Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mostanában mindig összeakadok egy emberrel a Lidlben. A... fórum

Mostanában mindig összeakadok egy emberrel a Lidlben. A... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Soufflet (válaszként erre: 10. - Lompika2)
2023. ápr. 1. 23:37
A megfott csirkelabtol mindig a hideg razot. Mama belefozott mindent a kevesbe. En azt meg nem tudnam enni. De ettol fuggetlrnul o csinalta a vilag legjobb husleveset, Amit soha nem tudtam leutanizni.
2023. ápr. 1. 21:15
Mi a baj a csirke far-háttal? Úgy látom Soufflet😊 ismeri az előnyeit ahogy én is. Nagyon szeretem sőt a csirkelábat is!😊
9. Soufflet (válaszként erre: 7. - Apeeng)
2023. márc. 31. 00:20

Talan valami csoro szinonima? Igy a felsorolasban felrohogtem rajta hangosan.

Amugy meg anyam jo nagy adagokat szokott venni, mert a kutyaknak, macskanak abbol is szuktuk az eledelt fozni. Szoval nekem kulon vicces volt.

8. apeeng (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 23:09

Akkor ez egy zűrös pasi...vigyázz vele.

Amúgy csak az evolúcióban hiszek, a végzetet nem ismerem.

Hogy lehet egy áruházban nem durva, és olyan egyenes? Ez miből jön le? Szerintem válts boltot, vagy vásárlási időpontot.


Ha nem jön be, az azt jelenti, hogy ha bejönne, azt nem bánnád?

7. apeeng (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2023. márc. 30. 23:04
ugye nem kell indokolni?..vagy igen?
6. Soufflet (válaszként erre: 2. - Apeeng)
2023. márc. 30. 22:17
"csirkefarhátat vásárol?" XD
5. gigi> (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 21:00
Erre gondoltam. Aztán van aki hisz benbe, van aki nem. 😁
2023. márc. 30. 20:43
Talán egy előző életben már találkoztunk, aztan volt köztünk valami. ;)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Apeeng)
2023. márc. 30. 20:42
Te hiszel a végzetben? :D Mert én nem. Csak fura hogy mindenhol ott van ahol én is. Meg pont akkor. Mert nem sűrűn jarok a Lidlben. Mondjuk ő lehet sűrűbben jár. :) De nem kedves hozzám egyáltalán. De durva se. Hanem inkább olyan egyenes. Egyébként a nejével volt, vagy volt mellette egy nő szóval.. nem hiszem hogy akarna vmit. Csak hát fura hogy mindig összeakadunk. És hogy így megjegyeztem az arcát. A legtöbb emberre már másnap se emlékszem. Őrá nem tudom miért. Nem is jön be. Jött be.
2023. márc. 30. 20:08

nagyon randa? büdös a lehellete..topis? csirkefarhátat vásárol? Ha egyik sem, akkor próbálj rámosolyogni, mintha kedves lennél...

Aztán valami csak lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook