Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multivitamin bevétele után mindig rosszul vagyok. Hagyjam el, vagy szokjak hozzá? fórum

Multivitamin bevétele után mindig rosszul vagyok. Hagyjam el, vagy szokjak hozzá? (tudásbázis kérdés)


13. jstefan (válaszként erre: 1. - Jersseygirl)
2011. júl. 31. 21:10

Valamelyik szintetikus vegyianyagra allergiás vagy.

Ezért jobbak,és biztonságosabbak a természetes növényi eredetű vitaminok,bár azok is tartalmazhatnak növényvédőszert,ha nem saját magad termeszted vagy gyűjtöd biztonságos helyről.

12. c42aaaac41 (válaszként erre: 2. - Jersseygirl)
2011. júl. 31. 17:10
mindig étkezés után vedd be!ha így sem jó,akkor keress más fajtát.
2011. júl. 31. 17:10

Egy hozzászólás, mindjárt reklám...


Nem gyanús...

2011. júl. 31. 17:02

Én a multivitaminokat mindig koraesti órákban szedem..étkezés után..

Anno a terhesvitaminnal voltam így,mint te,viszont azt is,ha később vettem be,megszűntek ez émelygések..

2011. júl. 31. 16:59
ugylátom sokan tanácsoljátok ugyanazt így könnyű döntést hozni:) orvoshoz sajna itt nem járhatok túl gyakran csak sürgős esetekben ez meg igaz annyira nem az, így marad az hogy nem eröltetem tovább ezt a témát és marad a napi két pohárral több tea :) köszi
2011. júl. 31. 16:54

Szia!


beszéld meg az orvosoddal!

bár nem pont multivitamin, de ha a terhesvitamint nem este veszem be, akkor én is mindig rosszul vagyok tőle... még úgy sem jó, ha reggel vagy napközben evés után.. .csak este

7. agnes1219 (válaszként erre: 4. - F263e5104b)
2011. júl. 31. 16:54
szióka,szrintem,égy kis időre ne szed,és a házi,dókitól tanácsót,kérj.üdv ágnes
2011. júl. 31. 16:54
biztos hogy többlet energiát kapsz? egyébként olvasd el a tájékoztatóját a legtöbbnek leírják hogy evés előtt-után kell-e bevenni, de ha hányingered van tőle én nem szedném
2011. júl. 31. 16:53
Keress másik fajta multit, lehetőleg minél több természetes hatóanyag legyen benne.
2011. júl. 31. 16:52
szerintem hagyd abba!,de ha minden féleképpen szedned kell keresd fel házi orvosodat!És tőle kérj segítséget(véleményt)
2011. júl. 31. 16:51
ne szedd és kész.
2011. júl. 31. 16:51
Sziasztok szóval szeretnék multivitamint szedni, mert nekem mindig többlet energiát ad, de amikor bármilyet beveszek az első félórában eszméletlen hányingerem van, főleg ha nem evéskor veszem be.szóval azért reagál így a szervezetem mert nem jó neki és ne eröltessem, vagy csak a multivitaminok mellékhatása amit meg kell szokni de nem káros? köszi
2011. júl. 31. 16:48
Multivitamin bevétele után mindig rosszul vagyok. Hagyjam el, vagy szokjak hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook