Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napló egy edző tollából fórum

Napló egy edző tollából (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
299. andy88 (válaszként erre: 297. - Kisgé)
2006. aug. 18. 19:28

Végülis 5-szörös mennyiségű vízbe szoktam, de van, mikor kicsit több :)) Ki hogy szereti...

A zabpehelykása kicsit nyálkásabb lesz (én így szeretem :P ha egyből beleteszed a hideg vízbe, és picit "szárazabb", ha akkor, mikor már fő a víz. Meg most elfogyott a folyékony édesítőm, úgyhogy a tabikat is az elején rakom bele, hogy időben "elolvadjanak". Ja, meg persze a csipet só a vízbe :D

Utána meg lehet is már kutyulni a fehérjeporral =)) Hát, én most ettem nemrég - mivel este fogok még edzeni ;)) - (50 g zabkorpából, 20 g mandulás-kókuszos Protein Delite-tel) - nagyon fini volt!!! =)) És ez sztem télleg szupi kaja: csomó összetett szénhidrát, rost és fehérje van benne =)) És mivel zabkorpa volt, nem pedig zabpehely, így zsír is alig.

Ja, és vettem nemrég a dm-ben kölespelyhet, az is nagyon kircsó! =))

298. Cathe (válaszként erre: 295. - Andy88)
2006. aug. 18. 18:42

Na akkor súlykolom magamba: se müzli, se norbi rudi se tej, de a zabkorbis proteines tényleg feledteti az előzőket.


Olvastam egy fórumon, hogy a csokis protein delitetot is érdemes túróval keverni és kész is a turó rudi helyettesítő egészséges kaja.


A jövő héten nyaralok, de csak halászlé (natúr hallal), csirke, sonka és zöldség, proteinn,mert a reggeli aerobokat azért kihagyom, de utána újra mindent bele.


Mindenkinek üdv és jó zsírégetést addig is!!!

297. kisgé (válaszként erre: 295. - Andy88)
2006. aug. 18. 15:29

Szia!


Mennyi vízbe teszed a zabkorpát, vagy pelyhet? Ez jól hangzik!

296. kisgé (válaszként erre: 287. - Cathe)
2006. aug. 18. 15:28

Szió!


:))) Ari vagy!:)))

Megjöttem, újból meló, meg minden!:))


Kaptam egy zsírégető szert: BioCo Start a neve


Kíváncsi vagyok milyen, ma kezdtem el szedni!

295. andy88
2006. aug. 18. 15:20

Na, bevásároltam a shop.builderen :D Én is vettem Alpha Burnt, de koffeint még mindig nem. Ugye anélkül is hatásos lesz?


Én vitaminból Vita-X-et szedek. Nem nagyon látom értelmét annak, hogy marhára nagyon túladagoljam... Nőknek sztem ez is bőven elég! De Bunny írta egyszer, hogy ő naponta 3 zacsi Multi-X-et használ... Hát... sztem ezzel csak a vesét meg a pénztárcát terheli feleslegesen, mivel ami nem szívódik fel, az úgyis távozik a vizelettel...


Cathe: igen, de tök felesleges :D Egy időben én is öntöttem hozzá egy kis tejet, de egyrészt a tej tök egészségtelen, másrészt plusz kalória, harmadrészt az íze sem változik sokat. Én edzés után például zabkorpából vagy zabpehelyből szoktam főzni kását, amit proteinporral ízesítek. Nagyon fincsi ;)) De persze fahéj is mehet bele, vagy egy pici cukrozatlan kakaópor :P

294. Cathe (válaszként erre: 291. - Andy88)
2006. aug. 18. 08:14
Végülis megpróbálhatom úgy is fahéjjal, bár az 1 dl 0,1%-os tej sokat nem ronthat a történeten, de ha már lúd legyen..... vékony!!!
293. Cathe (válaszként erre: 290. - 575e11e2d1)
2006. aug. 18. 08:13

Nem ismerek magamra!!!


Se norbi rúd, se müzli, megvettem a puffasztott rizst, tonhal konzervet, de AZÉRT IS MEGCSINÁLOM!!


Köszi még egyszer a segítséget.


És még egy kérdésem lenne:


A pihi napokon is szedjem az alpha burn-t?

2006. aug. 17. 19:52
lehet sasolni a naplómat, írtam pár újat!
291. andy88 (válaszként erre: 287. - Cathe)
2006. aug. 17. 19:17
Tudod min filózok már elég régóta? Hogy miért "tejbezabit", nem pedig "vízbezabit" főztök - ráadásul akkor, mikor fogyni szeretnétek... Sztem ugyanolyan finom... Sok helyen olvastam már, csak azért kérdem...
2006. aug. 17. 18:49

csirkemell sonka, pulykamell sonka, tonhal konzerv (vizes, vagy lecsepegtetett, leitatott olajos) mehet mellé. Természetesen uborka is (ha csemege, akkor csak édesítős, kovászos ok, sima ubi ok).

Én ingadoztatnám a ch-t. Súlyzós edzés napján 100g körül, pihenőnap (vagy amikor csak aerob megy) kevesebb.

A ch-t csoportosítsd reggelre illetve közvetlenül súlyzós edzés környékére.


Sajt nem jó ch mellé, mert zsíros. A zsír pedig elraktározódik abban az esetben, ha magas az inzulinszint (márpedig ha ch-t eszel, akkor az megnyomja az inzulint). Ha sajtra vágysz, akkor azt este, minimális mennyiségben, zöld zöldséggel egyed!

289. Cathe (válaszként erre: 288. - 575e11e2d1)
2006. aug. 17. 18:37

Köszi a segítségetT Megpróbálom, de mivel egyem azt a puffasztott rizst?


Ha sonkát teszek rá és ubit, parit az Ok vagy mehet mozarella is? Gondolom margarin kizárt.


Meddig lenne érdemes emelnem a ch-t?

2006. aug. 17. 18:25

Könnyebben elérnéd az 'álomhatárt', ha emelnél a ch-n!

És a pro diet műzliben lévő ch nem a legjobb...

(tiszta cukor)

Inkább puffasztott rizs-búza fedezze a bevitt szénhidrátot. Az a kevés amit eszel ne cukor legyen!

Persze finom az a "csoki", de diétába nem nagyon fér bele!

287. Cathe (válaszként erre: 286. - Kisgé)
2006. aug. 17. 12:41

Szió!


Hiányoztál, ezért ült le a topik!


Ha súlyzós edzést is csinálok, akkor már bővítek szénhidráttal,ami azt jelenti, hogy eszem tejbezabit vagy NUTREND műzliszeletet (pro diel)tudom, hogy nem a reklám helye, de fincsi és 101 cal van benne, vagy a csirke mellé eszem rizst is. Még 1,5 kg és elérem az álomhatárt, akkor még emelek picit a ch-n. Szeptemer 1-én (ha minden igaz!!!)

286. kisgé (válaszként erre: 285. - Cathe)
2006. aug. 17. 11:07

Szia!


Jól leült a topik!:)))


Nem semmi a fogyid, szerintem hosszú távon nem jó, hogy semmi ch-t nem eszel. Nekem 2 év után kellett rájönnöm, hogy azért nem fogyok továb, sőt, már nehéz megtartanom a súlyomat, mert kiéhezett a szervezetem és lelassult az anyagcserém a ch szegény étkezés miatt. Ideig óráig mehet, de aztán vissza kell vezetni a ch-t a teljes kiőrlésű gabonákat, zabkorpa, búzakorpa, ilyenek. Ez csak tipp.


Ügyes vagy, hogy minden nap mozogsz!!!! Gratulálok!


Nekem is szenvedélyemmé vált a sport. Fél edzés most már kocogás, másik fele erős gyaloglás!


Pussz

285. Cathe (válaszként erre: 284. - Kisgé)
2006. aug. 11. 09:42

Szió!


Örülök, hogy jól nyaraltál!!!


Szépen haladok a cél felé.


Minden reggel éhgyomorra letekerem a 60 percet bicón.

Utána megiszom az első adag turmixom.

10-11 felé eszem túrókrémet (általában a Te recepted SBD alapján)vagy sonkát parival, ubival. Az ebéd csirkemellből leves vagy sali csirkével, vagy brokkoli csirkével, uzsi általában sajt parival, este pedig egy újabb turmix.


Másnaponta súlyzózom is, a fenekemre, combra, hasira koncentrálva.


Egyenlőre még nem merem a szénhidrátot, hátha elérem egyszer azt az álomhatárt.


Tudom, hogy mások mennyivel nagyobb súlyokkal küszködnek, de nekem (és vagyunk még páran) ez a pár kiló ugyan olyan nehéz! De talán most együtt sikerül!!!!

284. kisgé (válaszként erre: 281. - Cathe)
2006. aug. 10. 16:26

Szió!


Ha van időd, leírod miket eszel egy nap és milyen az edzés terved? Köszike.

visszajöttem Horvátországból, nagyon tuti volt. Most még bő 1 hétig nem dolgozom, meg nem is nagyon netezek, de azért benézek. Már ahogy vissza jöttem, vissza álltam a rendes fogyis-edzős életmódomra. Bár nyaralás alatt nem ettem sokat (ami haladás), de olyan rendszertelenül és totál felborult minden 5 nap alatt. Képzeld, reggeliztem minden reggel tk kenérből szendót, de ugye későn, 11 körül. Aztán du 2 körül megettem egy gyümit, meg magvakat és 6 körül vacsiztam főleg halfélét salival, meg egy kis sült krumplival (tudom, az utóbbit nem kellett volna, de mégis csak nyaraltam, vagy mi!:)). Mikor hazajöttem, estze farkas éhes voltam, de 1 nap alatt visszaállt minden a megszokott rendbe, kivéve, hogy 10 előtt nem kelek fel.:)))) De hát szabin vagyok, vagy mi!:))))

283. Újév (válaszként erre: 282. - 575e11e2d1)
2006. aug. 4. 13:46

De jó dolgod van, megvédenek a lányok:)

Mikor jön a köv cikk a naplódba? Jó olvasni, hasznosakat írsz:)

2006. aug. 4. 13:22
Erről van szó!
281. Cathe (válaszként erre: 280. - Moxy)
2006. aug. 4. 13:18

Szia!


Bár nem Gergőke vagyok, de én az ő hatására -amit ezúton is KÖSZÖNNI TARTOZOM NEKI!!- elkezdtem tanulmányozni a testépítő irodalmat, táplálkozást. A szálkásítás során ők is gyakorlatilag fogyiznak, csak az átolvasottak alapján szerintem sokkal megalapozottabban (már tudományos szempontból) mint mi állandóan csodafogyikúrákban hívő lányok, tesszük. Szerintem ezért a sok hivatkozás. A tény: mióta reggel éhgyomorra végzem az aerob mozgást, proteint iszom és nem egyéb 7 és 17, stb. italokat olcsóbban is kijövök és sokkal sokal hatákonyabb a fogyim úgy, hogy már többen is megjegyezték milyen szépen izmosodom.Pedig ez előtt is állandóan mozogtam, de a súlyzókat elkerültem, de higgyétek el lányok nagy butaság volt!

280. moxy
2006. aug. 4. 12:46

te figyelj mar,gergo,a gyumolcsokrol leirtakban miert ugy kezdodik minden bekezdes,hogy `sok testepito...`

itt nem testepitok vannak.

279. kisgé (válaszként erre: 278. - Cathe)
2006. aug. 3. 15:52

Köszönöm!

Menni fog, de néha azért bűnözök kicsit, ennyi jár.:)) Horvátországba megyek, ott a hal nekem salival!:))

Na igen, szendvicskenés közben nehéz a salira gondolni!:)))))


Köszönöm és remélem jó idő is lesz!

278. Cathe (válaszként erre: 277. - Kisgé)
2006. aug. 3. 14:17

Jó nyaralást Neked!


Nekem a nyaralásom (a nagy elhatározás 2. hetére esett) alatt nagyon jól sikerült tartani a diétát.

Szurkolok, hog nálad is így legyen, én meg itthon, meló mellett nyomom tovább, mert a gyerkőcök még nyaralnak augusztusban, mire megkezdődika suli már "csak" az eredmények megtartása marad. Muszáj kihasználnom a laza életet, mikor nem a tízórai, vacsi, uzsi készítés körül járnak a gondolataim (jajj!! a kamasz fiúk étvágya, akiken persze a sport és a szerencsés alkat miatt egy deka felesleg sincs..). Addigra izmos, erős és gyönyörű.... leszek, de ha az utóbbi nem is legalább jól érzem magam végre, ami nem mostanában volt már így.


ÉLVEZD A NYARAT!

277. kisgé
2006. aug. 3. 13:56

Gyerekek, én elmegyek 2 hét szabira, valószinüleg nem leszek net közelben, úgyhogy tovább is nyomom a fitness-t, csak nem jövök egy darabig.

Hajrá mindenkinek! ÉGJEN A ZSÍR!:)))))))

276. piper72
2006. aug. 2. 12:43
Köszi a válaszokat! Azért is kérdezek a termékről, mert nincs kedvem mindegyiket végigpróbálni... Azt hiszem eltelne egy kis idő mire végig enném az összeset. :-DD
275. andy88 (válaszként erre: 273. - Kisgé)
2006. aug. 2. 12:09
:DDDDD
274. kisgé (válaszként erre: 270. - Zoja)
2006. aug. 2. 11:52

Zoja!


Sokat segítene, ha leírnád, mit eszel egy nap és mit edzel heti szinten. Ha megtennéd, nagyon megköszönném!:)

273. kisgé (válaszként erre: 266. - Andy88)
2006. aug. 2. 11:51

Képzeld, pont így telik egy estém!:)))))


Én biotechet iszom és még vízzel is marha finom!

272. mothertiger (válaszként erre: 269. - 575e11e2d1)
2006. aug. 2. 11:42

Én is Scitec-et használtam 4 éve. HCA-t. Mellette keményen edzettem. Meg is volt az eredménye, 58 kiló voltam.

Szerinted lehetne valamilyen alakformáló gyakorlatot végezni szoptatás mellett?

Ja, csak megjegyzem: le van merevítve a bal bokám.

2006. aug. 2. 08:35

Ez várható volt :)

Örülök a sikereidnek!


Lányok! Vegyetek példát Zojáról. Keményen csinálja, és meg is van az eredménye. Tényleg...

270. zoja
2006. aug. 2. 00:57
Gergő!Ma megkérdezte a szemfüles pincérfiú a pizzériában ahova sokat járunk/én csírkuhús ,saláta/,hogy mióta súlyzózom.szerinted?? Jó a szeme a fiúnak mi??Akkor holnap .Szia
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook