Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív terhességi tesztek ellenére terhesség? fórum

Negatív terhességi tesztek ellenére terhesség? (beszélgetős fórum)


10. syd24
2012. nov. 24. 15:22

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi.

Az történt, hogy október 14-én megjött a menzeszem, október 18-án múlt el, október 20-án együtt voltam a párommal, de kiszakadt az óvszer. 2 órán belül bevettem az Escapelle-t, október 24-én gondolom a gyógyszer hatására jelentkezett a vérzésem, ami 26-27-re elmúlt. Most november 24-e van és nem jött meg a menzeszem. Három tesztet csináltam, november 10-én és 16-án, 23-án mindhárom negatív lett.

Kell aggódnom, hogy terhes vagyok?

Semmilyen tünetet nem tapasztalok, ami terhességre utalna. Előfordulhat, hogy ennyire bekavart a ciklusomba? Válaszokat előre is köszönöm!

2012. nov. 20. 18:05

Sziasztok

Nekem hasonló problémám van és kiváncsi lennék hogy ti mit mondotok ki volt esetleg hasonló helyzetben? Augusztusban 15. én rendesen meg volt a menszeszem majd szeptemberben nem jött meg csináltam tesztet negatív majd okt.1 jén megjött de csak 3 napig és annyira enyhe csináltam megint tesztet negatív majd most nov 3. án megint enyhe 3 napi menszesz étel undorom hol van hol nincs fáradékony és ingerült vagyok. Fogalmam sincs h most rohanjak dokihoz vagy nem lehetek terhes?

8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2012. nov. 12. 08:40
A hormonok szórakoznak. Reméljük beáll majd a mensid idővel.
7. pumukli1985 (válaszként erre: 6. - Pumukli1985)
2012. nov. 11. 17:26
Ja,és szerintem nincs félnivalód!
6. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2012. nov. 11. 17:26

Szia!

Amikor én abbahagytam a gyogyit,az első 3 ciklusom tök normális 30 napos lett...aztán semmi majdnem 60 napig...mondjuk mi babát szerettünk volna úgyh nem estünk kétségbe csak akkor amikor a tesztek negatívak lettek...aztán megjött.

Aztán megint volt 2 ilyen elég hosszú ciklus,úgyh elmentem dokihoz.Csináltunk hormonvizsgálatot,amin volt is bibi...a gyerek se véletlen nem jött össze.Kaptam rá gyógyszert ami rendbe tett...

Úgyhogy ha nagyon aggódsz akkor menj el dokihoz,nézzen meg,mert tuti a hormonjaid borultak fel,csak nem mindegy h mennyire.Mert lehet beállnak maguktól is de lehet rá kellene segíteni...attól függ mi a célod azzal h abbahagytad a gyogyit!

2012. nov. 11. 16:39
Mivel védekeztetek szerintem nem. De mindenképpen menj el orvoshoz és vizsgáltasd meg magad. Mert annak, hogy nem jött meg, ha nem is a terhesség, de ezen kívűl sok más oka lehet. Nem szabad az ilyen problémákat félvállról venni.
2012. nov. 11. 15:24
Szinte kizárt, hogy terhes legyél.
2012. nov. 11. 15:17

Szia. Én inkább azt gondolnám, hogy azáltal, hogy abbahagytad a gyógyszert, felborult kicsit a ciklusod.


De több oka is lehet, ha pl. a következő hónapban sem menstruálsz mindenképpen keresd fel a nőgyógyászodat.

2012. nov. 11. 15:08
Ha nem szakadt ki a gumi,és védekezés nélkül azóta nem is sexeltetek,akkor kizárt.
2012. nov. 11. 15:03

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.

Július 8-án abba hagytam a fogamzásgátló szedését.Megjött a mensim aug.25-én és szeptember 26-án rendesen.

Viszont hiába vártam a mensimet október hónapban nem jött meg.

A gyógyszer abbahagyása óta 4 héttel ezelött voltunk elöszőr együtt a Párommal, gumival védekeztünk, ami elvileg nem szakadt ki.Azóta se éltünk nemi életet.

Csináltam terhességi tesztet egy hete szombaton ami negatív lett, hétközepén mégegyet és az is.

Tegnap reggel is egyet de nem az első vizelettel, az volt rá írva bármely napszakban végezhető, és az is negatív lett.

Nem fáj a mellem, nincs hányingerem csak 2 hete fájdogál a hasam.

Szerintetek van félni valóm? Volt valakinek hasonló? Köszönöm válaszotokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook