Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munka végkimerülésig fórum

Munka végkimerülésig (beszélgetős fórum)

2010. nov. 5. 17:45

Van itt kérem még valaki, aki véleményt mondana erről a témáról várom a további hozzászólásokat.

Szív.Üdv.Ágnes

2010. nov. 5. 07:36

Igazuk van a beíróknak a munkáltató csak követelőzni tud, és a végkimerültség káros lehet az egészségre. A cégek teljesen kihasználják az alkalmazottakat úgy vannak vele, a tetszik, akkor elfogadja mindenképpen pedig a válasza lehet elmenni. Utoljára, ahol én dolgoztam a termelőipar egyik fontos része és mégis megszűntették pedig én is sokat hajtottam. Tudjuk a kényszer az nagyúr és az emberek zöme rá rászorul. Ha nem lennének beosztottak, akkor vajon ki termelné meg a hasznot számukra?

A céljuk az senkise érje el a nyugíjkorhatárt, valakivel történik baleset, vagy elhalálozik akkor már nyugdíjat sem kell fizetni ez az undorító játék lényege bizonyára észrevettétek.

Üdv.Ágnes

2008. szept. 16. 07:20
Nem az anyagiak miatt dolgozom sokat,hanem azért mert ha nem vállalok sok órát, akkor csak beugró melós lehetek.Úgy viszont csak 120 órát dolgozhatnék.
2008. szept. 13. 21:36

jo erzes hogy ugye "mennyit dolgoztam"es neha kell ,azert a vacak anyagiert,a nezetert neha,

vagy egyszeruen olyan felgyorsult a program a "szamitogepembe"

2008. szept. 13. 21:29

En megtanultam mar,hogy lassabbra hagyom,mert a

tulzott munkanak is megjon a rosszabbik eredmenye

,

2. 61834d999c (válaszként erre: 1. - F21c875467)
2008. szept. 13. 21:23
kissé megnyugtató, hogy nem én vagyok az egyetlen munkamániás...:)))
2008. szept. 13. 21:20
Szeptemberben 330 órát fogok összesen dolgozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook