Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandóan fénylik/csillog a homlokom, és nagyon zavar. Tehetek ellene valamit? fórum

Állandóan fénylik/csillog a homlokom, és nagyon zavar. Tehetek ellene valamit? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 8. 18:59

Sima babaszappan. (ha költségkímélő módszert szeretnél)

Reggel is jól behabosítani vele az arcod, este is és mindig rajtahagyni a habot egy 5-10 percig amikor már érzed h húzódik.

Utána le lehet mosni.

2010. márc. 6. 21:04

Najó. Srác vagyok, szal az alapozó ugrott. Van 200Ft-om, szóval kozmetikus szintén, meg mindenféle kencefice.

Kozmetikusokban amúgy sem bízom, mindig elkúrják az arcom úgy, hogy 1 hét alatt sem jön rendbe.


Igazából mást így nagyon nem tudok kitalálni, mint zsebkendővel letörölni, vagy mondjuk ilyen kamilláborogatással.


Amúgy azt olvastam, ha az ember esténként 5 percre forró kamilla borogatást tesz a homlokára, fokozatosan megfogja szűntetni a zsírosságot. Szerintetek ebből mi igaz?

2010. márc. 6. 17:51

Ez legyen életed legnagyobb problémája!



Egy jó kozmetikus biztosan segít.

2010. márc. 6. 17:49

olyan tejjel,tonikkal tisztítsd reggel,este,amiben olyan hatóanyag van,ami kontrollálja a faggyútermelést!

Napközben is használhatsz olyan krémet,vagy alapozót,ami szintén tartalmazza!

ha van a közeledben olyan kozmetika,ahol Sothys-szal dolgoznak,menj be,és vegyél!bár nem lesz olcsó,de megéri!


Ha ezt nem szeretnéd,akkor tényleg a púder a megoldás,de csak a jó minőségű!!!

2010. márc. 6. 17:48
szerintem is egy pici úder és felszívja....
4. 91675d4a35 (válaszként erre: 3. - 8fd47b681f)
2010. márc. 6. 17:46
Zsíros a bőröd, gondolom. Erre való arclemosóval lehet kezelni, naponta többször is. Kozmetikus mit mond?
2010. márc. 6. 17:41

Igazából tenni úgy nemnagyon lehet ellene, hogy megszűnjön, vagy igen?


És ha már csillog, hogyan tüntessem el? Megmosni talán nem kéne, hisz az mégjobban fokozza a faggyútermelést. Akkor esetleg vízes papírzsepivel vagy vattakoronggal áttörölni a csillogó részeket?

2010. márc. 6. 17:41
Púderozd be.
2010. márc. 6. 17:39
Llandóan fénylik/csillog a homlokom, és nagyon zavar. Tehetek ellene valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook