Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon úgy tűnik, hogy becsípődött a derekam, szerintetek mit csináljak, hogy minél hamarabb elmúljon? fórum

Nagyon úgy tűnik, hogy becsípődött a derekam, szerintetek mit csináljak, hogy minél hamarabb elmúljon? (tudásbázis kérdés)


10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Svarc)
2009. júl. 29. 10:02

Köszön szépen, nekem apum azt mondta h a sok üléstől van. Mondom persze.:O:D Mindig rám akar sózni vmi mozgást,mert szte dagatd vagyok..sztem se vagyok vékony, de nem hinném h amiatt csipődött be mert h ülök,meg mozogjak rá, szerencsémre birható állapotba voltam, szal mára már el is múlt.De ha jobban fájt vna ..még ő elvárta volna h én mozogjak neki.:DHIHETETLEN!

Bekentem vmi izomlazitós csoda kenyőccsel,és most úgy érzem h teljesen jó vagyok.

Köszi még1x a tippeket + tanácsot.:))

2009. júl. 29. 09:00

...vagy 30 évig volt "rendszeresen" lumbágóm, így kialakult egy sajátságos terápia: tartósan, hosszú időre, napokra lefeküdni nem szabad, mert stabilizálódik az állapot, nagyon nehéz utána felkelni, lábraállni.A lumbágó tipikus formája, a csigolyák becsípnek egy idegszálat, az vagy ott marad ( ez a fájdalmasabb, nehezebben gyógyuló eset), vagy ki is engedi a becsípődés után, ez is fájdalmas de gyorsabban gyógyul.valaki ajánlotta a " doki + szuri-t" mindenképpen, ha mozgásképtelen leszel! Egy koktélt fog adni ha jól emlékszem algopyrin+coffocain, esetleg még mellé B1-B12-őt. Az elsőt subcután azaz bőr alá adja a fájós ponthoz. Néhány percig ajánlatos fekve maradni, mert lehet hogy elzsibbad a lábad, és nagyot lehet esni! Ezek után persze ameddig érzed feküdni kell, mégpedig úgy, hogy dereked " tehermentesítve" legyen, ne feszüljenek az izmok. Nekem leginkább bevált oldalt fekve, a csípőmet megtámasztva. De csak addig amíg nagyon muszáj.Utána kíméletes mozgatás, előszőr fekve, majd óvatosan sétáltatás, ez helyettesíti a masszázst, ami lehet fájdalmas is, és a csontkovácsnak sem kell fizetni - szerintem teljesen fölöslegesen. Nem vicc, az esetek többségében jót tett a kíméletes szex, megfelelő pózban ! Ne nevess !!!A korábban ajánlott fekvést annyira megszoktam, hogy egyre ritkábban jött elő a probléma, és kb. 30 év után meg is szünt. - ezzel együtt nem hiszem hogy korfüggő a dolog, mert 13 évesen volt először, 50 környékén meg megszünt! Amikor már jelentősen csökkent a fájdalom, akkor kinyitott ajtószárnyon függeszkedve _ súlyáthejezéssel húzattam a derekamt, olyan a hatása mint a súlyfürdőnek, de nem olyan macerás, ajtó meg csak van otthon is!

Két három nap alatt túlvoltam mindenen, nem beszélve hogy muszáj volt "menni" mert dolgozni kellett, persze nem fizikai munkát, de az ücsörgés sem jó póz, de erre rájössz úgy is, igen neház felállni utána.

Remélem segítettem - gyógyulást !

2009. júl. 28. 23:32
nekem olyankor nem esik jól a masszázs, doki+szuri és jó lesz
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Judyt640)
2009. júl. 28. 21:58
köszi,de már a krémtől is jobban érzem magam:)
2009. júl. 28. 20:57
keress egy csonzkovácsot vagy manuálterapeutát 2 kezelés és helyrejössz ha nem komolyabb a baj
5. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Hidewatch)
2009. júl. 28. 09:36

Aha,ezt nem tudtam,hogy lehet e massziroztatni,de akkor lehet.

köszi

2009. júl. 28. 09:34
Fordulj orvoshoz, ha nagyon komoly, vagy egy profi gyógymasszőrhöz!
2009. júl. 28. 09:31
Kérj meg valakit, hoygmasszírozza meg azt a részt, és utána próbáld nyújtani azt a részt.
2009. júl. 28. 09:28
Azon kivül h kenem vmi irtő büdös krémmel ..:D:S
2009. júl. 28. 09:27
Nagyon úgy tűnik, hogy becsipődött a derekam, szerintetek mit csináljak, hogy minél hamarabb elmúljon?!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook