Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon rossz alvás fórum

Nagyon rossz alvás (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
106. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 105. - 55Judit)
febr. 2. 10:00
Hany orat alszol pontosan?
105. 55Judit (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 08:39

Érdekes. Nem alszom többet és fel is ébredek 2x, viszont reggel nem érzem zombinak magam, olyan mintha minőségibbet aludnék. Van erőm, és kedvem bármihez. Szerintem még nem találtam el a CBD adagomat. Ennyi idő alatt nem is csoda. nem úgy hat mint az altató hogy beveszem és 1 óra múlva kiüt.

Akit érdekel a hatásmechanizmusa megtalálja az árusító helyek oldalain.

104. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - 55Judit)
febr. 2. 08:34
Na milyen azota az alvásod?
103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Greeneyed)
jan. 25. 08:23
Cbd biztos nem :D
102. Greeneyed (válaszként erre: 101. - Greeneyed)
jan. 24. 23:37
Azaz, hogy neked segítene-e a CBD-olaj.
101. Greeneyed (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 23:37
Tudom. Az amszterdami cuccban volt. Ezért írtam, hogy nagyon jókat aludtam ott, de nem tudom, hogy ez a CBD vagy a THC hatása volt-e.
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - Greeneyed)
jan. 24. 08:48
A cbd olajokba nincs thc....
99. Greeneyed (válaszként erre: 94. - 55Judit)
jan. 24. 00:11
A legjobbakat Amszterdamban aludtam :) Bár kérdés, hogy a CBD-nek vagy a THC-nek volt köszönhető :)
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - 55Judit)
jan. 23. 08:14

Nekem kerek perec megmondta ausztriaban tobb orvos is, patikus, van akinek használ, van akinek nem.

Es emelheto a dozis.

97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 96. - 55Judit)
jan. 23. 08:14
Most bevettem a 3 mg ost es egesz jo volt az alvas. Jobb mint maskor, de majd a ciklus masodik felében leszek kivancsi ra, hogy akkor is használ e.
96. 55Judit (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 07:23
Én elhiszem, és ne vegyél. Azért írtam hogy olvassál róla, mert vagy kevesebbet vagy többet szedtél a kelleténél. Egyik se hatásos. Valamit keresned kell mert a gyógyszer többet árt majd mint használ, és a melatonintól se fogsz aludni, mert nem melatonin hiány miatt nem alszol.
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - 55Judit)
jan. 22. 18:37
De hidd el hogy en szedtem 3 hónapig!! Es nekem nem hasznalt, most nem szeretnék venni!
94. 55Judit (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 17:06
Elég nagy baj hogy így van. Én a világért se próbálnálak rábeszélni a CBD olajra, de ugye az nem rábeszélés ha csak annyit mondok olvassál róla? Azt írja, szabályozza a stressz, a szorongás szintjét. Sokan be is számolnak erről, és az alvásminőségük is javul. Nekem is jót tesz, máris érzem. És ígérem, többet nem hozom szóba. Ezt is csak a segítőszándék mondatta velem.😀
93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - 55Judit)
jan. 22. 15:13
Igen azert kezdtem el jarni pszichológushoz illetve majd megyek pszichiaterhez is mert a tesztek alapjan amit kitoltottem azt mondta középsúlyos depresszió es erosen emelkedett szorongas ertekek detektalhatok... Lehet kell gyogyszer sajnos, lehet ezt nem tudom egyedul megoldani
92. 55Judit (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 14:01
Valahogy meg kéne oldani nem felidegesíteni magad. Tudom, fiatalon én se olyan voltam mint most, de ma már tudom hogy csak ártanék vele magamnak. nem megy egyik napról a másikra, de biztos te is rájössz majd hogy kell csinálni.
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - 55Judit)
jan. 22. 13:57
Allitolag nem kóros de olyan ilyeszto.. Viszont nalam tegnap jelentkezett amikor elotte jo felidegesitettem magam.. Ez mar kimerules az biztos...
90. 55Judit (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 13:30
Ismerős a jelenség, de nálam nagyon ritkán fordul elő.
jan. 22. 13:18
Olyat eszrevett mar valaki magán hogy pont az alvas pillanataban rangatozik egyet? Ez egy mp, igazabol ilyen izomrangas.. Mondjuk nekem azota van ilyen neha,szinten, miota stresszesebb vagyok...
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - 55Judit)
jan. 21. 15:16

Hu még nem vettem be, mert még ugy voltam vele elhasznalom a masikat, meg nemis tudom mi miatt, de megirom ha bevettem az elsőt.

Viszont ma megjott a verzesem es ahogy mondom nekem nagyon "fura ez az egesz.

Megyek ugyis majd nőgyógyászhoz es kerek perec megkerdem ag eredmenyeim alapjan hormon vervetel mondja mar meg hogy lehet ilyen korai menopauza vagy nem? Mert ha valami van akkor adjon ra valamit. De menstruáció elott mar egy hettel bőven iszonyatosan szarul alszom es ez nem hulyeseg, tenyleg, mert megfigyeltem

87. 55Judit (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 21. 14:22

Igen, mindenkinek van problémája. A hozzáállásunkon múlik milyen hatással van ránk. Attól függ, mi a véleményünk róla.

Van akinek segítség kell ahhoz hogy könnyebb legyen a lelkének a súlyos probléma viselése. Hát én pont ez vagyok.

A CBD-t 3. napja szedem. Még nem jobbak az éjszakáim. Viszont nyugodtabb, derűsebb a nappalom, annak ellenére hogy minden a régi. Egyetlen változás, hogy napi 3 csepp CBD-t veszel be naponta. A változás bennem csak most kezdődött, és remélem még sokat javul a helyzet.

A 3mg-os melatonint szeded? Milyen?

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Globus)
jan. 21. 11:42
Sajnos vannak gondjaim, na de kinek nincsenek?
85. globus (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 21. 09:54
Ha éjjel jár az agyad, lebet, hogy nem altatóra van szükséged, hanem nyugodt nappalra. Környezetváltozásra, kevesebb problémára, új munkahelyre, kapcsolatra, mittudomén...🙂 Hogy érzed, meg tudod oldani a napi nehézségeket? Van olyasmi, ami zavar?
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - 55Judit)
jan. 21. 09:49

Igen tudom, apumnak van hasonlo baja sajnos, de en nem apnoes vagyok nem fulladok nem horkolok egyszeruen csak szarul alszom, mindenre felkelek... Jat az agyam..

Pajzsmirigy is okozhat ilyen elvileg, nekem a labor szerint " jo", aztan ezzel meg van oldva, pedig amugy minden tünetet hordozok

83. 55Judit (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 20. 08:45

Vannak posztkovid ambulanciák ennyit tudok, hogy ott mi folyik, nem tudom. Háziorvosnál ha jelzed elmennél oda, biztos ad beutalót ha elmondod hogy azóta pokol az életed.

Van alvás központ Budapesten, ha mélyen a zsebedbe nyúlsz kivizsgálják hogyan alszol, annak megfelelően adnak gyógyszert, ellátnak tanácsokkal, van akinek gépet is adnak otthoni használatra. Ilyen apnoésoknak akik éjjel fuldokolnak.

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 55Judit)
jan. 19. 18:42

Hat nezd, kimondott post covid utokezeleses akarmi szerintem nincs, max az hogy elmegy az ember vizsgalatokra, nem?

Pl kardilogia stb, tudogyogyasz...

Alvas ambulancian is csak azt nézik van e apnoe. Meg felirnak max altatokat nem?

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 55Judit)
jan. 19. 18:41
Persze tegezlek majd mostantól! Szia :-)
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - 55Judit)
jan. 19. 18:40
Mondjuk en tojast ritkan eszek este, kicsit megterhelo a hasamnak de a banan stb jo lehet!
jan. 19. 17:29

Most mit találtam!!!

Estére való egészséges nassolni valók, amik még melatoninnal is ellátnak: [link]

78. 55Judit (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 17:16

Örülnék ha tegeznél, itt ez a szokás. Köszi.

Igen, a kemó megtámadta az alvásközpontomat. De nincs kizárva hogy más egyéb ártalom is csatlakozott ami nem enged aludni. Orvos visszautasított mondván ez már így marad. Amibe én nem nyugszok bele mert a mindennapjaimat teszi tönkre. Még nem fogytam ki az ötletekből. ha nem válna be a CBD se és mire ez kiderül, kitalálok mást. 😀

Kár hogy a hit egy fabatkát sem ér. Mert ha érne, akkor hinnék valamiben. Ugyanannyi fáradtságba kerülne mint a nem hit.😀

Bizony hogy a kovid is okozhatta. Ilyen kovid utókezelésre, vagy nem tudom minek nevezik, nem jártál? Vagy nem akarsz menni?

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - 55Judit)
jan. 19. 16:25

Egyebkent lehet elkerulte a figyelmem nem olvastam hogy Onnek a kemo miatt van ez a rossz alvasa, iszonyatos lehet, ennyire tonkretette?

Nem tudtam hogy ilyen is van.

En viszont kovidos voltam a legrosszabb fajta delta, állítolag az is okozhatott ilyet.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2023, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook