Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mum4655-ös robotgépet vennék.Tud valaki segíteni? fórum

Mum4655-ös robotgépet vennék.Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 29. 22:53

Sziasztok!

Én is ezt a robotgépet nézegetem. Eltelt pár év az előző hozzászólások óta, azóta hátha nőtt a robotgéptulajdonosok tábora. :)

A kérdésem az lenne, hogy a zöldségeket milyenre lehet aprítani, szeletelni a 3 korong segítségével? Gondolom karikára lehet vágni. De vékony csíkokra szeletelhető a répa vagy a káposzta?

Próbáltam videókat keresni, vagy leírást, de nem találtam semmit, hogy melyik korong mit tud.

Leírnátok?

Köszi

2010. máj. 14. 12:52

Jajj, örlök, hogy szinte csak pozitív véle,ények vannak róla.

Anyós kapott egy fagyigépet ajándékba és meg akarja venni a robotgépet is...

Bár nem olcsó mulaság, de ha jó...


Szerintetek lehet kapni külön csak a robotgép részét, mármint a turmix, húsdaráló...stb nélkül.


Ha nem hát megvesszük a teljes gépet...

2010. máj. 14. 07:06
Mi az esküvőnkre kaptuk 7 éve, nagy kedvencem: darál, aprít, tésztát dagaszt, turmixol...egyszerűen szuper.
2010. máj. 14. 05:52
Szia!Nekem is ilyen van már vagy 7-8 éve,nagyon meg vagyok vele elégedve.Tényleg csúcs szuper,de ha elromlik,horribilis áron csinálják.Egyszer sajtot darált(reszelt)vele a lányom,12 ezerbe került,mert épp hogy lejárt a jótállása.
2010. máj. 13. 23:29

Szia!

Pont ilyet kaptam szülinapomra! Nekem nagyon teszik! Az összes részét még nem próbáltam,de mindenféle tésztát szépen kever,húst nagyon szép apróra darálja.

Ami tetszik még benne,hogy lehet hozzá plusz alkatrészeket venni...metróban épp most ajándék fagylaltgép van hozzá. Nekem is onnan lett legjobb áron, de jó volt még a corában.

plusz vélemények:

[link]

2010. máj. 13. 22:36

Milyen segítség kell? Vélemény kell róla? Ha igen akkor itt olvashatsz róla.


[link]

2010. máj. 13. 21:40
Mum4655-ös robogépet vennék.Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook