Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyfokú vérszegénység, alacsony vérnyomás terhesség alatt. Kérem aki ismer olyan nőt illetve aki maga is hasonló gondokkal küzködött ... fórum

Nagyfokú vérszegénység, alacsony vérnyomás terhesség alatt. Kérem aki ismer olyan nőt illetve aki maga is hasonló gondokkal küzködött ... (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. márc. 21. 17:53

Szia!


A vérnyomás miatt ne aggódj!Annyit tudok javasolni,hogy sehova ne indulj el víz nélkül.Igaz nekem főként az első trimeszterben voltak ilyen gondjaim,azóta picit magasabb lett,mostmár általában tartja a 100-110eket,de ezzel sem lehet messzire menni.Sose indulj el éhgyomorra se sehova.Ha úgy érzed kezdesz rosszul lenni,akkor ne érdekeljen,hol vagy,ülj le,guggolj le,akármi.Ha van veled valaki kérde meg hogy tartson ellent a tarkódnak,te pedig próbáld meg olyan erősen vhátraszorítani a fejeddel a kezét,amennyire csak bírod.Illetve egy természegyógyász nekem a szőlőmagolajat ajánlotta,meg hogy fogyasszak sok zellert.Az olajból naponta egy kiskanál.Nekem segített.

Vörösbor a szervezetben lévő vas emelésének egy igen finom módja:)

2008. márc. 21. 17:09

Szeretnék olyanokkal beszélni akik a terhesség alatt egyre rosszabb vérképet és nagyon alacsony vérnyomást tapasztaltak magukon vagy ismerősükön.

Már a harmadik vérképem ami egyre rosszabb lett a gyogyszerek ellenére is, azt orvos szerint ha a a köv. is ilyen lesz injekciókurára kell fogjon.


Emellett 90/60 a vérnyomásom, mindig is enniy volt a terhesség előtt is, viszot ma rosszul lettem, terhességem alatt először!!!!!!!!

Kérem irjatok, szerintetek mit tegyek.Kávézzak hogy jobb legyen a vérnyomás? vagy igyak vörösbort hogy jobb legyen a vérkép?

2008. márc. 21. 17:06
Nagyfokú vérszegénység, alacsony vérnyomás terhesség alatt. Kérem aki ismer olyan nőt illetve aki maga is hasonló gondokkal küzködött ...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook