Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagypénteken reggeltől estig csakis húst ettem. Nem volt... fórum

Nagypénteken reggeltől estig csakis húst ettem. Nem volt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 19. 11:35

egészségedre.

Én is ettem. Megfőztem a sonkát, és megkóstoltam. finom volt frissen.

A levét amibe főtt, bableveshez használtam fel.


Nem ez a bűn, húst eszünk. Amiket csinálunk.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Semleges)
2022. ápr. 18. 11:32
👍
12. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 10:22
Nagypénteken reggeltől estig nem ettem húst. Nem volt tőle rossz a lelkiismeretem. 😉
11. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Semleges)
2022. ápr. 18. 09:10
esetleg,mint én,bár kijövök a nyugdíjamból,de festeni kellene,az isten tudja mennyibe kerül.vagy,ha elromlik a hűtő,de bármi.biztos mondtam már,hogy karácsony előtt elromlott a konvektorom,ott voltam a hidegben három napig.a szerelőm nem vállalta,mert 12 órázott.hát kijöttek valakik 70 ezret kértek,hogy kifizetem-e,mondom persze,meg nem fagyhatok.na mondom,annyi a karácsonynak.pár perc múlva visszajöttek,a fele pénzt visszaadták.de olyan pocsék munkát végeztek,kellett a régi szerelő.
10. semleges (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2022. ápr. 18. 08:46

Gondolom úgy értette, hogy aki kisnyugdijból él vagy minimálbérből esetleg hitele van, vagy sok gyerek, egy kereset, munkanélküli stb, annak nincs feltétlen félrerakva spórolt pénze és hónapról hónapra él. Vagyis nyugdijtól nyugdijig, fizutól fizuig.

De lehet, hogy tévedek.

9. Bless the child (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. ápr. 18. 08:45
Már akinél
2022. ápr. 18. 08:43

A zöldség kilója valamivel még olcsóbb mint a húsé, viszont húsból kevesebb is elég a jóllakáshoz mert a fehérje jobban telít. Ár szempontjából mindegy melyiket etted jóllakásig. Egyébként a keto étrenden élők túlnyomórészt húst esznek. Nem csak 1 nap. 😀

Egészségedre!

7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. ápr. 18. 08:42
Miért lenne hó végén fogytán kassza?
6. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. ápr. 18. 08:37
igazad van.elég lesz,ha kényszerből böjtölünk.mi ugyan sosem tartottunk böjtöt.nekem ugyan nem ártana,mert köszvényem van.de mit csináljak,ha a húst szeretem,nem a zöldségeket.füstöltből azért már nem eszem annyit,mint régen.a bukszám sem bírná.
5. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 08:31
Egészségedre. Én is ettem húst aznap, bár nem reggeltől estig, rosszul is lennék, ha húst hússal kéne ennem. De ez a kiírás kissé kérkedésnek tűnik nekem.
4. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 07:48

Miért lenne rossz a lelkiismereted? Sokan nem "hívők", így semmi baj ezzel. (Őszinte leszek, én is ettem húst😋 és nekem sincs lelkiismret-furdalásom)

Kedves egészségedre!!🍗🍗

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 07:31
Kedves egészségedre. Majd böjtölsz hó végén, amikor fogytán lesz a kassza.
2022. ápr. 18. 04:31
Egészségedre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook