Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na erre hogy reagáljak? Mocskos dolgok ezek.... fórum

Na erre hogy reagáljak? Mocskos dolgok ezek.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. CsillagTM (válaszként erre: 78. - A0c1361e44)
2011. nov. 19. 12:26
kicsit elveted a sulykot...milyen jogon ítélkezel?!
78. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - Lillumillu)
2011. nov. 19. 09:15

Anyósnak volt 1 teljes napja, hogy elmondja? Röhejes.

Elég primkó társaságról lehet szó.

Én még mindig nem értem, hogy miért kellett neked bárkivel is beszélni.

Ilyen menyem biztos nem lesz. Más elfoglaltságot nem találsz magadnak? Munka? Tanulás? Háztartás vezetés?

Nem másokkal kellene foglalkozni! Érdekes anyós is leszel...

77. 2f7db3f503 (válaszként erre: 76. - Lillumillu)
2011. nov. 18. 22:36

Huhh, akkor jól jöttél ki a dologból. De hogy is? Béla-Gyula mindketten Nálatok laknak? Férjednek megmaradtak a barátok barátnak?


Ööö hogy reagált?

2011. nov. 18. 12:22

Ja! Amúgy be voltam jelentve hogy megyek. Két vonat volt esélyes, a gyerkőc délelőtti alvása döntötte el, hogy melyik lesz az.

(13:05 vagy 14:10)

Mivel a lányom korán kelt a délelőtti alvást letudta 11ig.

Anyóst meg nem tudtam elérni.

75. Lillumillu (válaszként erre: 74. - 2f7db3f503)
2011. nov. 18. 12:20

Van-van.

Amit tettem az annyi, hogy átpasszoltam a magas labdát. A férjemmel megbeszéltük, és szóltam anyósnak, hogy van egy napja elmondani az igazságot.

Persze nagyon kiakadt, utána sumákolni próbált. Majd végül megvádolta Gyulát azzal, hogy megerőszakolta.

De ez az smseiből nem jött le, mert amiket Gyulának írt, az már szinte zaklatás.

Jelenleg mindenki nálunk lakik, Béla nem akar hazamenni, anyósnak egy hónapja van albit keresni.

Itt viszont fagyos a hangulat akárhogyanis fűtök. Mindenki csak velem és a férjemmel kommunikál.

Közben kiderült, hogy anyósnak nem egy béla-haver megvolt...

2011. nov. 16. 07:33

Kedves Lillumillu, van valami fejlemény?


JÒ REGGELT MINDENKINEK! (én most fekszem)

2011. nov. 11. 22:23
Ezek az ármánykodások teszik tönkre a kapcsolatokat és akkor utána lehet szidni az anyóst, hogy milyen szemét...brrr
2011. nov. 11. 22:02

Faramuci egy helyzet..De!!!!Az kulonosen pikans hogy a meny az anyost talalja ilyen szituban..Ad egy kulonos mellekizt a dolognak:-))

En a helyedben Anyossal beszelnek eloszor finoman,nehogy felre ertse es zsarolasnak vegye..Csak probald vele tudatni mennyire kellemetlenlenul erzed magadat es szeretned tudni hogyan oldja meg ezt a helyzetet mert igy,hogy te is a reszese lettel a titoknak,komoly lelkiismereti gondjaid vannak a ferjeddel,valamint az o elettarsaval szemben..

Mikor az en exem lelepett a legjobb baratnommel,es utana kiderult MINDENKI tudott a dologrol egyedul en nem hat az nagyon megalazo volt...Nem is allok ugy igazan szoba senkivel abbol a tarsasagbol,mert szemet dolognak tartom,hogy senki nem szolt egy szot sem,es amig en terhesen 12 orat dolgoztam pl,ok addig a tarsasaggal buliztak egyutt de senki nem vette a faradtsagot hogy dobjon egy smst akar nevtelenul is hogy te buta liba nezz mar szet..Es a mondjuk a kovetkezo nap hozzank jottek vacsorazni,az en kajamat ettek,amit en foztem a sajat penzembol,e elfelejtettek kozolni hogy ja tegnap este a parod meg a baratnod nalunk d...gtak figyelj oda egy kicsit mert az o gyereket varod...

Szoval azert gondolkozz egy kicsit...Neked is van vesztenivalod.

2011. nov. 10. 11:01

Soha nem állítok be senkihez váratlanul, én magam sem szeretem a váratlan vendégeket. No nem azért, mert kompromittáló helyzetben találnának, de lehet épp más dolgom is, mint ráérős vendéggel trécselni, még akkor is ha az családtag.

A fórumindító is odacsörrenthetett volna a kedves anyóshoz, akkor elkerülhette volna ezt a mindenki számára kellemetlen helyzetet. Én az ő helyében nem beszélnék senkinek a dologról.

70. CsillagTM (válaszként erre: 36. - Carpediem*)
2011. nov. 10. 10:53
kicsit erős ez, nem?!!!
69. de43ee73fc (válaszként erre: 68. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 09:27
Lehet, kicsit érzékenyebben reagáltam. Bocsi!
68. a0c1361e44 (válaszként erre: 67. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 09:24
Te ne haragudj! Nem is jutott eszembe, hogy magadra veszed!
67. de43ee73fc (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 09:20

Ne haragudj, de mégis magamra vettem, mert úgy tűnt, nekem/róla írod.

Igazad van, amíg nem mi vagyunk benne adott szituációban, könnyű bármilyen tanácsot adni másoknak, így csupán az első reakciómat írtam le, és hogy én mit tennék.

2011. nov. 10. 09:15

Kinek használnál a jólinformáltságoddal?

Megjegyzem, váratlanul, bejelentés nélkül mentél...

1. A férjednek? 2. Az anyósodnak? 3. Az anyós férjének? 4. A rajtakapott Casanovának?

4:1 az arány;

65. a0c1361e44 (válaszként erre: 63. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 09:14
Hát persze, hogy nem rólad van szó, az előbb írtam. Ezzel nem véleményt mondtam rólad csak szemléltetni akartam!
64. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 09:13

Ja értem:)

Csak azért írtam veled, hogy jobban beleéld magad a helyzetbe. Ha mással történik valami, azt hajlamosak vagyunk félvállról kezelni, de ha mi vagyunk benne, akkor máshogy éljük meg.

63. de43ee73fc (válaszként erre: 62. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 09:11

"Te ledobnád magadról a problémát, cserében a párod érezné nyomorultul magát. Ez aztán a szeretet. "


Legalább abban egyetértünk, h ne beszélgessünk. :)


Nem értünk a témában egyet, de ezzel nincs is baj.

62. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 09:08

Én vagyok rosszindulatú?

Miért is?

Mit is mondtam?


Lehet tényleg nem kellene beszélgetnünk.


Én is megértem a te mondani valódat, de én sem értek veled egyet.

Ki kérdőjelezte meg a szeretteidet? Miről beszélsz?

Valamit nagyon benéztél!

2011. nov. 10. 09:07
Egyébként a történet alapján nem lehetünk 100%-ig biztosak benne, hogy az anyós és Gyula között ténylegesen történt valami. Azt sem tudhatjuk, hogy ha történt is valami, akkor az csak egyszeri alkalom volt vagy folyamatosan csalja az anyós Bélát. Az is lehet, hogy miután lebuktak, abbahagyták ezt a viszonyt. Tisztázni kéne pár kérdést velük, hogy el lehessen dönteni, hogy elmond-e a párodnak vagy Bélának, hogy mi történt a lakásában.
2011. nov. 10. 09:05

És egy történet: Amikor még élt a férjem apukája, elég sokszor próbálkozott nálam. Nagyon tetszettem neki. Én kedvesen mindig elutasítottam. És ez a kettőnk titka maradt.


Szerintetek el kellett volna mondanom a férjemnek? Sőt az anyósomnak is? Érezze rosszul magát más is, ha én rosszul érzem magam? Beszéljen az apjával? Romoljon meg a kapcsolatuk miattam? Dehogyis! Azt a néhány alkalmat amikor szóbakerült kibírtam. Kitérő válaszokat adtam, és ő vette a lapot:) Senkinek semmi hátránya nem lett belőle, de ha elmondom bárkinek...

59. de43ee73fc (válaszként erre: 56. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 09:02

Köszönöm, h megkérdőjelezed bárminemű szeretetemet!!!


Jók az ilyen megosztó fórumok, hiszen ha valakiknek nem egyezik a véleménye, rögtön jön a rosszindulat.


Tiszteletben tartom, amit mondasz, Te nem mondanád el, rendben van, értem az érveidet is. Ezzel szemben én elmondanám. Ennyi. Biztosan akkor nem szeretem a páromat. Jó konklúzió....

58. a0c1361e44 (válaszként erre: 55. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 08:58
És még annyit: Vajon a párodnak az anyja vagy a gyerekkori pajtása a fontosabb?
2011. nov. 10. 08:57

A férfiakat annyira nem érdeklik az ismerősök/rokonok/barátok lepedődolgai...

A nők meg kényszeresen tudnak informálni.


"Ha hallgattál volna, bölcs maradnál volna..."

Kinek lesz ez jó???

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 55. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 08:57

Milyen künnyű lenne neked, bezzeg a párodnak nem! Hiszen nem csak a te gyerekkori pajtásodról van, aki miatt nyomaszt valami, hanem a párod anyjáról is! Te ledobnád magadról a problémát, cserében a párod érezné nyomorultul magát. Ez aztán a szeretet.


És azt sem tudjuk, hogy a párja elhinni e, hogy az anyja mit csinált és emiatt lehet köztük lenne konfliktus. Azt hiszem mindenki úgy tudja, hogy a szülei nem szoktak szeretkezni, ugye? Hogy esne neki, ha ilyet feltételeznek az anyjáról?

55. de43ee73fc (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 08:49

Van, amiben igazat adok Neked, van, amiben nem.

Ahhoz, h anyós mit csinál, ő dolga, az, h a párom anyja mit csinál, dettó, oka is biztosan volt rá, ezt sem lehet firtatni, magánügy.

De ha engem bánt valami (és nem anyós miatt), hanem a gyerekkori kedves barátom miatt, és ezt nem osztom meg a párommal, úgy is észrevenné, h valami nem stimmel. Nem kellene neki rendet tennie, egyszerűen csak könnyebb lenne, ha megbeszélném vele.


Másik: itt nem nagy a valószínűsége, hogy a fórumindító benézte a dolgot, hiszen mikor lekísérte Géza, akkor mondta neki, hogy ne mondja el senkinek. Tehát, akkor csak történt valami...


Az anyós meg sokszor azért utálatos, mert a kisfiukat "elveszi" tőlük egy másik nő, és pont ők azok (mármint az anyósok), akik beleszólnak a fiatalok életébe.

És itt elnézést kérek az általánosítás miatt, vannak kivételek! :)

54. a0c1361e44 (válaszként erre: 53. - De43ee73fc)
2011. nov. 10. 08:40

Ez nem egy olyan szituáció, amit ki kellene tárgyalni!

Mi közöm van ahhoz, hogy az anyósom kavar e valakivel vagy sem? És a páromnak, hogy az anyja mit csinál? Biztos meg van az oka annak, ha megtette.

Miért kellene a páromat idegesíteni egy olyan dologgal, amit lehet csak benéztem?


Te ebben a helyzetben mit akarnál elérni azzal, hogy elmondod? Felkészíteni valamire? Vagy azt várod, hogy tegyen rendet? Vagy mi lenne annak az oka, hogy elmondod? Őszinteség? Ez baromság! Ez nem olyan dolog, amiben neked kellene őszintének lenned!


És akkor sokan nyafognak, hogy miért utál az anyósom...Hát ezért! Vannak dolgok, amik nem tartoznak másra. Csak rá!

53. de43ee73fc (válaszként erre: 33. - A0c1361e44)
2011. nov. 10. 08:24
Komolyan, tudsz a párod legjobb barátjairól valamit, meg az anyjáról is, és nem mondanád el a párodnak? Még akkor is, ha maga az ügy megoldása nem rátok tartozik, ezzel egyet értek, de hogy a párommal ne osszam meg ezt a dolgot, az tuti nem menne.
52. szila5
2011. nov. 9. 23:54
Én nem szólnék semmit, senkinek. Ez az ő dolguk, mindenki a saját háza táján sepregessen. És valóban, majd kiforrja magát a dolog. Ha kiderül, hogy Te tudtad, és miért nem szóltál, mondd azt, hogy emlékszel, furcsa volt, de nem tudtál semmi rosszat elképzelni róluk, így nem is foglalkoztál ezzel tovább.
2011. nov. 9. 21:25
persze a helyes, erkölcsös megoldás a saját keresztünket hordozni és nem jóistenesdit játszani, aki majd tudja, kit ítéljen el...tényleg, Istenke melyiküknek adna több pontot? Vagy melyiküket szeretné jobban? ez sem jó, "mindenkit eegyformán szeret"...
2011. nov. 9. 21:18

A manód hány éves?

Öö az egyetlen "szemtanú" Rajtad kívül.

Jól értem, Gyula is fontos a számodra? Ès...pánikbeteg?

Bonyolult és eldönthetetlen, persze az képtelenül hangzana, hogy Gyula, vagy az anyósod, ha kiderül, akkor azon veri a nyálát, hogy "Hát a Lillumillu is tudott róla, öö a hibás!"

Nem akarok lelketlen lenni, de akár egy érmét is feldobhatsz. Ha meg megkérded, ki a fontosabb a férjednek, Béla, vagy az anyja: az anyja lesz a válasz. Ès ezért-a lakás az ok pl.-Béla elöött öö is hallgatna. Valamint mert Gyula labilis.

Èn meg tudnám beszélni a párommal, de ez esetben ott van az is, hogy akkor ha hallgattok is, mindkettöötöknek Béla miatt lesz lelkifurdalásotok. Ès másképp fog Gyulához viszonyulni, hiába próbál majd hallgatni.


DE... Anyósod ide, vagy oda (rémérdekes lehet, hogy 30as pasassal kavar, pedig minimum 40 évesnek kell lennie), a gyereked apjának ne játssz a bizalmával, a gyerek miatt... a szüleire nagyobb szüksége van, mint egy rosszindulatú nagyira, vagy apuci perverz "cimboráira", akik persze Neked is fontosak...


vvvvááá, fejtegetem össze-vissza, de nem tudok értelmes megoldást, sööt, akár csak egy használható indokot találni...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook