Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most végzek Közgázt és fogalmam sincs mihez kezdjek?! Mit tanácsoltok? fórum

Most végzek Közgázt és fogalmam sincs mihez kezdjek?! Mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 19. 12:16
Egy próbát megér...
2009. máj. 19. 12:14
hat nagyon anyanyelv kent megy a nemet! ugy gondolod van eselyem?! mondjuk Erdelybol vagyok lehet azzal lesz majd gond...itt nem sok munkalehetoseg van sajnos...igy kenytelen leszek vagy kulfodre menni, vagy meg tanulni par evet vmit addig hatha renbejon ez a valsagos dolog...
2009. máj. 19. 12:09
Akkor add be német tulajdonú cégekhez az önéletrajzod, menj állásbörzékre (bár sztem azoknak már vége), fejvadász cégek stb. Ha anyanyelvi szinten beszélsz németül Pest környékén van esélyed.
2009. máj. 19. 11:23
haat nemet szakon Betriebswirtschaftslehre...hogy magyarul hogy mondjak neki jo kerdes...valami üzemgazdaságtan kent talaltam meg a szotaran...hat remelem erted mirol van szo.. :)
2. Marjann (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 10:56
Milyen specen végeztél?
2009. máj. 19. 10:52
Most végzek Közgázt és foggalmam sincs mihez kezdjek?! Van egyáltalán vmi esély az újak számára? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook