Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kellemetlen helyzetbe hozott az apám, hogy reagáljak? fórum

Kellemetlen helyzetbe hozott az apám, hogy reagáljak? (beszélgetős fórum)

10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 23:56

Köszi, értem.

Hidd el, a szülök nem akarnak rosszat! Téged véd. Figyelj oda a szavaira, mert később igaza lesz! Ez biztos!

Éveket, és sok szenvedéstől óv meg téged!

Csak ügyesen!

Sok szerencsét a jövőben!

9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 23:56

Szerintem apukád félt. Félt egy idegen kultúrában nevelkedett embertől. Talán, ha jobban megismerné...

Egyébként nem minden alaptalan szóbeszéd amik más nációkról születnek. Szóval neked is fenntartásokkal kéne kezelni, hogy ne bánd meg, ha közel engeded magadhoz.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. jún. 22. 23:44

Nem titkolózás miatt nem írtam le, csak nem szeretném ha emiatt törölné a Hoxa.

A lényeg, hogy nem magyar srácról van szó és emiatt csípőből ránézésre utálja is.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. jún. 22. 23:40

Csupán attól félek, hogy csalódást okozok neki, megharagszik rám..

Nekem tényleg apám a legjobb barátom.

Tudom, hogy nincs az a kapcsolat amiért eldobnám ezt, de mégis hajt a kíváncsiság vagy nem is tudom pontosan mi.

Felnőtt nő vagyok, tudom, hogy nem tudok leszakadni apámról, ő sem rólam, és nincs is baj ezzel.

Nem érzem azt, hogy én már csak azért is olyannal akarok kezdeni aki neki nem tetszik, de tényleg olyan, mintha direkt csinálnám.

2023. jún. 22. 20:00
Tudjuk már mi a gondja az apukának az udvarlóval?
5. f710aa6af6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 13:50

Igazán becsülendő hogy szereted tiszteled apukád. De nem az ő életét éled!

Mindenki a sajatját!

Gondolom apud fiatalon kívívta a maga önállóságát. Most rajtad a sor.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 08:28

Gondolom, ha dolgozol nem kiskamasz vagy, el tudod dönteni, hogy kivel akarsz együtt lenni.

De ha még le sem írhatod, miért utálja az apád, akkor gondolom jó oka van rá, talán gondolkodj el rajta picit.

Bár az "apám haragjától jobban tartok"-ot ne értem. Felnőtt vagy, meg nem ver gondolom, vagy kirak otthonról? Mitől félsz?

Lesz még pár hasonló döntés az életedben, mérlegelj, aztán dönts, és ennyi...

2023. jún. 22. 03:45
Beszélj jóapáddal, hogy nyugodjon le.
2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 22. 01:50

Anyukád mit szól ehhez?


Itt a válasz!!


"Meg van az oka, hogy miért utálja, de azt nem írnám le, mert lehet nem engedné a szabályzat."

2023. jún. 22. 01:46

Adott egy férfi.

A munkahelyemre jár, évek óta jó viszonyban vagyunk. Azért nem baráti, de az "ismerős"-nél valamivel több.


Mostanában udvarol nekem, egy játékos évődés van közöttünk, talán picit közeledünk egymáshoz.


De... Az apám ki nem állhatja, és amint meglátja, hogy ezzel a férfivel egyáltalán csak beszélgetek megy a látványos nem tetszés kinyilvánítása.

Ma ezt a srác is észrevette.

Kellemetlenül éreztem magam az egésztől... Meg van az oka, hogy miért utálja, de azt nem írnám le, mert lehet nem engedné a szabályzat.


Apámat annyira szeretem, tényleg nagyon, de annyira kellemetlenül viselkedik. Már az is zavarja, hogy beszélő viszonyban vagyunk..

A srácot meg egészen kedvelem, de apám haragjától azért jobban tartok.

Szar szitu.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook