Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most kell eldöntenem... fórum

Most kell eldöntenem... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 100. - Katakin)
2011. jan. 22. 22:26

ez nem semmi...

mi történt az utóbbi 15 évben? Láttad?

100. katakin
2011. jan. 22. 21:24
én 14 évesen 94 ben ismertem meg az igazit.azota is bánom hogy nem öhozá mentem feleségül.de soha nem feledem.jol gondol át.én 14 ö25 volt.gyerek meg nagy felelöségel jár.engem terhesen vit volna magával.de a gyerek nem az övé .s igyis vit volna.
99. moni24
2011. jan. 20. 14:34
Meggondolandó a dolog!Hasonlót éltem át.Én 21 a férfi 41 izzott köztünk a levegö.elég sokáig kerülgettük csak egymást aztán egyszercsak jött 1 alkalom és egymásra találtunk.Nem lett belöle komolyabb mert én kapcsolatban voltam igaz nem túl jóban,neki meg volt 2 tini gyereke igaz elvált és nem ö neveli,de 200 km volt a távolság köztünk.Azóta ö megnösült nekem van egy 2 éves fiam.Viszont a mai napig tartjuk a kapcsolatot és minketten bánjuk,hogy nem lett szorosabb és komolyabb a kapcsolatunk.Nem a kórkülönbség ami számít hanem az érzelem.Hiányzik máig a közelsége.Bármikor újra kezdeném.Minden csoda 3 napig tart az emberek számára.
2011. jan. 19. 22:54
Szép jó estét mindenkinek:)
97. Gigi13 (válaszként erre: 95. - Médea89)
2011. jan. 19. 14:09

Mindenek előtt nyiss neki egy új fórumot,

mert ez nem tartozik ide, egyáltalán. Bocs.

(Beszéld meg vele, de előbb magaddal, h mit akarsz..)

96. Móni83 (válaszként erre: 95. - Médea89)
2011. jan. 19. 14:07
Hát már ne is haragudj, de szerintem ez nem igazán normális! Szerintem ülj le vele beszélni! Amúgy rendben köztetek minden?
2011. jan. 19. 13:51
MI van akkor ha párom mellettem sexchatel?Mit tegyek, hogy abbahagyja? vagy őt hagyjam el inkább?
94. Gigi13
2011. jan. 19. 11:42

A nővérem és a férje között szintén 21 év korkülönbség van. 3 csodaszép gyermekük van.

A nővérem halál-szerelmes volt (van), tehát nem volt kérdés számára.

Ha csak jó példákra van szükséged, olyat sokat találsz (lásd. a testvéremé).

Ha bizonytalan vagy, nem vagy szerelmes, az már probléma, akkor szerintem nem érdemes.

Mert azért, bárki-bármit mond, lesznek problémák, mikor az egyik már vénember, a nő meg még szépsége, életenergiája teljében.

Szerelem, erős kötődés nélkül ezt nem lehet átvészelni, szerintem.

Ha meg csak pénzügyi megoldása lenne ez az életednek, az is a Te döntésed. És a párodé. Ha mindkettőtöknek örömet, kiegyensúlyozottságot, biztonságot nyújt ez, kinek mi köze van hozzá??

Sok sikert!

93. elszabadult hold (válaszként erre: 92. - Móni83)
2011. jan. 19. 08:05
Tessék, itt a pozitív, valóságos példa :)
92. Móni83 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 19. 08:04

Szia!


Én simán! SŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT!!! Már bele is vágtam- immár 3 éve együtt vagyunk! A vőlegényem idén lesz 55 éves én 28. És már van egy csodálatos 2 éves kislányunk! Szerintem az ember érzi, hogy mikor jött el az igazi! És én úgy gondolom, hogy ilyenkor a kor nem számít!!!


Szép napot mindenkinek!

91. elszabadult hold (válaszként erre: 5. - Ddbb9e5ad4)
2011. jan. 19. 07:55
De, számít a pénz is... de meg kell találni az egészséges egyensúlyt, nem biztos, hogy csak a pénzéért szeretnek valakit. Cseszhetik a nagy boldogságot ha aztán együtt rágják a küszöböt. Sajnos a pénz IS számít.
90. cicaanya (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 19. 07:53
nem!
89. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 19. 07:50

Az életkor már rég nem akadály...mindig is idősebb pasijaim voltak 18évesen 33 :)

A lényeg az,hogy a lány felismerje olyan hogy IGAZI meg a NAGY Ő nincs :) mi válasszuk ki és tesszük azzá a férfit akit szeretünk. Szerelem is egy fellángolás, a szeretet az ami fontos és a tisztelet. Ha működő képes a kapcsolat és vágyik rá mindkét fél biztosan jó házasság köttetne.

Ez rajtunk múlik....hogy évek során képesek vagyunk a házasság szent kötelékében alkalmazkodni és boldog,nyugodt családi légkört kialakítani. Meglepő mennyi múlik egy feleségen....sok sikert a mese végéhez :)

88. c1e9612cd3 (válaszként erre: 86. - Ddbb9e5ad4)
2011. jan. 19. 02:49

ez a videó már évek óta kering az éterben..... semmi újat nem mondtál/ mutattál vele.... Amúgy meg biztosan értesz héberül, és te magad fordítod, ahelyett, h a feliratot olvasod. Igaz?

Erőteljesen kétlem, h a jómagam, v bki más gyerekvállalási, v házasodási kedvét befolyásolná ez a videó, v bmi hasonszőrű dolog. Hagy legyen már az ember legbensőbb magánügye az, h mikor, kivel, és hogyan vállalja ezen két dolgot, ha vállalja!

87. Iviiiiii (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 19. 02:46
szia! a pasi végső nyugodt komoly kapcsolatra vágyik. szerintem ez elég fura. én így nem mennék bele, hogy "vagy velem maradsz örökre vagy nem járunk". bocs, lehet, hogy félreértem,de ha nekem ezt vagy ilyesmit mondana valaki, nem mennék bele a kapcsolatba. persze ha szerelmes lennék az más, úgy semmi nem tűnik hülyeségnek
86. ddbb9e5ad4 (válaszként erre: 85. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 02:40
Milyen fajgyűlöletről beszélsz? Láttad a videót? Ezek tények basszus, nem fogtad föl??? Ha az indiai elnök mondja, akkor sem fajgyűlöletről van szó, ha a török, akkor sem!
85. c1e9612cd3 (válaszként erre: 81. - Ddbb9e5ad4)
2011. jan. 19. 02:20

miért, a gyerekvállaláshoz házasságlevél kell???? Ez nem tudtam.... Én azt hittem, h a ffinak és a nőnek össze kell tennie, amijük egymásba illik, aztán az anyatermészet megoldja, ha megfelelő időben dugdossák a megfelelő helyre a nemiségük legkifejezőbb dolgait! :)

Viccet félretéve! :) Na ne már... Ugye nem akarod belevinni a témába a politikát, meg a fajgyűlöletet? mert erre se vagyok vevő....

84. c1e9612cd3 (válaszként erre: 80. - Diandra)
2011. jan. 19. 02:16

nem, nem egészen így van. Egész egyszerűen, nem zárom ki más lehetséges variáns létezését se. Abban is tévedsz, h könnyen félremennék. Nem. Alapvetőleg hűséges típus vagyok, és nem hiszek a félrelépésben, mint problémamegoldó opcióban. Ha meg máshoz húz a szívem, azért mennék félre, akkor meg már a szakításban hiszek. Pont ezért írtam, h vannak vele kapcs. felmerülő kérdéseim, amik menthetik a dolgot (nem a saját részemről, hanem a partneremnek adom ezt meg).

A házasság intézményében 1 módon hiszek. Házassági szerződéssel. Amiért pedig magában az intézményében nem hiszek, az a mai általános világkép erről. A rengeteg válás. Ettől függetlenül nagyon is örülök, ha egy ismerősöm oltár elé kerül! És azt sem zárom ki, h egyszer majd én is. Csak számomra a házasságlevél nem fontos. Sztem nem az a mérvadó! Más dolgokat fontosabbnak tartok.

Szétválnak útjaitok, és a közös feleződik? hmmmm.... Vagy nem. Vagy ha igen, milyen áron? Mocskolódás, mocskoskodás, civakodás, évekig elhúzódható bíróságra járás, stb. Na nem! Ez az, amiből én nem kérek!

És ne feledd, h nem mindenki oylan, mint a te férjed! Hány családban megy a civakodás napi szinten a pénzügyek miatt.... Hát, ebből se kérek.

Mindemellett, mi van, ha a párom jóval jobban keres, mint én? Vagy ha én keresek jóval jobban? Ezen is mehet vita. És nem az én részemről, mert én vagyok oylan hülye, h ami az enyém, az a páromé is. Csak már a saját bőrömön tapasztaltam, h milyen az, amikor az én pénzemből élünk, a páromét félretesszük, abból autó, tv, stb. vásárolva, nyaralás is abból. Aztán, amikor arra került a sor, én álltam egy büdös vas nélkül, nincstelenül az életben, és az én fejemhez lett hozzávágva még az is, h az ő pénzén nyaraltunk. (na ezt én se tudom megbocsájtani mai napig se)Persze akkor nem számított, h amúgy meg volt idő, amikor csak én dolgoztam, és ha ő is dolgozott, akkor meg tényleg én álltam az egész háztartást, az ő pénze meg ment a "fiókba". Na ezt mégegyszer nem!!!! Mégegyszer nem csinálom végig, az biztos!

Megbocsájtani tudni nagy erény! De az is igaz, h nem mindegy, h mit!

83. ddbb9e5ad4 (válaszként erre: 82. - Gagababi)
2011. jan. 19. 02:04
Akkor Lady Gaga. Azt hiszem ő volt, már nem emlékszem igazából a névre,
82. Gagababi (válaszként erre: 81. - Ddbb9e5ad4)
2011. jan. 19. 01:59
J.Lopez Marc Antony felesége úgy tudom.
81. ddbb9e5ad4 (válaszként erre: 79. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:50

Kb. 3 hónapja hallottam a rádióba, egy híres énekesnő, azt hiszem Jennifer Lopez aki rengeteg nőnek a példaképe volt, azt nyilatkozta, hogy ő nem fog sosem házasodni, minek ahhoz papír, hogy együtt éljen valakivel? Elgondolkoztam azon, hogy mi a francért kell ilyen hírt leadni egy rádiónak??? Hogy sok fiatal lányt is erre a felfogásra ösztönözzék? Rengeteg mocskosságot követ el a média annak érdekében, hogy a fiatalok ne vállaljanak gyereket, ne házasodjanak, a melegfelvonulásokat népszerűsítik. Mondanom se kell ugye kik állnak ez mögött, és kinek az érdeke, hogy fogyjanak a magyarok, hisz kell a hely majd a késöbbi betelepedőknek. Itt egy kis videó érdemes végig olvasnunk miről beszélt ez a szép ember 2007-ben.


[link]

80. Diandra (válaszként erre: 79. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:31

én ezt másképp gondolom:


1. akkor te nem a házasság intézményében nem hiszel hanem abban nem hogy megkérik a kezed. ha nem hiszek a házasságban akkor én aztán nem esküdnék. minek? lottót se veszek, mert tudom úgyse nyerek. viszont apámat biztatom, mert tudom ő nyerni fog. ennyi.

2. ha nem hiszel a holtig tartó hűségben sokkal könnyebben belemész egy kitérőbe, hiszen mások is megcsalják a párjukat, nekem is belefér blablabla.

3. mi közös kasszán vagyunk, de nem szigorú közös kasszán. nagyban befolyásoló tényező ezügyileg az anyagi helyzet, ha van miből kutyát nem érdekel mit vesz a másik a közösből, ha nincs meg úgyse vesz felesleges dolgot, mert tudja, hogy nincs miből. ha szétválnak útjaink a közös pénz feleződik, meg onnantól a saját fizu a saját pénzem. de miért válnánk szét amikor a holtig tartó hűségben hiszek és a boldog házasságban :-D


ja és én bazi nehezen bocsátok. nem jó tulajdonság. de hasznos.


jó éjt!

79. c1e9612cd3 (válaszként erre: 77. - Diandra)
2011. jan. 19. 01:18

nem hiszek a házasság intézményében. Na bumm! Ez max. annyiban fogja befolyásolni az életem, h HA vkinek eszébe jutna megkérni a kezem, nem azonnal mondanék igent, vagy nem futnék az oltár elé..... Semmi többen!

Nme hiszek az élethosszig tartó hűségben? És? Sztem nem igazán létezik oylan kapcsolat, ahol legalább az egyik fél ne lépett volna félre, min. 1szer! Ezen ismeretek mellett, én inkább a megbocsájtás lehetségességében hiszek, és inkább az a fontos, h mennyi idős a kapcsolat, amikor megtörtént a dolog, illetve, h a megcsaló, milyen mélységekig jutott el a megcsalásban, meg h megalázta-e a másik felet vele.

Nem, nem hiszek a közös kasszázásban sem! De csak a teljesen közös kasszában! Miért? Mert mi van, ha ÉN szeretnék vmi olyasmit vennio, csinálni, csináltatni, v bmi, amit a párom nem, vagy nem róla szóló dolog???? Akkor vitázzunk azon, h erre b@szom el a pénzt? A közös pénzt, amiért ő is megdolgozott????? Vagy mi van, ha szétválnak útjaink? Akkor egy rohadt albérletet ne tudjak kifizetni, mert nincs saját pénzem, csak a közös?......

78. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 76. - Diandra)
2011. jan. 19. 01:11
én értettem hogy nekem szántad:)
77. Diandra (válaszként erre: 75. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:10
az hogy miben hiszel és miben nem nagyban befolyásolja az életed, mert a hitednek megfelelően (nem a vallásra gondolok feltétlen) éled az életed. így gondoltam.
76. Diandra (válaszként erre: 75. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:08
bocs nem neked szántam, hanem a kiírónak :-)
75. c1e9612cd3 (válaszként erre: 71. - Diandra)
2011. jan. 19. 01:07

halló! :) nem én vagyok 24! :)

amúgy, meg optimista vagyok alapvetőleg. Az meg, h van, amiben nem hizsek? Kinek nincs ilyen? :)

74. Diandra (válaszként erre: 70. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:06
én is ezt gondolom.
73. Diandra (válaszként erre: 68. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 19. 01:06
ez nem büszkeség.
72. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 70. - C1e9612cd3)
2011. jan. 19. 01:04
Tudod volt egy pasi (10 évvel idősebb ennél a mostaninál) és egyszerűen úgy odavoltam, első perctől működött a kémia, szó szerint szikrázott a levegő köztünk.. de nem volt független. És nagyon nehéz volt, de semmi sem történt emiatt!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook