Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na erre hogy reagáljak? Mocskos dolgok ezek.... fórum

Na erre hogy reagáljak? Mocskos dolgok ezek.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:53

az a baj, hogy már belekényszerítettek a hazudozásukba téged is, jobb lett volna ha nem is mond semmit,mikor lekísér.

Ez egy nehéz téma, erkölcsileg mi a jobb, ha tálalod és ezzel másnak okozol fájdalmat,vagy ha titokban tartod és a te lelkiismereted nem tiszta.


Lehet Anyóskának elmondanám,hogy ez egy nagyon kellemetlen élmény volt,Te nem akarsz lépni,ezt neki kell....aztán onnantól már nála a labda.

Nem tudom,te hogyan játszod le a gondolataidat....

18. 6b006fc769 (válaszként erre: 17. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:53

és ha itt jól kibeszéljük?

én nem tudom, hogy elmondanám-e a férjemnek. Ha az lenne belőle, hogy ez által kiderül,. akkor nem. ha meg bírná állni (ez enyém nagyon meg bírná) akkor igen.

17. Lillumillu (válaszként erre: 15. - De43ee73fc)
2011. nov. 9. 14:51

Ha a férjemnek elmondom akkor ígyis-úgyis kiderül. De engem ez felőröl.

Béla pedig már pelenkás korom óta ismer...

16. spinneli (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. nov. 9. 14:48
Szintén.
15. de43ee73fc (válaszként erre: 7. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:47
Nem kell feltétlenül beleavatkozni a dolgukba, de a férjeddel mindenképpen oszd meg szerintem.
2011. nov. 9. 14:47

Sehogyan sem kell reagálnod, semmi közöd hozzá.

nem vagy jóban anyósoddal, minek folynál bele?

2011. nov. 9. 14:46
Nem kellene beleszólni, próbálj túllépni rajta. Az ő dolguk, majd ők megoldják,....vagy nem.
2011. nov. 9. 14:46
sehogy.
11. de43ee73fc (válaszként erre: 4. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:46

Nem hiszem, hogy itt "negatív" értelemben lennél a rossz hírhozó. Nem pletykálkodsz, hanem tudsz egy konkrétan megtörtént dolgot. Ha belegondolok, fordítva "mit várnék el a férjemtől/páromtól", az őszinteség lenne velem szemben.

A pároddal pedig kitaláljátok, hogyan tovább.

Amúgy pedig a Gyula, ha tényleg ilyen hármas barátságban vannak a férjeddel még és Bélával (remélem jól értelmeztem), akkor igazán "jó" barát, bár nyilván az anyósodat sem kell félteni...

10. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:45

Ne foglalkozz vele.

Tréfásan szólva: rosszkor voltál rossz helyen :)

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:44
Szerintem szólj a férjednek, de a többiből maradj ki. Én ezt tenném.
8. CsillagTM (válaszként erre: 2. - De43ee73fc)
2011. nov. 9. 14:43
sztem is...
7. Lillumillu (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. nov. 9. 14:42

Ha nem lennék jóban Bélával nem is lenne semmi gondom. Tulajdonképpen ő mutatott be anyósnak és ott ismertem meg a férjem.

Gyakorlatilag az egyik barátomat egy másik barátommal szarvazzák fel...

2011. nov. 9. 14:41
Egyet értek Zsancival, fő az őszinteség...
2011. nov. 9. 14:40

Felnőtt emberek... Nincs jogunk beleszólni az életükbe. Ez legyen az ő döntésük, az ő gondjuk, az ő problémájuk. Már ha az.

Szóval semmiképpen nem folynék bele.

4. Lillumillu (válaszként erre: 2. - De43ee73fc)
2011. nov. 9. 14:39
A másik nagy félelmem: mindíg a rossz hír hozóját büntetik meg...
3. kisj
2011. nov. 9. 14:39

már miért kellene neked erre reagálnod?

ez az ő magánügyük

2. de43ee73fc (válaszként erre: 1. - Lillumillu)
2011. nov. 9. 14:38
Én elmondanám a férjemnek, őszinte lennék vele, és együtt megbeszélnétek, hogyan tovább Béla felé.
2011. nov. 9. 14:35

Egy kis helyzetjelentés: falun élek, egy szomszédomnak segítek, aki ezért házi tejet ad, amiből én csinálok tejfölt, túrót,sajtot...

Két hónapja lakunk itt. Azelőtt volt egy lakótársunk, nevezzük Gyulának.

Nos ez a Gyula egy időre a közeli városban maradt, úgy nézett ki, hogy ő is költözik ide, de egyenlőre anyósom szállásolta el.

Egyik nap összecihelődtem, mert már régóta ígérgettem anyósomnak, hogy elmegyek hozzá. Összepakoltam a fent említett cuccokat, a manómat, és elintultunk.

Felmentem anyóshoz csengettem.

Anyósom nem a megfelelő szobából jött ki, kicsit késve, és rendetlenül: kóc, elkenődött smink... Ez nem vall rá.

De nem gyanakodtam volna, ha nem látom meg Gyula arcán az árulkodó fekete-kék csillogó sminkfoltot.

Itt megjegyezném, hogy Gyula eléggé labilis lelkületű, szorongásos pánikbeteg. Három évig laktam vele, tudtam a rohamait kezelni. De befolyásolhatóbb egy tízévesnél. Itt a szemfüles Hoxázó rájöhet, hogy nem kedvelem tulságossan lányom nagymamáját. Nem is téved. Nagyon manipulatív, sokszor nem vettük észre, hogy áskálódik. De mégis a férjem anyja, max óvatos vagyok vele.

Anyósomnak van egy párja, aki osztrákban építőmunkás. Tulajdonképpen az ő lakásában laknak.

A srác, nevezzük Bélának egy kedves, jó humorú 30as, a férjemmel ők hárman igazi triumvirátus, nagyon jó barátok egymásnak, és nekem is.

Itt már mindenki rájött hogy mi történhetett, anyós és Gyula között. Erre megerősítést is kaptam, mert miután egy rémesen kínos óra után már indultam is, Gyula lekísért, és megkért hogy Béla és a férjem előtt ezt tartsam titokban. A válaszom a fórumtéma címe. Legjobb lenne nem belefolynom, elfelejteni. De Béla hétvégén jön segíteni fát rakni, önzetlenül.

Nem értem anyósomat miért teszi ezt, nem értem Gyulát sem. ő ebbe bele fog zakkanni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook