Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon ideges vagyok, ha azzal az emberrel találkozom, akivel az exem megcsalt. Mit tegyek? fórum

Nagyon ideges vagyok, ha azzal az emberrel találkozom, akivel az exem megcsalt. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. jan. 14. 16:55
Már két éve,sajnos.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 16:51
Mikor volt ez?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. jan. 14. 16:50
Az a baj,hogy engem hidegen hagy az ex barátom. Egyszerűen annyira beletiportak az önbecsülésembe,hogy azóta mindennek érzem magam csak jó nőnek nem . Régen nem voltam ilyen, nem találok vissza önmagamhoz. Amikor látom ezt a nőt azon gondolkozom milyen jót nevethet magába rajtam és mennyire szánhat. Sokkal szebbnek látom, ha más szerint nem szebb én akkor sem vagyok ebben reális. Azt gondolom nem voltam elég jó nő,azért csaltak meg. Próbáltam rosszakat gondolni a csajról mert van róla egy két infóm . Kb 15 éve él kapcsolatban, nem rég házasodtak össze,csokot vettek fel de most is van szeretője. Bánt,hogy ennyire kellett neki az én barom exem is,én meg nem tudok kimászni ebből.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 16:45

Ha nem vagytok már együtt akkor miért csinálod ezt?

Ha együtt lennétek még megérteném, de így?

Nem te vagy az egyedüli akit megcsaltak, de szedd össze magad.

Nincs veled semmi baj.

Vannak pasik akik a legszebb nőt is megcsalják.

2022. jan. 14. 16:42
Megy a hasam, gyomorgörcsöm és hányingerem van. Néha elkerülhetetlen,hogy találkozunk és általában amikor tudom,hogy látni fogom már kezdődnek a tünetek. Elég kis városban élek így ha olyan dolgom van ahol ő dolgozik ezt élem át. Nincsenek együtt az ex barátommal, igazából csak jókat dugtak a hátam mögött egymással. 😫 Mit tehetnék? Semmi nem segít,ami nyugtatna amikor tudom,hogy látni fogom. Azthiszem már patológiás eset vagyok, teljesen tönkrement az önbizalmam. Valószínűleg ha egészséges önértékelésem lenne a történtek után fittyet hánynék erre a nőre magasról de így kivert kutyának érzem magam vele szemben. Segítség! ☹️
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook