Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosógép tapasztalat fórum

Mosógép tapasztalat (beszélgetős fórum)


2018. febr. 9. 12:25

WHIRLPOOL 5 kilos, előmosós a nyertes.

Gáz van vele már is. :'( Pedig ezt már egész könnyű kezelni, programot választani...

Hátujáról a rögzitő csavarok eltávolítva. Új csap, is lett véve.

A kezdő főzőmosás, kész. Por alakú szerrel mostunk, jelzésig töltve. Lejárt a progi, a por nagy része a tartájba maradt.

Még 2 adag ki lett mosva. 1-ik adag inkább csak fél lehetett.

Másik az már szinte tele volt.

Most is maradt benne, de nagyon pici.

Szervízt hívni? Vagy csupán a gép érzékeli a ruha súlyát, és ha pl 40 °c vízzel akarom mosni, az, nem túl koszos a gép szerint. Ilyen napi program.

Létezik hogy " önadagolós "??

Leírásba nem találtam. Azt hiszem átböngészem újból...

2018. febr. 4. 13:41

Ha lenne is a csereprogram, annak lőttek a részünkre... :'(

Szétszedtük, és elvitték a méhecskébe.

Holnap lesz a " nagy " nap, tényleg kell nekünk 2 gép. ( valószínűleg )

Ez van. Ha egyszer vasporos flexeléstől olyan a ruha amilyen.

Nincs kedvem külön áztatni és átlötybölni, aztán a gép.

Attól még minden melosgönc mosás után ecetes mosás, vagy valami hasonlót kell lépni. És nem vagyok benne biztos, 2 hetente jót tenne a gépnek az ecetes, 60-80 °c főzőmosás...

15. töprengő (válaszként erre: 14. - Nünüke :))
2018. jan. 31. 15:32

csereprogramra megyénként van felosztva a pénz?

Vagy simán pályazatot kitölteni itt a neten és kész?? Pedig sokat reklámozzák ezt a csereprogramot. " Illene " tudnom.

14. Nünüke :) (válaszként erre: 13. - Töprengő)
2018. jan. 18. 06:05

Igen erre én is mindig vágytam hogy legyen 2 gépem de nem fér be.Utalom mikor pl a konyharuha után berakom a fekete cuccokat .El sem tudom képzelni hogy ne maradna fehérítő az adagolóban.

Nekem ezt a mostanit le kell adnom a csereprogram miatt pedig semmi baja jól jár vele aki majd lenyúlja 🤣

13. töprengő (válaszként erre: 12. - Nünüke :))
2018. jan. 17. 12:03

Nem vettük meg. Ez volt a kinézett.

Héten 10.000. Ft-tal többe van, mint a muthéten.

( második masinának kell. mert a " fekete gépünk ", szétesőben van. És amostani " fehér " lenne majd a fekete )

Remélem ki tudod bogozni...

12. Nünüke :) (válaszként erre: 10. - Töprengő)
2018. jan. 17. 11:36

Nekem is ez a fazonú volt mikor behozták a 6.érzékeset nagyon jó és sokkal szebb mint amit most kinéztem .Nem is tudom miért ragaszkodok a nagy kijelzőhöz!

Kaptál te is állami hozzájárulást a mosógépcserére?

11. nenne67 (válaszként erre: 6. - Nünüke :))
2018. jan. 13. 08:24
Szívesen :)
2018. jan. 12. 23:34

WHIRLPOOL 66610 masinát néztem ki. Felültöltős, előmosás, centrifuga állítható, Hőfok a program álítja be magának.

Azt hiszem 1000 fordulat a legnagyobb.


Első WHIRLPOOL, épp betöltötte a 14 évét. :) Nagyon oda van már, kaszni ügyileg.

Hisz víz éri...

Pedig az ajtaját nyitva hagytam mosás után.

9. Nünüke :) (válaszként erre: 5. - Spann)
2018. jan. 12. 20:14
Azért mert most az utóbbi 2 elöltöltős volt és a cső átmegy a kád előtt mert nem fér be arra az oldalra a felültöltős meg igen.Nem tudom de en nem nagyon szerettem meg az ablakosat :)
8. Nünüke :) (válaszként erre: 3. - Vberni01)
2018. jan. 12. 20:12
1200 as amiket néztem .A mostani 800 nagyon sz@r!
7. Nünüke :) (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2018. jan. 12. 20:11
Megnézem ezt is :)
6. Nünüke :) (válaszként erre: 2. - Nenne67)
2018. jan. 12. 20:10
Köszi ezt átolvasom :)
2018. jan. 12. 11:32

Legjobb, ha állítható a centrifuga fordulatszáma. Ezenkívül jó, ha könnyen elérhető a csak centrifugálás-program.

Miért felültöltőst választottál? Nem lehet a tetején tartani semmit. Nekem volt mind a kétféle, szerintem jobb az elöltöltős.

4. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2018. jan. 12. 09:50

Nekünk Elektrolux Intuition van évek óta kifogástalanul működik, én ezt javasolnám.

Most találtam, még akció is van. :)


[link]

2018. jan. 12. 08:36
Mindenképpen fontos az energia tanúsítvány mellett a fordulatszám. Én anno vettem újonnan Whirlpool mosógépet, felültöltőset de max 800 fordulatszáma volt a centrinek... minimum 1100 fordulat legyen, ha nem akarod napokig szárítani a ruhát a lakásban.
2018. jan. 12. 06:18
2018. jan. 12. 05:53

Légyszíves segítsetek!

Szeretnék venni mosógépet akinek ilyen van írjon már róla néhány mondatot hogy mi a tapasztalata.Köszönöm!

Persze szivesen fogadom ha jobbat ajánlatok 100e körül és A+++ legyen és felültöltős mindenképp

WHIRLPOOL TDLR 60220 inverteres felültöltős mosógép

WHIRLPOOL TDLR 60210 felültöltős mosógép

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook