Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műanyag csúszda "feltöltődése" ellen mit lehet tenni? fórum

Műanyag csúszda "feltöltődése" ellen mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


6. homern (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2012. márc. 26. 21:57

mi csak tiszta pamutot hordunk,mégis ráz a gyerek,a csúszda is.ha a gyereket fogom meg akkor csak megcsíp,de ha hozzáérek a műanyaghoz akkor lezsibbad a könyökömig a karom :S nem (csak)ezen múlik.


mi azt csináljuk,hogy nedvesen tartjuk alatta a füvet,úgy jó szokott lenni.szerencsére műanyag csúszdája csak nagymaminál van,az itthoni olyan mint a játszótereken,azzal nincs ilyen gondunk.

5. jstefan (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2012. márc. 26. 21:48
A műszálas nadrágtól töltődik fel a csúszda.Műszál nélküli nadrág használata esetén megszűnik, vagy minimálisra csökken a feltöltődés.Vannak antisztatizáló anyagok de annak használata esetén nem csúszna a csúszda.
2012. márc. 26. 16:17
Talán érdemes lenne úgy leállítani az udvaron, hogy a csúszda vége egy homok kupacban érjen véget. Így "földelné" a feltöltődést. Jobb ötletem nincs:)
2012. márc. 26. 16:15
szeritem ezzel nem sokat lehet tenni. talán a gyermeket kellene tiszta pamutba öltöztetni. tudom, nem egyszerű. én otthon is székre, fotelre pamut takarót teszek feltöltődés ellen. nyilván ezt nem lehet megoldani egy csúzdánál. anno a számítógépszervizben azt mondták a gép lefagyása ellen, hogy vegyünk pamutbugyit. :-)
2012. márc. 26. 16:11
Üvegszálas műanyag csúszdát kaptunk kölcsön, de amikor végigcsúszik rajta a gyermekünk, felöltődik a ruhája és "ráz". Mivel szűntethetem meg a feltöltődést?
2012. márc. 26. 16:09
Műanyag csúszda "feltöltődése" ellen mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook