Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon rossz alvás fórum

Nagyon rossz alvás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - 55Judit)
2023. jan. 21. 15:16

Hu még nem vettem be, mert még ugy voltam vele elhasznalom a masikat, meg nemis tudom mi miatt, de megirom ha bevettem az elsőt.

Viszont ma megjott a verzesem es ahogy mondom nekem nagyon "fura ez az egesz.

Megyek ugyis majd nőgyógyászhoz es kerek perec megkerdem ag eredmenyeim alapjan hormon vervetel mondja mar meg hogy lehet ilyen korai menopauza vagy nem? Mert ha valami van akkor adjon ra valamit. De menstruáció elott mar egy hettel bőven iszonyatosan szarul alszom es ez nem hulyeseg, tenyleg, mert megfigyeltem

87. 55Judit (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 14:22

Igen, mindenkinek van problémája. A hozzáállásunkon múlik milyen hatással van ránk. Attól függ, mi a véleményünk róla.

Van akinek segítség kell ahhoz hogy könnyebb legyen a lelkének a súlyos probléma viselése. Hát én pont ez vagyok.

A CBD-t 3. napja szedem. Még nem jobbak az éjszakáim. Viszont nyugodtabb, derűsebb a nappalom, annak ellenére hogy minden a régi. Egyetlen változás, hogy napi 3 csepp CBD-t veszel be naponta. A változás bennem csak most kezdődött, és remélem még sokat javul a helyzet.


A 3mg-os melatonint szeded? Milyen?

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Globus)
2023. jan. 21. 11:42
Sajnos vannak gondjaim, na de kinek nincsenek?
85. globus (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 21. 09:54
Ha éjjel jár az agyad, lebet, hogy nem altatóra van szükséged, hanem nyugodt nappalra. Környezetváltozásra, kevesebb problémára, új munkahelyre, kapcsolatra, mittudomén...🙂 Hogy érzed, meg tudod oldani a napi nehézségeket? Van olyasmi, ami zavar?
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - 55Judit)
2023. jan. 21. 09:49

Igen tudom, apumnak van hasonlo baja sajnos, de en nem apnoes vagyok nem fulladok nem horkolok egyszeruen csak szarul alszom, mindenre felkelek... Jat az agyam..

Pajzsmirigy is okozhat ilyen elvileg, nekem a labor szerint " jo", aztan ezzel meg van oldva, pedig amugy minden tünetet hordozok

83. 55Judit (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 20. 08:45

Vannak posztkovid ambulanciák ennyit tudok, hogy ott mi folyik, nem tudom. Háziorvosnál ha jelzed elmennél oda, biztos ad beutalót ha elmondod hogy azóta pokol az életed.

Van alvás központ Budapesten, ha mélyen a zsebedbe nyúlsz kivizsgálják hogyan alszol, annak megfelelően adnak gyógyszert, ellátnak tanácsokkal, van akinek gépet is adnak otthoni használatra. Ilyen apnoésoknak akik éjjel fuldokolnak.

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 55Judit)
2023. jan. 19. 18:42

Hat nezd, kimondott post covid utokezeleses akarmi szerintem nincs, max az hogy elmegy az ember vizsgalatokra, nem?

Pl kardilogia stb, tudogyogyasz...

Alvas ambulancian is csak azt nézik van e apnoe. Meg felirnak max altatokat nem?

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 55Judit)
2023. jan. 19. 18:41
Persze tegezlek majd mostantól! Szia :-)
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - 55Judit)
2023. jan. 19. 18:40
Mondjuk en tojast ritkan eszek este, kicsit megterhelo a hasamnak de a banan stb jo lehet!
2023. jan. 19. 17:29

Most mit találtam!!!

Estére való egészséges nassolni valók, amik még melatoninnal is ellátnak: [link]

78. 55Judit (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 17:16

Örülnék ha tegeznél, itt ez a szokás. Köszi.

Igen, a kemó megtámadta az alvásközpontomat. De nincs kizárva hogy más egyéb ártalom is csatlakozott ami nem enged aludni. Orvos visszautasított mondván ez már így marad. Amibe én nem nyugszok bele mert a mindennapjaimat teszi tönkre. Még nem fogytam ki az ötletekből. ha nem válna be a CBD se és mire ez kiderül, kitalálok mást. 😀

Kár hogy a hit egy fabatkát sem ér. Mert ha érne, akkor hinnék valamiben. Ugyanannyi fáradtságba kerülne mint a nem hit.😀


Bizony hogy a kovid is okozhatta. Ilyen kovid utókezelésre, vagy nem tudom minek nevezik, nem jártál? Vagy nem akarsz menni?

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - 55Judit)
2023. jan. 19. 16:25

Egyebkent lehet elkerulte a figyelmem nem olvastam hogy Onnek a kemo miatt van ez a rossz alvasa, iszonyatos lehet, ennyire tonkretette?

Nem tudtam hogy ilyen is van.


En viszont kovidos voltam a legrosszabb fajta delta, állítolag az is okozhatott ilyet.

76. 55Judit (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 16:18
Biztos van olyan is ami relaxáló hatású, de nem este kell meginni. Sajnos én is kimegyek éjszaka párszor.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 55Judit)
2023. jan. 19. 14:09
Megfogom nezni köszönöm, csak mivel ejjel alapbol felkelek pisilni vagy 3szor,ezért a tea kozvetlen alvas elott nekem nem jo, de igen, vannak nagyon jók
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - 55Judit)
2023. jan. 19. 14:08
Na en megvettem, kíváncsi leszek ra
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Smile72)
2023. jan. 19. 14:07

Nekem pl az a bajom még hogy semmilyen hangot nem tudok elviselni, csak teljes csondben fenyben tudok aludni!!!

Ha mar a szomszed zorog vagy nyavog a macska vagy akarmi, kohog valaki vagy zummog egy legy mar felkelek, de elaludni csakis síri csendben

2023. jan. 19. 13:58

Nem tudom, hogy javasolta-e már valaki, de nekem a vezetett meditációk hallgatása legtöbbször beválik. Tudom, hogy pont nem az lenne a célja, hogy elaludjunk rajta, de arra szerintem tökéletes, de nálam így működik, nem tehetek róla. 😅

Talán egy próbát nektek is megér. 😊

71. 55Judit (válaszként erre: 70. - Globus)
2023. jan. 19. 13:25
Ez a méreg, nem a cián.
70. globus (válaszként erre: 69. - 55Judit)
2023. jan. 19. 13:20

Akkor annyi volt.

Én hard, receptes altatókat is kipróbáltam. Szeretem, ha nappal tiszta a fejem, nem jó délig kómásnak lenni.

Okosóra szerint 1-1,5 órát vagyok ébren, de összeségében elegendőre pontozza. Gyakorlatban úgy élem meg, hogy akár 20 percenként felriadok, mondjuk vissza tudok aludni. Amikor már nem, az kb. fél 5 után, még ha ráérnék is kelni 2 óra múlva. Ezen úgy felhúzom magam reggel, hogy a pipától nem tudok aludni.

Végtelenül irritáló, ha hétvégén úgy fekszem le, hogy holnap sokáig alhatok, erre felébredek sötét hajnalban, plafont nézni.

69. 55Judit (válaszként erre: 68. - Globus)
2023. jan. 19. 13:09
A mozsaras 3mg-os.
68. globus (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 13:02
Csak a mozsarast nagyon régen, van már 15 éve is. Nem emlékszem, hány mg-os volt. Valószínűleg nem volt jó, mert könnyen elfelejtettem.
67. 55Judit (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 12:37

Jó minőségű gyógyteákkal próbálkoztál már?

A györgytea.hu oldalon mindegyik gyógyfűről részletes leírást lehet olvasni, vannak ott teák és csomagok is. Egy rápillantást megért.

66. 55Judit (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 12:13

Lehet nem olvastam mindent, majd megnézem miket írtál. Közben főzök. Időre.

Természetesen fogalmam sincs hogy a kemón kívül még mi játszik közre. Bár az onkológus azt mondta ezen nem tudok változtatni, én próbálkozom amíg élek.

A legtöbb daganatos beteg nem a rákba hal bele hanem a kezelések hosszútávú mellékhatásaiba. Okozott nekem szívritmus zavart, erős szívdobogást is, de azt rendbe hoztam, ma is szedek rá jó kiegészítőt.

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - 55Judit)
2023. jan. 19. 12:03
Arra nem valaszoltal, nincs koze a klimaxhoz?
64. 55Judit (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 12:03
Bizony, nem szabad hagyni. Ha csak egyszer rosszul alszik valaki, az is megviseli, rányomja bélyegét a nappalra.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 55Judit)
2023. jan. 19. 11:25
Hat nekem "csak" hónapok ota tart de sajnos mindenféle tüneteim vannak, nagyon tonkreteszi a szervezetet, vernyomas minden miatt
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 55Judit)
2023. jan. 19. 11:24
Nemtudom hany eves vagy, de nem lehet koze a klimaxhoz?
61. 55Judit (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 11:19
Persze próbáljad, mindenkinek a saját tapasztalata ér a legtöbbet. Én is ezért próbálgatok, de már unom nagyon mert éppen 2 évtizede tart.😀
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2023. jan. 19. 11:15

Mindegy, en kiprobalom a 3 mg ot, nyilvan nem este 22 kor veszem be, az rossz, hanem korabban szerintem20:30 fele, en ahogy irtam szedtem cbd olajat es ráadásul nemis rossz félét mert Ausztriaban vasaroltam( ott dolgozok mar 3 eve csak most itthon) sokkal jobbak a kinti termékek, gyogyszerek, taplalek kiegeszitok de ennek ellenere sem vált be, de ahogy a patikus mondta kinek mi válik be.

A homeopatia sem jo mindenkinek, barátnőm él hal erte, en nem.

59. 55Judit (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 19. 10:43

Félreértettél. Nem az van hogy én a CBD-ben hiszek. Az van, hogy most akarom kipróbálni és előre egyáltalán nem hiszek, csak reménykedek hátha jó lesz nekem. Rábeszélni pláne nem akarok senkit, mert miért is. Nem én forgalmazom. Csak írtam róla, mert most ez nekem új.


A melatonint szedtem, volt hogy hatott valamennyit többnyire nem. Sokat tájékozódtam erről is akkor. Az adag 1mg/alkalom, ha nagyobb mennyiséget veszel be szédülhetsz napközben, de a hatás nem lesz jobb. Ez azért van, mert nem mindenki melatonin hiányos aki rosszul alszik. Ha ennyire egyszerű lenn az álmatlanság megoldása, nem keresné annyi ember a megoldást és próbálgatna mindenfélét.


Ahol én vettem már nem árulják, de akkoriban azt írta itt egy fórumtárs, hogy neki a Rossmanos használt.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook