok.Lányok fiuk kicsik nagyok!!

Azt hiszem magadra nem igazán van időd??

Bár most gondolom jobban kell figyelni magadra is!!Mikorra várod a babát??

Öregnek én se mondanám magamat.

13. c9f0a26710 (válaszként erre: 12. - Kofarago82)
2021. márc. 2. 11:24

hello Kofarago82


Ámulva figyellek titeket, mennyire bátrak vagytok!!!

ÉN nem vagyok ennyire bátor vagy lehet nem nekem való az anyaság. Ezt hogy DÖNTHETEM EL:CSAKUGY megérzésből gondolom???

És még ekkora sikerrel:Három fiu után lány. Szívből gratulálok!!

12. kofarago82 (válaszként erre: 10. - Fildus)
2021. márc. 2. 10:41
:-) Nálunk 14/12/9 3 fiú és most jön egy kislány. :-)
11. fildus (válaszként erre: 8. - C9f0a26710)
2021. márc. 2. 10:39

A két nagy első házasságból születtek, ők, mindketten lányok, 12/10 évesek.


A harmadik gyermekem a második házasságból született, Ő most szombaton lesz 4 éves, és ovis nagyfiú.


Pocaklakó 13 hetes, és elvileg lány lesz :)

40 éves vagyok, mire megszületik betöltöm a 41-et.

Nem érzem magam öregnek :)

10. fildus (válaszként erre: 7. - Kofarago82)
2021. márc. 2. 10:38

Akkor hasonlóan, mint nálam.

Nekem 12/10/4 évesek. Lány, lány, fiú elosztás.

Pocaklakó 13+2 napos, és 90%-ra lánynak mondták :)

9. c9f0a26710 (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2021. márc. 1. 21:01

Szia Levarosbukta!!


Igen azt hiszem igazad van. Én magam kell, hogy akarják babát. Máskülönben nem lennék jó anya.

A párom nagyon unszol. De nem neki kell felvallalni. Így is attól tartok, hogy nem vagyok elég felelossseg tudatom egy gyerekhez.

8. c9f0a26710 (válaszként erre: 6. - Fildus)
2021. márc. 1. 20:56

Szia Fildus!!


Én mindig ámulok. hogy valaki ennyire erős és bátor. Gratulálok. Az összes gyerkocodhoz. Meselj róluk. Mennyi idősek. És te hogy érzed, mennyi idős kismama vagy??

7. kofarago82 (válaszként erre: 4. - C9f0a26710)
2021. márc. 1. 16:50

Ha a mi segítségünket kéred, akkor nincs meg benned még az a vágy, hogy gyermeket szeretnél. Így ne, a párod miatt ne...

Én is 39 éves vagyok, a 4. gyermekemet várom. Nálam is a 40 volt a bűvös határ. Ezzel együtt vannak olyan élethelyzetek, ami miatt a gyermekvállalás kitolódik.

2021. márc. 1. 15:10

40 éves vagyok, a 4. gyermekem várom, mire megszületik betöltöm a 41-et. Én efölött nem vállalnék, ez volt a kor amit megállapítottam magamnak, hogy efölé nem megyek.

Ha összejön örülök, ha nem elengedem a témát.

5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - C9f0a26710)
2021. márc. 1. 12:35
Soha se akarj senki unszolására gyereket szülni. Csak és kizárólag akkor ha te akarod. Ha még ennyi idősen sem tudsz dönteni akkor szerintem ez a gyerekprojekt felejtős nálad.
2021. márc. 1. 11:41

hello , hello SOS!!!


Na szóval drága ismeretlen sorstársaim, most vagyok épp abban a helyzetben azt hiszem , amikor sürgősen nagy döntést kell hoznom.

KB, már lassan 2 éve van csak stabilnak mondható kapcsolatom:a párom nagyon akar gyereket, azt mondja később már késő lesz?!!

Mit gondoltok.:???Nem tudom eldönteni.

3. c9f0a26710 (válaszként erre: 2. - Betta4)
2021. febr. 28. 22:26

Szia Betta4!!


Gondolom szolithatlak Betty-nek. Szóval te nem félsz, hogy esetleg késő már gyereket vállalni?? Én nagyon hezitalok,41 leszek az idén, és most egy úgy érzem elég stabil kapcsolatban végre.

Mennyi idős a gyereked?? Fiú vagy lány?? Én még szingli voltam és úgy érzem lassan kifutottam az időből.

2021. febr. 28. 16:07
Szia. 45 vagyok és bár van gyerekem, de jelenlegi párommal szeretnénk közös babát, jövőre tervezzük 😊
2021. febr. 28. 14:17

Hello!!


Mindenkit várok, aki már legalább 39 éves és még nincs gyereke.

Válaszut előtt állok, segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook