Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon rossz alvás fórum

Nagyon rossz alvás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. jan. 18. 11:32

Ez aztán a csodaszer!

Ízületi problémára ugyanúgy jó, mint az alvási gondokra.

A tüdőrák kezeléséről nem is beszélve.

27. 55Judit (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. jan. 18. 11:24

Holnap hozza a futár, már nagyon várom. Nekem mindegy milyen az íze, a problémám megoldása az elsődleges.


Én is olvastam több daganatos beteg véleményét. Igen nagy adagban hatásos.

26. 55Judit (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. jan. 18. 11:01
Mostanra rengeteg véleményt olvastam. nem lehet hogy neked azért nem használt mert nem kísérletezted ki a számodra megfelelő adagot? Pontos leírás van arról, hogyan kell csinálni. Ezt tudtad?
25. globus (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. jan. 18. 10:30

1x vettem, más problémára, nekem nem használt. Illetve arra nem, de egyéb pozitívat sem vettem észre.

Mondjuk nem is alkalmaztam sokáig, talán másfél-két hétig, borzalmas íze volt.

Viszont ismerek egy idős férfit, aki nem kezelteti a tüdőrákját hagyományosan, olajat szed, és egész jól elvan.

24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 19:32
Én dolgoztam 3 műszakban éveken át. Igen, nem csak megzavarja az alvási ritmust, meg is öli. Szörnyű volt. de akkoriban még nem volt ez a "csodaszer" mire most találtam rá. Találtam egy oldalt, ahol iszonyat mennyiségű tapasztalat van. Még holnap is azt olvasom, nem tudom mikor érek a végére.😀
2023. jan. 17. 19:28
Van olyan kozzletek aki valtott muszakban dolgozik es ez zavarta meg az alvasi ritmust?
22. Bichi (válaszként erre: 18. - 55Judit)
2023. jan. 17. 18:59

Eléggé érdeklődő vagyok a világ felé, ezért sok olyanra áldozom az időm, amiben nem feltétlen hiszek. Egyszerűen érdekel a pro és kontra. A ketogén diétáról is már rengeteget olvastam, sosem akartam alkalmazni, csak érdekel, és ennyi.

Ez egy fórum ismeretlen emberekkel, ahol még a 80 éves pasik is 3 szeretőt tartanak, szóval, nem feltétlen hiszek el itt dolgokat, amiket leírnak :DDDDDDD

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. jan. 17. 18:54
Enis szedtem a cbd olajat, mas miatt, en fajdalom ellen szedtem a 10% ost már, de nem vettem eszre hogy az alvasomon barmit is valtoztatott sajnos.. De en nem az miatt kezdtem el szedni akkor, hanem a fajdalom miatt servre. Aztan abbahagytam mert ott sem nagyon vettem eszre hogy javult volna.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Aszparagusz)
2023. jan. 17. 18:52
Elaludni de, hanem felkelek többször,pisilni is, ez is megzavar sajnos( hiperaktív holyag szindroma lehet, nem vagyok felfazva stb) illetve ha nem ez miatt akkor csak megebredek, es nagyon nehezen tudok vissza aludni. Inkabb ez a tobbszori felkeles. De elaludni is melatonin, citromfű macska gyökerrel alszom evek ota, anélkül szeirntem el sem tudnék aludni.. Valamikor az elalvas is nehezkes.
19. K-né Zsóka (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. jan. 17. 18:40
Úgy bizony, pontosan 15 perccel minden szem. Mint ahogy minden csepp alkohol, szívgyógyszer, cigaretta stb. Csak az a kérdés, hogy ezt ki számolta ki ? Ne higgyünk már el mindent amit a brit tudósok megállapítanak. Mellesleg nagynéném 48 éves korától szedte az altatót és alig sikerült neki 87 évet megérnie.
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Bichi)
2023. jan. 17. 18:28
Ne vedd támadásnak, nem annak szántam. Csak kérdést tettem fel, ami valóban érdekelt. Viszont azt sem értem ha ennyire nem hiszel el valamit, miért áldozod az idődet rá. Ha valaki kijelenti hogy nem hiszi el amit mondok, ez számomra megalázó. Én nem hazudozok.
17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2023. jan. 17. 18:24
Hol? Ki az? Én éppen most csatlakozok a Magyar Orvosi Kannabisz Egyesület facer csoportjához.
16. Bichi (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. jan. 17. 18:19

Nem mondom, hogy elhinném, de kíváncsi vagyok rá. Nem tudom, hogy valósak-e a vélemények, de márkafüggetlen fórum nem nagyon van, ott meg jellemzően linkkel együtt áradoznak egyikről-másikról, aki meg véletlen beírja, hogy neki aztán pont semmit nem ér, annak nekiugranak...

Kutatási eredmények is vannak pro és kontra, és nehezen tudom elhinni, hogy van egy "csodaszer", ami mindenre IS jó, és nem használják szélesebb körben, pedig nem egy újkeletű termék. Én speciel senkit nem ismerek, aki használta volna, és olyat sem sokat, aki egyáltalán hallott róla.

Egyébként meg nem értem, hogy miért támadsz, mert nem személyeskedtem egy percet sem, sőt...

További szép napot

15. fincsi5 (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. jan. 17. 18:17
Itt van egy hölgy, aki szintén jókat írt róla.
14. geranna7 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. jan. 17. 18:17
Megirnád melyik ez az altató?
13. SipiAngi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 16:17

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok, voltam. Nem reklámozni akarom, de nekem bevált. December elején regisztráltam és Donát javult az alvásom. Nem olcsó, de megéri. Horváth Ágnes, Alvástréning.


[link]

12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Bichi)
2023. jan. 17. 15:59

Én már 1-2 éve hallottam a CBD olajról ismerőstől. Ő ízületi problémák miatt szedte. Dicsérte, de akkor nem tudom miért, nem éreztem késztetést hogy olvassak róla.


Azt még akkor áruld már el, nekem miért hinnéd el amit írok majd? nem ismersz. Ahol vásárolni lehet, szerinted bizonyítottan nem valós vélemények vannak? Én még bárhol írtam véleményt egy oldalon ahol vásároltam, szó szerint az jelent meg amit beküldtem. Volt hogy azonnal, volt hogy ellenőrzés után. Legutóbb a kakaóbab vásárlásom után írtam be az oldalra pár napja. Szó szerint ott van. Nem értem mi ezzel a problémád. ha az oldalra írok véleményt azt nem hiszed el, ha ide akkor igen?

Én csak azért nem tettem ide linket arról ahol a nagyon részletes tájékoztató és kutatási eredmények vannak, mert ott vásárolni is lehet. Ez pedig mint tudjuk reklámnak minősül, ami itt nem megengedett.

11. Bichi (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. jan. 17. 15:49

Arról már én is olvastam, de igazán még a fórumok is reklámjellegűek, konkrét vásárlás linkekkel.

Igazából "valós" tapasztalatokról nem olvastam, de ha mégis valahol fellelhető, ott pont annyi a "semmit sem ér", mint a "csodaszer" kategória... Majd írd meg a tapasztalataidat mindenképpen.

10. 55Judit (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2023. jan. 17. 15:29
Lemarad hogy azt is olvastam az altatók hatásáról mikor orvos felírta, hogy bár elaltat, de nem kapcsolja ki úgy az agyat hogy pihentető legyen az alvás. Fáradtan ébredsz. És ami nem mellékes, az altató rövid idei szedése is rövidíti az életet.
2023. jan. 17. 15:27

A betyárját de összejöttünk! Hát én is súlyos alvási problémáim vannak. Sok éve már, de az utóbbi 1-2 évben valósággal olyan vagyok nappal mint egy zombi. Éjjel 2-3 alkalommal ébredek fel, van hogy csak 1x, és utána nem alszok vissza. Van hogy 10-től próbálok elaludni és 1-2 óra felé sikerül, és nagyon sok esetben el se alszok.


8-10 éve írt orvos altatót. nyugtatott, ehhez nem szokok hozzá, ez olyan. 2 hónap után már nem hatott, adta volna az erősebbet, de azt már nem fogadtam el. Sok gyógyteát, kapszulát szedtem már, eredmény semmi. Éppen tegnap találtam rá a CBD olajra, aminek a köztudatban legelterjedtebb hatása az alvás normalizálása, a szorongás, a stresszoldás. Persze rendkívül sok jó hatása van, mert normalizálja az életfunkciókat. Olvastam ezerrel az oldalt, mert sok az információ. Ma már meg is rendeltem a CND olajat.


Javaslom olvassatok utána, szerintem megéri.

Milyen nagyszerű lenne ha valakivel együtt próbálhatnám ki, és megoszthatnánk tapasztalatainkat.😀

8. K-né Zsóka (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jan. 17. 15:06
Van olyan altató/nyugtató, ami nem okoz függőséget. 9 éve szedem, néha csak egy felet, máskor hetekre elhagyom, aztán ha kezdődik a rossz alvás, álmatlanság, ismét elkezdem szedni. Érdemes neurológussal beszélni a problémáról.
7. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 15:01

39 évesen nem valószínű...


Nekem is voltak (vannak) alvásproblémáim, mindig is voltak.

Azt vettem észre, hogy a leginkább problémás

- az, ha pörög az agyam (munkahelyi, magánéleti stb. gondok, teendők miatt), erre valamennyire megoldás, ha lefoglalom az agyamat pl. olvasással, de biztosan vannak hatékonyabb relaxációs technikák

- ha sok cukrot eszem este

- ha nem optimális a hőmérséklet a szobában (általában: túl meleg); az a legjobb, ha hűvös van, de jól betakarózom.

6. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 13:28

Miben nyilvánul meg a rossz alvás?

Nem tudsz elaludni, éjjel felébredsz?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. jan. 17. 12:28

En meg csak 39 de nemtudom ilyen korban nálad nem kezdődőtt el?

Na ez az, igy nem lehet a napi dolgaid elvegezni, se dolgozni nromalisan. Nekem raadasul az allando kialvatlansagtol allando extraim lettek, szív, ritmus zavar...

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 12:10
Menopausától simán lehet, én már 50 múltam, és pár hónapja durva nagyon. Sosem voltam jó alvó, de ez a mostanában éjjel többet vagyok ébren, mint alvó módban, ez már elég kellemetlen, és kihat a hangulatomra is értelemszerűen. Nálam nem a covid óta, de sokak szerintem attól is lehet bármi is :D
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jan. 17. 12:01

Ugyanez van velem is.. Azt még nem próbáltam, mert félek hogy raszokok.. Nekem az elejen egyértelműen stressztol volt, vagyis kezdem az elejen.. 5 eve ket muszakos gyárban dolgoztam, nappal ejszakas ossze vissza, de az mar megszunt. Voltam covidos is a durvabb fajta masfel eve.. Azota is lehet ez.

Illetve vegso elkeseredesemben arra gondoltam még, hogy nem e Menopausa előjele. 39 vagyok..

De még havonta megjon stb, hormonok jok...

Te hany eves vagy? Miota alszol rosszul?

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 11:47
Dettó, én már minden népi gyógymódot kipróbáltam, az összes gyógynövényes cuccot is kipróbáltam, de semmi nem segít. Már csak az orvos által felírt altató marad, de azt meg el sem akarom kezdeni...
2023. jan. 17. 11:03

Tudom már sok téma van ezzel kapcsolatban, de én egy újat szeretnék nyitni.

Hónapok óta tartó nagyon rossz alvás, sok mindent kipróbáltam, átmenetileg valami segített, de huzamos ideig sajnos nem.

Van még itt valaki, aki nagyon rossz alvó?

Találtatok rá megoldást?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook