Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Munkától előjött gerinc probléma, keringési zavarok és fejzúgás fórum

Munkától előjött gerinc probléma, keringési zavarok és fejzúgás (beszélgetős fórum)


2014. aug. 26. 15:46
Tudom, hogy az mulasztaná el, amit nem tudok megtenni... Stressz mentesen élet és több mozgás.
2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. aug. 25. 11:38

pedig a nootropil pont jó erre!


sosem értettem, minek orvoshoz menni, ha aztán az ember felülbírálja, amit a dr mond...

2014. aug. 24. 23:14
Monoton egy helyben ülős, görnyedős munkától jött elő, amit 3 hónapig csináltam. Most nagyon keveset mozgok, nagyon sok a stressz, amelyek nem kis gondok. Zúg a fejem esténként. 1 hete annyira zúgott, hogy fülészetre mentem, nem hallottam szinte semmit tőle. Tegnap meg ma elmentem futni. Étrend nagyjából normális, figyelek rá. Nappal alig mozgok, olyan a munkám. Sokat ülök. Nincs elintézni való dolgom sokszor és nem megyek sehová. Mit tegyek a zúgás ellen? Nagyon zavar és tudom, hogy nem egészséges dolog ez. Orvos írt fel Nootropilt, de nem akarok ennyi idősen gyógyszereken élni. A futás segít majd ezen, vagy milyen gyakorlatokat csináljak még? Vállkörzés az futás előtt megvan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook