Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy jó kis robotgépet vennék. Milyet válasszak? fórum

Egy jó kis robotgépet vennék. Milyet válasszak? (beszélgetős fórum)


5. Zoé5 (válaszként erre: 3. - Excaliburné)
2018. aug. 25. 00:00
Köszönöm! Szoktál nagyobb mennyiségű tojást használni? Nem marad az alján felveretlenül? Persze, megn~zem élő én is mindenképp mert sűrűn használnám😊
4. Zoé5 (válaszként erre: 2. - Hpetra22)
2018. aug. 24. 23:58
Köszönöm! Amúgy nem vagyok márkamániás a lényeg, hogy tudja mindezt😊
3. Excaliburné (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2018. aug. 23. 11:46

Nekünk Bosch MUM52120 van.

Inox tál,jó teljesítmény, sok kiegészítő és mellette nagyon csinos a gép.

Elképesztő milyen krémet csinál.

Sokat nézegettem én is mire kiválasztottam melyik legyen és igen érdemes elmenni megnézni élőben illetve az árukeresőn is jó végignézni a véleményeket az egyes gépekről.

2018. aug. 23. 11:05
Szerintem ennél a két márkánál már majdnem mindegy, ezeket a szempontokat tudják. Nézd meg őket a valóságban, valahol kiállítva!
2018. aug. 21. 23:47
Ami fontos, hogy inkább sütikre használnám vagyis pizzatészták, piskóta és krémek keverésére dagasztására.Fontos hogy nagy lapátjai legyenek "bolygósak" és leérjen a lapát alja a keverőtál aljáig, hogy 12-16 tojást is fel tudjon verni ha úgy adódik. Elektrolux a vagy bosch-al szemezek. Nem a legolcsóbbak de ha megéri szánnék rá többet. Tapasztalatokat tudtok írni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook