Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Motoros témájú ajándék tippek fórum

Motoros témájú ajándék tippek (beszélgetős fórum)


5. M. Lilla (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2020. szept. 20. 00:50
Köszi:)
4. M. Lilla (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2020. szept. 20. 00:49

Kb 20-25 a max. Olyasmikre gondolok, mint pl ha szakkönyvet, fényképes albumot stb néznék, akkor milyen írótól érdemes, stb.

Illetve, tudom, hogy ilyen összegért komolyabb felszerelést nem lehet kapni, sajnos. De pl ruházati kiegészítőket, szerszámokat igen. Aki esetleg maga is motorozik, jobban benne van a témában, hogy mi az, ami valóban hasznos, mindig jól jöhet annak, aki a szabadidejében szereléssel, régi darabok felújításával foglalkozik...

Pl egyik évben mindketten írtunk karácsonyi listát, amiről a másik válogathatott. Én ezeket használtan szereztem be magánszemélyektől. Így nyilván tutira mentem, hogy olyat vegyek, ami biztos tetszik neki. De azt már nem láttam át, hogy mire kell odafigyelnem, ha alkatrészeket, szerszámokat vásárolok. (Hál istennek nem is volt ezzel probléma, minden működött, jó állapotú volt.) Ha valaki tud olyan szakboltot, online áruházat, adok-veszek oldalt, ahol megbízhatóan lehet ilyesmit beszerezni, annak is örülnék.

2020. szept. 17. 09:57
Mennyit szánsz rá? Mert az sem mindegy.
2020. szept. 17. 08:09

Ezeket böngészd végig, meglehet, hogy kapsz ötletet, vagy abból eszedbe jut valami...


[link]

2020. szept. 17. 07:30

Sziasztok,


A párom kb. 20 éve motorozik, nagy gyűjtő, minden érdekli a témát illetően, a retro motorok a nagy szerelem. Engem is elszántan igyekezett tanítgatni, de ez sajnos nem közös bennünk. (Egyébként is műszaki analfabéta vagyok.)

Sokan csak ezt az egyet tudják róla, így - ahogy az sokaknál előfordul, gondolom, - tele van motor mintás bögrékkel, kulcstartókkal, pólókkal, dísztárgyakkal stb.

Mint írtam, nem vagyok otthon a témában, de szeretnék vmi eredeti, és hasznos ajándékot találni neki. Tudnátok segíteni ebben? (Általában nem okoz gondot egy ilyen helyzet, de most kifogytam az ajándék ötletekből.)

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook