Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkám során sok emberrel találkozom, alapból kommunikatív... fórum

Munkám során sok emberrel találkozom, alapból kommunikatív... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
dec. 31. 20:45
Szerencsére fizikailag erős vagyok. Azt hittem, ez nem előnyös, de most jól jött.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
dec. 31. 20:43
Tudod, felnőtt nő is kiborulhat. Pláne, ha eddig ilyesmi nem történt vele.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
dec. 31. 20:42
Szerencsére nem.
dec. 31. 19:30
Na, ezért kell John Wicken felnevelni a gyereket :D
dec. 31. 19:20
Mondtad neki, hogy te nem vadidegen vezető vagy?
12. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 19:15
Ja ezt nem írtad. Azt gondoltam csak flörtölt.
dec. 31. 19:15
Felnőtt nőként miért kell ezen kiborulni?
10. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 18:17
Tökön kellett volna térdelni...
9. csikil4ny (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 18:07
Kell még találkozzatok?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csikil4ny)
dec. 31. 17:19

Pontosan, csak random nekem esett. Mondjuk, már így utólag gyanús lehetett volna, hogy arról beszél, hogy elvált, egyedül él, és az anyagi hátterét ecsetelgeti. Nyilván egy aranyásó ugrott volna a lehetőségre.

A legrosszabb, hogy olyan helyen történt, ahol nincs kamera, máskülönben simán feljelenteném.

7. csikil4ny (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 13:49

Jaj. Random neked esett?


Ne keresd magadban a hibát, vannak furcsa emberek. Persze megviseli az embert, de nem kell önmagadat hibáztatnod.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Srcrss)
dec. 31. 13:26

Igen, fogdosott, próbált ölelgetni, a nyakamat csókolgatni, ilyesmi. Ettől borultam ki, vagyis attól, hogy egyesek szerint minden nő szétteszi a lábát minden vadidegennek.

Fizikailag erős vagyok, nem bírt velem, de utána itthon nagyon magam alatt voltam. Először történt velem ilyesmi.

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 11:53
Szexuálisan közeledni... Ez mit jelent? Fogdosott? Vagy egyszerűen a tudomásodra hozta, hogy szexuálisan vonzónak talál? Kíváncsi vagyok, mitől borultál ki.
dec. 31. 09:44
Idegen. Életemben először láttam. Nem volt részeg, nem olyan helyen dolgozom. Ha úgy tetszik, idegenvezető vagyok, rengeteg emberrel találkozom, és ilyen eddig még nem történt.
dec. 31. 05:49
Mivel kiborultál, nagy valószínüsége, hogy nem fogja abbahagyni a nyomulást. Az ilyen ellen csak egy technika létezik, ami nálam bevált. Amikor nem érti a nem szót, bizony csak egyvalami segít. A jó ronda beszéd, minősíteni őt, és a szüleit. Nem szép dolog, csak ez használ. Az ego nagyobb, hogy őt megsértették, mint a nyomulás. Nagy eséllyel visszasért, amit nem kell felvenned, de abbahadja a nyomulást. Vérig kell sértened, ha nem akarja abbahagyni a nyomulást. Mert a kedves, jószándékú, jólelkő nőkre vadásznak. Akik nem képesek kiállni magukért. ( bocs) Addig nyomul, ameddig megszkod, és hiányozni kezd, és pokol lesz az életed mellette, mert nárcisztikus. Ők sürgetik, nyomulnkak nagyrészt. Egy értelmes megérti, hogy nem. Nem kell rá okod adni, csak azrt akarja , és minnél előbb. Majd a nárcisztikus csodasvilágával elbüvől, ha nem vagy észnél, aztján jön a fekete leves. Szexuális közeledés, ha nem akarod, ezt belátod, hogy nem helyénvaló, ezért a nyomulás se! Vagy most megtanulsz kiálni magadért, vagy számomra egyértelmű lesz a sorsod. Bocs az őszinte nyersességért. Mivel komunikációt tanulsz, a szép beszédet tanulod, és nem azt a kiállok magamért, és úgy elküldöm a melegebb éghajlatra, stílust képviselsz. Azaz magadért való kiállás. Az hogy Engem nem érdekelsz. Ezt nem fogják fel sokan. Aztán idegeskedsz, hogy túllépi a határodat, pedig te mondat neki. Itt kell kiállnod magadért, és elővenni a káromkodási szótárat, és alkalmazni. Csak ebből értenek, és persze a felmenőik szidásából. Nem kell nekem hinned, csak jegyezd meg, hogy amikor ide kerül a sor, emlékezz, hogyan tudod magad megvédeni. Vagy hagyod magad, mert egy idő után jó esik a nyomulása, a minél előbbi szexre rávesz. Ha az elején nem tartja tiszteletbe a nem szódat, pontosan ennyire fogja a későbbiekben is tiszteletbe tartani a véleményedet, csak helyeselned szabad. Nárcsiztikus tudod mit jelent. Csak óvatosan, és okosan!
dec. 31. 05:31
Ez nem jól hangzik. Idegen vagy részeg volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook