Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én túloztam ezt el? Hogy kellett volna mégis reagáljak? fórum

Tényleg én túloztam ezt el? Hogy kellett volna mégis reagáljak? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 4. 17:09

Aha

Szerintem úgy, hogy nem nyitsz róla fórumot.

2021. febr. 4. 16:31
Mint a dedóban 🤔😆🤦‍♀️
25. simple (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 4. 16:08
Szerintem ott sem lehet most fogyasztani, nincs ilyen kivétel, hogy teraszon lehet, kizárólag elvitelre. Max úgy, hogy kikérik papaírpohárban és sétálva megisszák, vagy elviszik egy padhoz és ott ülnek le.
24. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 16:06
Hetek, de talán már hónapok óta szinte mindennap indítasz egy fórumot ugyanerről, ugyanezekkel a szavakkal, ugyanezt írod le minden alkalommal. Ennek mi értelme van, és nem unod még?
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2021. febr. 4. 10:45
Bocsáss meg! Csak gondoltam leírom, hogy nem lehetetlen kivitelezni.
22. df1e1c376c (válaszként erre: 21. - Kacsahercegno)
2021. febr. 4. 10:32
De mint lathatjuk ebbol a furombol is, idovel mindenkinek beno a feje lagya.
21. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2021. febr. 4. 10:25
Pont ez a baj, ha teázni akarnak, akkor azt valamelyikük lakásán kell, abból meg tutira szex lesz mert ezek a mai fiatalok nem bírnak magukkal... :D Sőt, lehet hogy a teázás csak kódnyelv...
20. Amaunet (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 4. 10:17
Tőle vártam volna választ.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 4. 10:12
A mondatvégéről lemaradt, hogy a szababan a járdán.
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2021. febr. 4. 10:11

Vannak helyek, ahol vannak kint asztalok és ott kávéznak, teáznak.

Vannak éttermek, ahol magas asztalkák mellett lehet állni, és enni, inni.

17. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 10:05
én megértem, hogy első felindultságból ilyet tesz az ember (mármint hogy törli a másikat) de próbálj meg kicsit türelmesebbnek lenni, mert sajnos annyira felgyorsultak a dolgok az ismerkedés terén, hogy szinte senki nem ragad le egy embernél és ostromolja a figyelmével. Szarul tud ez esni az embernek, de mégis el kell fogadni.
16. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 10:04
De mégis mit akarsz egy olyan embertől, aki soha nem ismeri be, ha hibázik? Egyetlen mentséged van, ha még nem múltál el 16. Minden egyéb esetben szánalmas, amit csinálsz.
2021. febr. 4. 10:01
Igen, te túloztad el. Hogyan kellett volna reagálni? Sehogy. Ha ő nem keres, csak mint régi ismerőst tart számon, és máshol keresi az igazit, miért is vagy felháborodva???
14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 09:57
Mégis, hova ülnek be teázni? Nincs nyitva semmi.
13. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 09:54

"Borzasztó büszke ember"... Honnan tudod?

Lehet, hogy csak korlátolt.

12. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2021. febr. 4. 09:28
Hol van itt ismerkedesi fazis? Isten tudja mikor talalkoztak parszor, azota meg gyakorlatilag semmi :D
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 09:20
Mint az óvodában. :D
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Asgardi)
2021. febr. 4. 09:18

Mert borzasztó büszke ember, soha nem vallaná be, hogy hibázott, vagy elrontott valamit. Ezért gondoltam, hogy ok, akkor kezdeményezek én, írt is pár napra rá, de akkor már késő volt, kitöröltem.

Tudom, hogy gyerekes, de én személy szerint nem igazán törlök ki mást, de mikor ő ezt 2x is eljátszotta.

9. Guruljka (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
2021. febr. 4. 09:12

Ez réges-régen meg úgy történt, hogy: hűha, rám nézett! De jaj, tegnap meg a Mancira kacsintott!

Gyors a technikai fejlődés.

8. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 09:10

Miért hiszed, hogy te álltál rosszul hozzá? Miért nem az az első reflex, hogy uhh de hülye ez a pasi?

A tolerancia szép dolog, de nem azt jelenti, hogy a saját rovásomra leszek mások játékszere

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 09:05

Teljesen igazad van.

Abban, hogy jó hülye vagy.

2021. febr. 4. 09:02

Jesszusom, 15 évesen csináltam ilyeneket MSN-en, hogy kitörlöm, újra felveszem...


Amúgy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2021. febr. 4. 08:59

Én inkább a Te viselkedésedből indulnék ki... Elvileg felnőtt ember vagy, ehhez képest fb-n éled a magánéleted, másokon vered le a frusztrációd.

Én 16 évesen sem viselkedtem így. Bolhából csinálsz elefántot.


Egyébként ha el is hív mást bárhová, nem sok közöd van hozzá, ha nincs köztetek semmi. Tehát nem igazán értem, miért estél neki... Az egy dolog, hogy Neked nem esik jól, ettől még nincs jogod számonkérni.


Ha annyira szeretette volna visszacsinálni, azt nem havi egy akármilyen kérdéssel tette volna. Elfogadta a jelölést, mert nem akart bunkó lenni. Ennyi.

4. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 08:59
Szerintem lazábban kellene venned ezt a dolgot. Az ismerkedési fázisban egy csomó ember randizgat másokkal is (ha egyáltalán tényleg randiról volt szó a kiscsaj és közte), nem kell ezt így felfújnod. Ha már elköteleződtetek volna egymás felé akkor lenne szerintem számon kérni valód, így nem igazán van. Helyesebben számon kérheted, de sok csalódás fog érni az ismerkedések során ha ennyire mereven veszed, mert manapság sajnos (legalábbis ahogy pár éve tapasztaltam), mindenki össze-vissza ismerkedik, több vasat tart a tűzben és csak egy idő után ejti a többieket, ha olyan kapcsolat kezd kialakulni, amire érdemes rákoncentrálni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. febr. 4. 08:57
Tudom, hogy más az értékrendje és pont ezért gondoltam, hogy talán rosszul álltam hozzá meg az a dolgaihoz, ezért próbáltam volna közeledni felé. De így mégis kihez, mikor publikusak fűzi a tőle 20 évvel fiatalabb kislányokat?
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 08:49

Égnek áll a hajam. Mi az, hogy szigorú?

Mi ez a jelöllek-töröllek őrület?


Ha egyszer nem vagy neki elég nyitott, akkor miért érzed úgy, hogy ez hiba? Azt nem tudod elképzelni, hogy az ő értékrendje más? (Vagy csak mondott valamit?)

2021. febr. 4. 08:46
Tavaly megismertem egy férfit, akivel párszor találkoztunk, majd kezdtek viták kialakulni, mert szerinte nyitottabb kellett volna legyek. Összevesztünk, mindenhonnan kitörölt, mégis havonta 1x talált alkalmat, hogy valamiért ha nem is más, de megkérdezzen valamit tőlem. Majd elgondolkoztam a dolgokon, és arra jutottam, hogy lehet, hogy túl szigorú voltam hozzá. Bejelöltem én ismerősnek arra gondolván, hogy leesik neki a tantusz. Rögtön el is fogadott, eltelt pár nap, semmi. Majd látom, hogy az egyik posztjánál irogat neki egy szinte kislany, hogy mikor ülünk be egy teára, ő meg persze, ha erre jársz adj egy jelet. Ekkor én felbosszankodtam és szépen kitöröltem, gondolván, hogy jó hülye vagyok, mire is számítottam részéről. Majd eltelik pár nap, és ír, hogy mi újság, amire nem reagáltam már neki. Most pedig kicsit többet ittam tegnap este, s megírtam neki, hogy bejelöllek, mert gondoltam, hogy túl szigorú voltam veled, erre nyílvánosan hívod randira a másikat. Erre persze az a válasz jött, hogy ha valakit el akar hívni randira, nem nyílvánosan teszi, a csaj csak egy ismerőse...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook