Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozgás!!! Mozgás?? fórum

Mozgás!!! Mozgás?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
66. Nagika
2004. márc. 10. 23:11

Sziasztok

uj vagyok még itt a fórumban.Nekem is a lustaságommal van a baj de csak ilyenkor télen no meg a köztes időszakban.Nincs ami motiváljon a mozgásra,igaz van egy szerető barátom aki mindenben segít,de ez kevés nagyon nehezebn birom magam rávenni a mozgásra.Szeretek futni de csakis társasággal eggyütt és jó időben,pénzem nincs arra hogy futopados konditerembe menjek ugyhog még egy pár hétig lájtos mozág van (lépcsőzés).De nem holmi géppel hanem az udvaron van egy 6 fokos lépcső és ott fel le ugrálok amikor kedvem van de most is esett az eső és inkább olvastam az Atkins könyvet. ugyhogy várom a tavaszi zsongás t, hogy mehesek futni egy jót.

Sok kitatást nektek a mozgáshoz.

2004. márc. 10. 21:39

Szió!


Én hétvégén teniszezni szoktam 2 órát. Többre nincs időm tényleg. De utána iszonyat éhes vagyok mindig.

64. Kata
2004. márc. 10. 20:22

Sziasztok!

Én is a taposás híve vagyok, heti négyszer háromnegyed órát taposok itthon, a tv előtt, de csak úgy vagyok rá képes, ha közben valamit nézhetek, ami elvonja a figyelmemet a kínlódásról. Ha épp semmi sincs a Tv-ben akkor videót vagy dvd-t nézek, a lényeg, hogy rohanjon az idő!Utána viszont farkas éhes vagyok, de ennek az lehet az oka, hogy délelőtt taposok, és sajna nem szoktam reggelizni, csak kávézok, bár azt is csökk.koff.kávéval,s tejszínnel. Így érthető ha dél-egy körül már nagyok kell ebédelnem!

63. f954ece72f (válaszként erre: 62. - Dundy)
2004. márc. 10. 20:05
Megemelem a kalapom elötted, igen birod az iramot.Nekem van taposom vagy négy éve vásároltam.Teljesen lenyomtam a pedált, majd megszakadtam.Valamelyik nap betévedtem egy konditerembe ott láttam, csak a pedál tetején kel táncolni.Igy valamivel "könnyebb" a műsort végrehajtani de nincs kondim.Ez igykardióedzés ugye?Ma rendeltem egy sifútót beleszerettem, azt hiszem az lesz az én mozgásformán.Három hét múlva megérkezik.A bicikli sem nyerte meg a tetszésem és van egy futópadom, de nagyon uncsi lakásban használni, inkább gyalogolok esténként.Téged ver a víz rendesen amikor taposol ugye?Azt tapasztaltam, hogy igy sokkal jobban ég a zsir.Szinte egy nap akár 5o dkg. is lemegy.Gondolom távozik a víz.Hiába, mozgás nélkül képtelen vagyok fogyni.
62. dundy
2004. márc. 10. 19:27
Úgy látom nem sokan tartozunk a mazohisták sorába.De higgyétek el, a torna után tényleg nem éhes az ember fia,lánya. Szuper fel vagyok dobva.Ha reggel lenne időm, akkor is taposnék kb 20 percet.Megpróbálom bevezetni.Ma csak fél órát tapostam (500 kcal)elég nehezen másztam fel rá, de már a 2.zenénél belejöttem a ritmusba, és jól ment.Próbáljátok ki,minden kezdet nehéz!
61. dundy
2004. márc. 9. 18:57

Én rendszeresen ?? taposózom. Ill most, hogy megpróbálok így étkezni próbálom még jobban rendszeressé tenni.Szombaton 1 órát tapostam

( 1000 kcal)vasárnap fél órát (500kcal),rendesen lóg a nyelvem, pulzus110-135 között.Hétfő szünnap egyéb elfoglatság, de volt hólapátolás.Ma 1 órát tapostam, nem vagyok éhes, fel vagyok dobva, csak neki állni Q...a nehéz. Bocs a kifejezésért,de egész nap iga, otthon meg saját önszántamból végzem ki magam.

2004. márc. 8. 08:53

Szombaton kezdtem újra a tornát. Otthon, kazettára, 45 perc. Tavaly nagyon belejöttem, mert heti ötször csináltam. A végére volt, hogy egymás után két kazi is ment.

De most!!! Drámai! :O) Mármint az izomlázam... Viszont szombaton, amikor négy hónapos kihagyás után újrakezdtem, nagyon élveztem. Tehát remélem megmarad a lelkesedésem.

59. Bodsa (válaszként erre: 58. - Flo)
2004. márc. 7. 14:33

:DDD


58. flo
2004. márc. 7. 14:30

Két barát beszélget:

-Sportolsz?

-Természetesen,mindennap jógázom.

Hanyatt fekszem a heverőn két órán át és a szememet egyetlen pontra szegesztem.

-Milyen pontra?

A képernyőre.

57. d145dcbd82 (válaszként erre: 55. - Mrsmihaly)
2004. márc. 6. 19:05

Áruld el hogy bírod!

Egy óra a futópadon???

a taposógépen megyek 10 percet és nem bírom tovább!

Nem hogy futópad...

kizárt!

Heti 4 alkalommal megyek 1 -1,5 órát és ennyi!+ napi 400 felülés.

Többet egyszetrűen nem bírnék!

azért gratulálok, gondolom van sok eredménye!!!

Csak így tovább!



56. flo
2004. márc. 4. 14:50
Sziasztok! Nagyon lusta vagyok és inkább elmegyek sétálni,gratulálok nektek,mert szorgalmatok meghozza gyümölcsét!
2004. márc. 4. 14:38
Sziasztok! En 1 heten 3 alkalommal megyek treningezni. Ebböl 2-szer gyors ütemü gyaloglas 1 ora a futopadon. A 3. alkalommal erösites különfele sulyokkal. Nagyon jol bevalt ez az edzesi modszer nekem. Mivel elegge hasonlitok Pato Palra, ezert a taktikam az lett, hogy munka kezdes elött csinalom az edzeseket. Ma -12 C-ra ebredtem, hat nem volt kellemes elhagyni a jo meleg agyikot.Bar amikor megerkezem a terembe, es szol a jo zene, mintha kicsereltek volna. Plana a zuhanyozas utan, olyan boldog vagyok, hogy megint teljesitettem amit kitüztem magam ele.
54. Bodsa
2004. márc. 3. 15:34

smokey:

Sajnos nem rendszeresen, de vettem 1 jóga kezdőknek való kazettát még tavaly. (eleinte a nagyimmal közösen is csináltuk!! 66 éves:)

Tehát kazira csinálom, de inkább időszakosan, meg ha úgy érzem hogy jól esne. Amúgy 40 perces.

Olyan fél órája tekertem le a mai 30 perces bicaj-adagom:)

Ég a zsííír!! :)



53. KeA
2004. márc. 3. 10:06

Sziasztok !


Én spinning aerobicra járok. Most a diétával egy időben kezdtem el, ha tudok és nem amortizálom le magam nagyon, akkor minden nap. Nem tudom, tudjátok-e mi az? Néhány szóban, egy rögzített biciklin zene ütemére tekerünk, hol gyorsabban kis ellenállással, hol nagy elleneállással kis tempóban, néha ülve, néha állva, időnként a súlypont áthelyezésével. Közben egy polár óra segít a zsírégető zónában maradni. Ha kilépsz a zónából akár lefelé, akár felfelé az óra villog, így ellenőrízheted magad. A végén értékel. Tegnap 56 perc edzésidőből 53 percet sikerült zónában tartózkodnom. E közben 424 kc-t égettem el, aminek 43%-a volt zsír. Az edző szerint ez nagyon jó.

Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, mert nem terheli az ízületeket, gyakorlatilag be tudod osztani az energiádat, viszont nagyon hatékony. Ha bármelyiktőköknek van még kérdése, vagy valakit felizgattam vele :-))), kérdezzetek !!!!

KeA.



2004. márc. 3. 07:31

Bodsa: Rendszeresen jógázol és hány percig műveled e nemes gyakorlatokat?

A tegnapi jógám elmaradt, jól elcseszték a napom, legalább gyalogolni tudtam volna elmenni de kiszaladtam az időből.



2004. márc. 3. 07:29

flo: Nem buktál meg, de tanultál.Egész életünkben tanulunk a hibáinkból.Legközelebb majd jobban odafigyelsz.Ott fojtasd ahol abbahagytad.



50. Bodsa
2004. márc. 2. 19:47

smokey:

Nem is vagy az! :))

Akkor is dicséretes;)


Ma a változatosság kedvéért jógáztam, jól esett a nyújtás, kezdem érezni a bicaj hatását a combomban ;)



49. flo
2004. márc. 1. 22:14

Sziasztok csajok!Az a helyzet,hogy hülye voltam,mert elolvastam az Atkins könyvet legalább 3-szor és benne volt az is,hogy menszesz előtt nehezebb a fogyás.Én persze elkeztem a diétát és amikor a 11-dik napomon voltam túl,nagyon fájos piros napnak néztem elébe,amit 3 meristin görcsoldóval enyhítettem( ami tartalmaz burgonyakeményítőt),nos ezek után pedig nem tudtam ellen állni egy szelet édességnek. Utánna sírtam,hogy megint megbuktam egy számomra fontos dologban!



48. trixy
2004. márc. 1. 20:44

smokey: Már megint az a fránya pikírtség!? De ezt imádom benned ! Az mindenesetre biztos, hogy a problémamegoldó képesség vizsgán 5-t kapnál ! (Ha már edzésre nem is jó, ruhaszárítónak még megteszi az a fránya bringa :)))



2004. márc. 1. 20:30

Bodsa: Nagyon köszönöm.Akkor eltökélt voltam és egy hónapon át gyürtem a biciklit, de legalább van egész életemben miről mesélni:))/ugye milyen diszó vagyok?/



46. Bodsa
2004. márc. 1. 19:11

smokey:

Amúgy épp most szálltam le a bicajról :))) Az a fránya ülés..

Hát igazán nagy kitartásról beszél ez a napi 50km!!! Megemelem nem létező kalapom:)



45. Bodsa
2004. márc. 1. 19:06

Esthajnal:

Szió, üdv a csapatban!! (persze ez minden új fogyis-társnak is szól)


Köszi a figyelmeztetést, bár az Atkins könyven olvastam hogy elvileg a napi 30 perc összefüggő erőteljesebb mozgás elég 1 napra, de ez a 30 perc is feles időben történő kb 30mp pihivel megy csak ;) Nehéz kb. 30 kiló felesleggel tekerni ;)

Igazán örülök, hogy csinálom egyáltalán, az Atkins reményt ad, hogy nemcsak időpocsékolás az egész..

Sikeres zsírégetést!! :)



2004. márc. 1. 17:44

hoxa: Nagyon felnézek arra aki képes szobabiciklivel mozogni.Csak szeretném látni azt a buta tervezőt aki egy szobabringának ilyen keskeny vékony nyerget csinált mint a hagyományosnak, -biztos ráugornék.Nem kényelmesebb lenne egy kagylószerű fotelféleség?Szenvedek tőle, pedig már a nadrágomban is behelyeztem egy párnát, hogy ne törjön.Napi 5o km-t tettem meg, délelött 25-öt és délután.Semmi hatása nem volt, azóta ingeket szárogatok rajt vállfán, hamár egyszer megvettem.



43. hoxa
2004. márc. 1. 17:32

Esthajnal:

Köszi a gratut :)

Szobabicaj: Szerintem lényeg, hogy mozog. Majd szépen növeli a "távot", ahogy jól esik. :) Már az is dícséretes, ha valaki mozog. Kezdetben nem a zsírégetés a lényeg, szerintem, hanem hogy ráérezzünk a mozgás örömére. Aztán jöhet a nagyobb adag!

Hoxa



2004. márc. 1. 14:58

Bodsa: Kedves Bodsa!

Remek ötlet volt a szobabicaj, csak a fél óra az kevés. A szakirodalom szerint 30 perc UTÁN indul a zsírégetés !! Ez fontos tudnivaló. Vagyis legalább 40-50 percet kell tekerni és nem hegymenetben, hanem szépen, egyenletesen. Vagyis nem a gyorsaság a fontos, hanem az időtartam.


Kedves Hoxa!

Remek, hogy megcsináltad ezt az oldalt, gratulálok. Azt hiszem én is beállok a sorba és nekiállok fogyózni. Van rajtam kb 30 kg, van mit leadni.


Esthajnal :))



41. hoxa
2004. márc. 1. 09:43

kengurú:

Szia kengurú!


Bocs, hogy eddig nem írtam, de nem volt időm a fórumra :(


A rost mindenképpen jó. Most olvastam róla a könyvben, hogy ugyan szénhidrát, de nem kell vele számolni, mert a szervezet nem tudja megemészteni, így kiürül.

Emésztés és méregtelenítés szempontból pedig nagyon jótékony.


Béres cseppet még sosem szedtem, az Activalt szedem multivitaminként, de nem érzem, hogy étvágyat csinálna. Nekem már 4. hete ismeretlen szó az étvágy és az éhség :)))


Üdv:

Hoxa



2004. febr. 28. 16:30

hoxa:HOXA! A Bio-Rost tabletta jó a rost kiegészítésére a szervezetbe.A bérescseppről mi a véleményed? AZT gondolom étvágyet csinál,de a vitaminpotlásra??????????????????????????????????????????Érdemes-e enni a bio-rost tablettát,jelent-e valamit a fogyival kapcsolatban a szervezetnek????????????????

LÉGYSZI ÍRJ VÁLASZT.KÖSZI



2004. febr. 28. 16:30

hoxa:HOXA! A Bio-Rost tabletta jó a rost kiegészítésére a szervezetbe.A bérescseppről mi a véleményed? AZT gondolom étvágyet csinál,de a vitaminpotlásra??????????????????????????????????????????Érdemes-e enni a bio-rost tablettát,jelent-e valamit a fogyival kapcsolatban a szervezetnek????????????????

LÉGYSZI ÍRJ VÁLASZT.KÖSZI



38. hoxa
2004. febr. 27. 12:36

Bodsa! Bravó!!



37. Bodsa
2004. febr. 26. 19:41

Előbányásztam a szobabicajom és kemény fél órát lenyomtam, olyan jól esett!! :))

Ég a zsííír! :)))



1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook