Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Antiszociális vagyok. Nagyon kevés emberrel érzem jól... fórum

Antiszociális vagyok. Nagyon kevés emberrel érzem jól... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

5. janszi (válaszként erre: 3. - Cukorcandy)
2022. ápr. 14. 19:34
Csak mert egyre több is van,ez a gyermekkori iskolai kivételezés jelentős hányaduknál,mert mindent megkaptak,csak hisztizni kellett kicsit,meg panaszkodni.Hozzá lehet szokni,csöndben válik jellemhibává,nem tudni a napját,mikortól éles.
2022. ápr. 14. 19:08
Ez önmagában nem antiszociális. Én ugyanilyen vagyok, de nem érzem antiszociálisnak magamat. Alapvetően hülyeség is magunk közelébe engedni mindenkit, aki kicsit is kellemes ember. Aki nem kifejezetten extrovertált, azt nagyon leszívja az állandó társaság. Elég az az egy-két ember, aki fontos. A fennmaradó időben meg érdemes egyedül töltekezni.
3. Cukorcandy (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2022. ápr. 14. 12:15
Ahogy nárcisztikus személyiségzavarral illetni embereket is nagy divat lett mostanság :D
2022. ápr. 14. 08:42
Az antiszociális embernek nem ezek a személyiség jegyei. Ez a nagy divat mostanában, hogy antiszocnak tituláljuk magunkat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook