Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon zsíros az arcbőröm, pláne a homlokom! Segítség! fórum

Nagyon zsíros az arcbőröm, pláne a homlokom! Segítség! (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 16. 15:39
Hatásos lehet,ha egy kevés élesztőhöz egész kicsi vizet adsz,ezt felviszed a zsíros részre,hagyod megszáradni,majd langyos tiszta vízzel lemosod.
2009. nov. 16. 15:24
Nekem is elég gáz! A homlokom nagyon zsíros az arcom és az orrom mindig ki van száradva és az állam meg mindig pattanásos :S:S
2009. nov. 16. 15:18
Szia! en is probalgatom, mert nem csak zsiros, hanem meg pattanasozodik is ! Talaltam valami hazai gyartmanu arclemosot, mez az alapja, es ez reszben segit. Na nem tunteti el, mert mindig mikor meg kell jojon a mensim elobujnak a kis rondasagok, viszont mar nem zsiros. Az elso alkalmakkor szaritotta a borom, de egy gyenge (normal)kremmel ez visszaalithato, es most mar nem is kell!
5. rzsi
2009. nov. 16. 15:04
szia!nekem, meg a barátnőnek is a garnier pure jött be.de ez sajna nagyon bőrtipus függő
4. Christine1979 (válaszként erre: 2. - Wickucy)
2009. nov. 16. 15:02

Nekem a Vichy Normaderm segített. Nem a legolcsóbb (4eft a nappali hidratáló), de szerintem nagyon jó, és tényleg hat! És ami még sztem jó, az a Clean&clear arclemosó.


A zsírt nem javasolnám :D

2009. nov. 16. 15:02
tarts magadnál egy egyszerű tonikot és vattalabdákat, és finoman töröld át (de ne dörgöld). nekem kb csak 25 éves koromra múlt el, a bőrgyógyász szerint ez hormonális kérdés - diétával egy kevéssé javítható, de nem mindenkinél.
2009. nov. 16. 14:59
a szárító szappanok és hasonlóktól csak rosszabb, 1 óra múlva 2x olyan zsíros! :S lehet, hogy zsírral kéne kennem? az kiütné? :D
2009. nov. 16. 14:58
Nagyon zsíros az arcbőröm, pláne a homlokom! Segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook